با stock-exchange طبقه بسته معامله گران و سرمایه گذاران دست و پنجه نرم کردن با قطعیت

این روزها Corpina هنوز هم او را می پوشد کت و شلوار. اما او نشسته است سهام هنوز در مقابل پایانه در دفتر خانه خود را در شهرستان Westchester, n. y. — بدون قابل اعتماد خود را دستی. و او در تلاش است به شکل یک بازار بدون یکی از مهم ترین دارایی های: هوش انسان است.

“من یک مقدار زیادی از همان تجهیزات” 48 ساله گفت: در یک مصاحبه تلفنی “اما هیچ یک از همان ابزار است.”

بر خلاف بسیاری دیگر از سرمایه گذاری جهانی مبادلات بازار بورس هنوز هم با استفاده از کف معامله گران است. آشنا به بسیاری از مصرف کنندگان تنها به عنوان تلویزیون رنگ طبقه است در واقع بیش از یک توخالی B-رول فرصت است. از آن جایی که یک گروه را انتخاب کنید از مردم وارد معاملات به صورت دستی در حرکت برخی از کارشناسان می گویند بهینه سازی قیمت ها و جلوگیری از سرمایه گذاران از سهام در حال اجرا به بالا و پایین بر اساس متن-کمتر الکترونیکی اطلاعات است.

دوشنبه, مارس 23 NYSE رهبری تصمیم گرفت تا به طور نامحدود نزدیک فعال اجتماعی طبقه بعد از چند تست مثبت برای covid-19. چه از دست داده است و ممکن است تجربه شود نه به عنوان تغییرات به معامله گران روال اما در حرکت بازار بزرگتر.

معامله گران ارائه یک کلید دما-تنظیم سیستم. در صورتی که سیستم به صورت آفلاین افرادی که در انجام کسب و کار در بازار بورس می گویند, آن می تواند منجر به افزایش نوسانات بازار و کاهش حجم معاملات یک کاهش عرضه اولیه و محدودیت در آتی-تجاری شناخته شده به عنوان گزینه های.

“مردم فکر می کنم این است که تمام لوازم آرایشی و بهداشتی” گفت: Kenny Polcari مدیر اجرایی Kace مشاوران سرمایه که صرف برخی از چهار دهه در طبقه تجاری. “اما کف معامله گران در حال فرصتی برای ایجاد بازار بهتر است — و ما لازم نیست که در حال حاضر است.”

یک مثال ساده کار می کنند مثل این: یک سرمایه گذار می خواهد به خرید یک سهام در $30 قبل از بازار باز hazarding که یک قیمت عادلانه است. تحت یک سیستم الکترونیکی سرمایه گذار و کارگزار را به سادگی پیدا کردن یک فروشنده حاضر به ارائه نظر تعداد سهام که در آن قیمت و اجرای تجارت.

اما یک معامله گر روی زمین را یکی دیگر از گام اول آنها به دنبال یک انسان همتای. که می تواند به اثبات محوری. اگر معامله گر در بر داشت بسیاری از فروشندگان حاضر به فروش در $30, آنها ممکن است صبر کنید هل دادن سهام به پایین تر “طبیعی” به قیمت 29 دلار.

اگر فروشنده می بیند بسیاری از خریداران در $30 او و یا او ممکن است مانع و فروش سهام در $31, بازگشت یک مقدار دقیق تر برای به اشتراک گذاری. پس قیمت سهم تعیین شده توسط هزاران نفر از معاملات در هر ساعت از سهام را در قیمت های ذکر شده در نهایت می تواند بیشتر انعکاسی واقعی عرضه و تقاضا و در نتیجه محدود کردن نوسانات و حباب.

“شما می توانید سعی کنید برای انجام این کار به صورت الکترونیکی, اما شما فقط نمی خواهید برای پیدا کردن به عنوان بسیاری از استخرهای نقدینگی گفت:” استیو Grasso, با استفاده از این صنعت برای مدت تقاطع خریداران و فروشندگان است. Grasso, طبقه تاجر و مدیر عامل نهادی تجارت در استوارت فرانکل گفت که تمام سیستم های الکترونیکی و در نتیجه اجازه می دهد تا سهام به فروش می رسد در “اشتباه” قیمت که فقط می تواند اصلاح شود برای با whiplashing نوسانات.

طبقه بوده است که یکی محل مورد coronavirus گسترش با تعدادی از معامله گران آزمایش مثبت از جمله شناخته شده پیتر Tuchman که سفید سبیل و ریش بزی و رسا چهره او را ساخته اند شاید ترین عکس کف معامله گر. اما آن است که نه تنها در نیویورک مالی coronavirus کانون: JP Morgan تبدیل شده درگیر در بحث های پس از, وال استریت ژورنال, داستان گزارش شده است که حداقل 20 نفر تست مثبت زمانی که شرکت تحت فشار کارکنان به دفتر آمده در ماه مارس به عنوان ویروس شروع به گسترش کرد.

در شخص معاملات توسط کارگزاران بازار سهام نیویورک را می توان به عنوان دور برگشت به عنوان اوایل دهه 1800 شروع در مرکز شهر منهتن محل شناخته شده به عنوان Tontine قهوه خانه. (Tontine شد یک نوع سرمایه گذاری نمی اسپرسو.) بازارهای دیگر مانند نزدک استفاده نمی آن را هر چند بعضی از آنها ایجاد مراکز رسانه به ارائه تصاویری برای عموم.

طبقه تجاری در نیویورک و در آنچه که در نهایت تبدیل شدن به بازار بورس را در به دست آوردن اهمیت را از طریق بسیاری از قرن 19th و 20th از طریق پایین نقطه, پنجشنبه سیاه سقوط از اکتبر سال 1929 و بسیاری از رونق و رکود پس از.

که شروع به تغییر در سال 1995 با یک سیستم خودکار است که اجازه معاملات الکترونیکی و نقش آن در ادامه به محو شدن در قرن 21 به عنوان قدرت پردازش بالا و فراوان دستگاه های تلفن همراه ساخته شده تجارت از راه دور یک ضربه محکم و ناگهانی. NYSE تجدید نظر در قوانین آن در سال 2007 به اجازه می دهد تقریبا تمام سهام به معامله به صورت الکترونیکی و طبقه نفوذ مشکلاتی روبرو کرده است به نوبه خود.

معامله گران اذعان کرد که طبقه کوچکتر تاثیر بر معاملات روزانه — تجارت در خارج از باز کردن و بستن هنگامی که قیمت در حال حاضر بیشتر تاسیس شده است. اما آنها را به راه های دیگر طبقه matters — با گزینه های معاملات, مثلا, که می تواند نیاز به دخالت انسان به دلیل پیچیدگی آنها. و عرضه اولیه می تواند کاهش دهد بدون طبقه به عنوان بسیاری از آنجا که شرکت های مانند تصاویری در مراسم روز را به عنوان هر چیز دیگری.

برخی از توجه داشته باشید که کاهش نوسانات نه تنها به نفع طبقه معامله گران فراهم می کند. Grasso می گوید که بدون او و همکارانش حجم می تواند رها کردن به عنوان برخی از سرمایه گذاران نگران فقدان هوش عقب نگه دارید.

“این تفاوت بين تحویل و رفتن به یک رستوران که در آن شما می توانید در منو و بحث به پیشخدمت در مورد محصول فوق العاده” Grasso گفت. “شما مواد غذایی خود را در هر صورت. اما شما می توانید یک تجربه تحتانی اگر شما نمی رفتن به رستوران است.”

نه همه کارشناسان معتقد هستند از طبقه تاثیر. آنها توجه داشته باشید که چگونه بسیاری از معاملات انجام شده خاموش طبقه و می گویند که حتی در طبقه انسان نیست تعامل همه که زیاد است.

“بسیاری از معامله گران فقط رسیدگی به کامپیوتر, و آنها می توانند انجام دهند که از هر نقطه” گفت: James فرشته دانشیار جورج تاون دانشگاه ملبورن ملبورن مدرسه کسب و کار است که به طور گسترده مورد مطالعه بازارهای مالی و بورس. “راستش بزرگترین تاثیر را در رسانه ها, ویترین, که می تواند کمک به یک برتر بورس.”

در مورد خواسته متخصص تردید مایکل Blaugrund chief operating officer از NYSE گفت که “من نمی خواهم بگویم که زمانی که به زمین بسته است بازار بی اثر هستند. اما از آن است که کاهش یافته است. این است که بیش از یک صدا یا یک رنگارنگ, پس زمینه برای تلویزیون. این افراد در حال تعامل برای ارائه قیمت کشف,” او اضافه شده است. “و شبکه تاثیر کار خود را موجب صرفه جویی در همه سرمایه گذاران پول است.”

Blaugrund وجود دارد گفت: هیچ فکر انجام معاملات تقریبا به طور دائم. “ما بسیار مشتاق به بازگشایی طبقه تجاری به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او گفت:.

آن باقی مانده است سخت برای اندازه گیری تاثیر بسته طبقه. در حالی که در بازار شده است فرار در طول این زمان — در دومین روز از بسته شدن داو جونز شاهد افزایش 11.4 درصد جبران 13 درصد افت قبلی دوشنبه — که آن را تقریبا به طور قطع یک تابع از coronavirus.

VIX در شیکاگو هیئت مدیره گزینه ارز شاخص است که اقدامات نگرانی در مورد بازار شده است خاموش نمودار پس از ویروس نگرانی شدت گرفته است. این ضربه تمام زمان بالا 83 در تاریخ 16 مارس به عنوان جرم خاموش شدن ناگهانی نورد. آن را پس از حل و فصل کردن به 40-50 محدوده ( در ظهر جمعه آن را درست در بالای 43) اما هنوز هم باقی می ماند بالا در تمام سال 2019 آن را هرگز بیش از 25.

اما معامله گران می گویند این بدان معنا نیست که بسته نمی تلفات بعد.

“من فکر می کنم بزرگتر نوسانات پوشش تاثیر” گفت: Corpina. “زمانی که بازار حل و فصل کردن و طبقه است که هنوز بسته من فکر می کنم شما قادر خواهید بود برای دیدن تفاوت.”

Corpina با اشاره به اثر آن می تواند به ویژه در پایان معاملات روز شناخته شده به عنوان نزدیک است.

به طور معمول به عنوان 4 p. m. روش Corpina است scurrying شده در اطراف زمین جمع آوری اطلاعات به منظور تشخیص اینکه چگونه به بهترین استفاده از آخرین فرصت برای خرید و فروش. روز جمعه در اواسط ماه مارس رئیس جمهور تهمت و گفت: کمی قبل از نزدیک او را مستقیم به وزارت نیرو برای خرید نفت برای ذخیره نفت استراتژیک. این خبر باعث موجی از خرید سهام بخش انرژی. Corpina و دیگر طبقه-معامله گران زد در اطراف صحبت کردن با یکدیگر برای پیدا کردن مقدار مناسب و جلوگیری از قیمت دررفتگی — اساسا غیر منطقی پرش است که می تواند در نتیجه یک تصادف بعد.

اگر چنین اعلام اتفاق افتاده است در حال حاضر Corpina گفت: مسائل را نگاه بسیار متفاوت است. “من نمی تواند فراهم کند که وضوح.” مشتریان خواهد ماندن و یا گرفتار شدن در یک مخاطره آمیز نوسان است.

“و من می تواند انجام دهد” او افزود: “خاموش من, ماشین آلات و برو به بقیه از خانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de