اردن باید قدردانی خود را میدهند. باید به عنوان جیمز. اما کمرنگ جلوه دادن خود را ثابت مقایسه در این اوج اردن نوستالژی خواهد بود احمقانه سوء تفاهم از هر دو شیکاگو بولز افسانه و مستند پروژه.

اگر کسی در مورد مراقبت رتبه بندی آن اردن است. در قسمت 1, او در توصیف دوران کودکی دعوا با برادرش لری برای پدرش محبت و سکوت تصاحب گاو به عنوان یک تازه کار. در قسمت 2 او به نام مالکیت برای تلاش خود را به مخزن خود را در طول فصل دوم از آنجا که او نمی تواند معده ایده گم شده و برگشتی.

در آینده قسمت, او توضیح می دهد که چگونه صدمه دیده است او با انتقاد است که او در همان سطح به عنوان سحر و جادو جانسون و لری پرنده قبل از او موفق به کسب یک عنوان و می گوید او به ویژه گرامی اولین سه-ذغال سنگ نارس زیرا آن دو هرگز از انجام feat. او زندگی خود را اختصاص به گذشته دیترویت پیستونز هزینه تمام تابستان در ورزشگاه به گوشت گاو تا به صورت فیزیکی تپش. او چالش جانسون برای برتری از تیم رویایی و رول چشمان خود را هنگامی که احمد رشاد می پرسد که پخش خواهد شد تاریخ و زمان آخرین شات در یک بازی نزدیک در بازی های المپیک 1992 بارسلونا. “من” او پاسخ. “این یک سوال گنگ. من.”

هنگامی که او می رسد اجلاس اردن مشتاقانه fends off همه رقبا. “آخرین رقص” او را نشان می دهد مسواک کردن نیویورک نیکز که نه در گاو سطح. او دفع شده است با مقایسه به کلاید درکسلر رخ داده است که نزدیک به 30 سال پیش است. او کاملا رد Gary Payton. او توضیح می دهد بارها و بارها چگونه باید به بهترین در هسته اصلی هویت خود و او اختراع و بزرگ نمایی slights برای انگیزه. هر بیننده می توانید بگویید بعد از فقط دو قسمت است که در اردن به آتش است که هنوز هم بسیار در حال سوختن است.

به سادگی قرار دادن جیمز بزرگترین تهدید برای اردن پس از پیستون. لس آنجلس لیکرز به جلو انباشته مسابقات جوایز و مدال طلا بازی بازی های بیشتر و نمره امتیاز بیشتر از اردن. او همچنین تسلط رسانه های مدرن محیط زیست است. برخی از ناظران معتقدند که جیمز در حال حاضر اردن به عنوان بزرگترین بازیکن تا کنون به دلیل طول عمر خود تمام اطراف بسکتبال توانایی و عدالت اجتماعی رهبری است. دیگران بر این باورند که نا محدود جیمز در نهایت به عنوان بز هر زمان که او تصمیم می گیرد بازنشسته شود.

شاید این تصادفی نیست که اردن به چراغ سبز به “آخرین رقص” در مدت کوتاهی پس از جیمز به ثمر رساند امضای پیروزی کار خود را توسط پیشرو کلیولند کاوالیرز به 2016 عنوان با توجه به ESPN.com. شاید این تصادفی نیست که جیمز به نظر نمی رسد در هشت قسمت از این مستند حتی اگر کوبه برایانت دو رئیس جمهور ایالات متحده و جوان مشاهیر مانند جاستین تیمبرلیک, دوش اردن با سپاس. شاید این تصادفی نیست که قبل از رمان coronavirus تولید برنامه قرار بود به هوا “آخرین رقص” در شب خاموش NBA Finals به طور بالقوه ایجاد حفره اردن بولز در برابر جیمز لیکرز.

جالب ترین چین و چروک از همه, اگر چه, این است که اردن در زمان یک صفحه از جیمز راهکار با ساخت این مستند در وهله اول. جیمز کمک کرده است هموار کردن راه برای ورزشکار-تولید محتوا با شرکت رسانه ای بی وقفه و HBO نمایش “فروشگاه” عطف خود نزدیک دوستان و همکاران کسب و کار به moguls. در واقع در خود “بیش از یک ورزشکار” نشان می دهد که پخش ESPN Plus در سال 2018 جیمز گفت 2016 عنوان “من بزرگترین بازیکن در تمام دوران است.”

در حال حاضر اردن که نمی باید حساب های رسانه های اجتماعی و کم گذاشته در بازنشستگی راه اندازی کرده است با مشخصات بالا پروژه های رسانه ای — که در حال حاضر تقویت خود بز مورد. ESPN پخش “آخرین رقص” اما اردن اردوگاه سوار چندین ساله روند اخذ پشت صحنه فیلم از NBA, استخدام مدیر و طراحی از این قسمت. خود را نزدیک مشاوران همه تولید کننده اجرایی در این پروژه است.

در “آخرین رقص” اردن “نمایش نگویید” رویکرد به بحث. او دعوت از رقبای گذشته مانند جانسون و Isiah Thomas به گواهی مهارت و نمایشگری. تیمی مانند Scottie Pippen, Dennis Rodman و استیو کر توصیف او قاتلی دیوانه اخلاق کار و رهبری است. کمتر شناخته شده مخالفان خود را توصیف ترس و رسانه های اعضای توصیف ستایش او الهام گرفته است.

اگر باز قسمت هر نشانه اردن استراتژی در حال کار است. فقط بخواهید Dwyane Wade, James دوست و هم تیمی سابق با گرمای میامی. “مرد MJ آن را به حال!” او در توییتر نوشت. “او که ‘آن’. او انتخاب شد به بز.”

یا بپرسید جانسون که استخدام جیمز به لس آنجلس به عنوان رئیس جمهور لیکرز در سال 2018 است. “طرفداران جوان که هرگز به دیدن مایکل بازی در حال حاضر درک کنند که چرا او [GOAT] بسکتبال,” او نوشت: یکشنبه شب. “برای من ؟ مایکل جردن, مایکل جکسون و Beyoncé سه بزرگترین هنرمندان از طول عمر من و شما احتمالا می تواند پرتاب محمد علی در آن وجود دارد.”

جیمز بخشی بود که آشکارا وجود ندارد و از این گروه را مشاهده و تجربه “آخرین رقص.” تنها صدای جیر جیر یکشنبه حدود یک NBC بازی نشان می دهد که در آن او به عنوان یک تهیه کننده اجرایی.

شاید یک روز James خواهد شد که 10 قسمت مستند که تواریخ زندگی حرفه ای او. به عنوان با اردن وجود خواهد داشت هزاران ساعت از قرقره برجسته به بیش از منافذ و ده ها تن از اجراهای به بازشماری. خواهد بود وجود دارد هیچ کمبود بازیکن و نویسندگان خواهد شد که شهادت به عظمت او و تاثیر جهانی.

تا آن زمان هر چند “آخرین رقص” معطل خواهد شد به عنوان کلاسیک اردن — مردی که لذت رویارویی های شخصی و دوست داشتم چیزی بیشتر از تخریب مخالفان خود را. در اینجا اردن اندازه تا جیمز و گفت: “هر چیزی که شما می توانید انجام دهید من می توانید انجام دهید بهتر است.” سپس او در مورد روند پر زحمت اثبات آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات