با هیچ بیس بال در افق MLB گسترش جزئی leaguers’ پرداخت از طریق پایان ماه مه

جزئی بازیکنان لیگ برتر پرداخت نشده در offseason یا بهار و آنها را به طور معمول بین $300 و 500 دلار در هر هفته در طول پنج ماه فصل به طور منظم بسته به سطح.

MLB بیانیه روز سه شنبه همچنین گفت که تعلیق یکنواخت آن بازیکن قرارداد با جزئی بازیکنان لیگ برتر و اطلاع رسانی صغیر تیم های لیگ برتر که باشگاه های لیگ قادر به تامین وابستگان خود را با جزئی بازیکنان لیگ داده ملی “بهداشت و درمان اضطراری” — گام های لیگ به عنوان رویه.

در نامه ای به Minor League Baseball, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت پت اوکانر MLB کمیسر راب مانفرد گفت: کسانی که قرارداد خواهد بود معلق “تا زمانی که آن را بی خطر است و امکان پذیر برای باشگاه های ما برای ارسال جزئی بازیکنان لیگ برتر به وابستگان به مرحله بازی است.”

“اگر چه ما امیدوار هستیم که شرایط را بهبود بحران به سرعت در حال تکامل و آن نامشخص است زمانی که باشگاه های ما خواهد شد در یک موقعیت برای ارائه به بازیکنان وابسته” مانفرد گفت: در این نامه یک کپی از آن به دست آمده توسط واشنگتن پست. “… ما می دانیم که این بحران باعث سختی برای هر دو لیگ برتر و جزئی از تیم های لیگ برتر و کارکنان خود را. اولین اولویت من این است که حفاظت از سلامت و رفاه اعضای جامعه بیس بال.”

وجود دارد باقی می ماند و هیچ نشانه ای از زمانی که در سال 2020 فصل برای هر دو عمده و جزئی لیگ می تواند در جریان است. MLB گفته است: “به دنبال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل که در حال حاضر توصیه ممنوعیت اجتماعات بزرگ برای چند هفته بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>