با NFL مقابل دفاتر کار از خانه پیش نویس فرایند به نظر می رسد بسیاری های مختلف در این سال

“شما می توانید احساس فقط به عنوان آماده” لس آنجلس قوچ مدیر کل Les Snead گفت. “شما فقط می خواهید برای دریافت وجود دارد یک راه متفاوت است.”

Snead را عمل گرایی و چشم انداز خوش بینانه نیست همه به اشتراک گذاشته شده. برخی در لیگ می خواستم پیش نویس به تعویق افتاد و NFL هفت عضو به طور کلی مدیران کمیته مشورتی توصیه می شود تاخیر به لیگ هفته گذشته است. اما NFL کاهش یافته است. کمیسر راجر Goodell با حمایت از صاحبان نیروی کار کمیته اطلاع تیم ها از طریق یک یادداشت روز شنبه که پیش نویس برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 23-25.

“هر کس به رسمیت می شناسد که شرایط بهداشتی بسیار نامشخص است و هیچ تضمینی وجود ندارد که ما را می های مختلف را انتخاب کنید تاریخ و اعتماد به نفس است که شرایط خواهد بود به طور قابل توجهی مطلوب تر از آنها امروز” Goodell نوشت.

Goodell همچنین نوشت که “بحث های عمومی از مسائل مربوط به پیش نویس در خدمت هیچ هدف مفید است و زمینه را برای اقدام انضباطی.” که تهدید نظم و انضباط است به احتمال زیاد به در نظر گرفته شده و اثر خنک کننده در انتقاد از لیگ تصمیم به حرکت به جلو با پیش نویس در حالی که جهان می پردازد رمان coronavirus بیماری همه گیر.

به عنوان یک مدیر اجرایی با یک تیم گفت: پس از این یادداشت توزیع شد “من به شما بگویم آنچه که من واقعا فکر می کنم اگر به شما پرداخت من خوب است.”

NFL عمل در اوایل هفته گذشته برای از بین بردن عدم تعادل رقابتی با سفارش همه تیم ها به امکانات خود را. قرار داده است که همه تیم ها در همان وضعیت از داشتن مربیان پیشاهنگی و جلو دفتر مدیران کار از خانه.

“همه چیز را تغییر داده اند تا همه چیز را برابر” Snead گفت: در یک مصاحبه تلفنی پنجشنبه ساعت قبل از این یادداشت صادر شد که در آن وی با بیان پشتیبانی برای نگه داشتن این پیش نویس در برنامه. “چه شما باید انجام دهید برای تنظیم استفاده از فن آوری است که اکثر مردم در این کشور با استفاده از به انجام کسب و کار.”

تیم رو به بالا پیش نویس واجد شرایط چشم انداز در NFL سراغ ترکیب مارس در ایندیاناپولیس. بازیکنان وجود دارد تحت physicals و شرکت در مصاحبه با تیم بیشتر کار می کرد و انجام آموزش.

اما به همه گیر بدتر NFL ممنوع تیم از سفر برای دیدن بازیکنان در دانشگاه تمرین شناخته شده به عنوان نرم افزار روز. بازیکنان ممنوع شد, از سفر برای دیدار با تیم و تحت physicals. پیگیری physicals برای بازیکنان با مسائل پزشکی در ترکیب لغو شد. تیم هنوز هم می تواند صحبت می کنند به بازیکنان اما باید آن را از طریق تلفن و یا از طریق ویدئو کنفرانس.

“ما در حال انجام بهترین ما می توانیم” یک عامل گفت:, و اضافه کرد که پیش نویس خود را-بازیکنان واجد شرایط شرکت کننده در گوشی و تصویری مذاکرات با تیم به عنوان ناقص اما بهتر از هیچ چیز جایگزین به فرد از قبل پیش نویس بازدیدکننده داشته است. هر مکالمه است محدود به یک ساعت و یک تیم نمی تواند در تماس با همان بازیکن بیش از سه بار در هفته.

“در هر موقعیت به جز کارفرمایی, شما احتمالا می تواند به اندازه کافی دریافت صورت زمان” Snead گفت. “وجود خواهد داشت یک صفحه نمایش بین شما. اما با بررسی که اکثر تیم ها انجام, شما می توانید با استفاده از این فن آوری برای مصاحبه و شما می توانید با استفاده از این تکنولوژی به شکل از چگونه به خوبی از آنها می تواند به طرح خود را. اگر شما به دنبال یک کارفرمایی آن را کمی متفاوت باشد.”

مخاطرات مطرح شده با quarterbacks با توجه به اهمیت و موقعیت جبهه-دفتر کارکنان افسوس فعلی خود را ناتوانی در مطالعه و بررسی چگونگی فوتبال برگ کارفرمایی را در یک نرم افزار-روز پرتاب جلسه به دیدن زبان بدن در یک جلسه در شخص ایستاده در کنار هم و در قرعه کشی با هم بازی می کند. حتی پس کارفرمایی-نیازمند تیم اما هیچ جایگزین خود را انتخاب کنید و امید برای بهترین.

بدون نرم افزار-روز تمرینات چه تیم از بازیکنان خود را در کالج بازی تصویری را حمل وزن حتی بیشتر از حد معمول. برخی از بازیکنان باید تصویری نسخه از نرم افزار-روز تمرینات برای توزیع به تیم. پرسنل اجرایی از یک تیم گفت که او انتظار دارد که فیلم “به احتمال زیاد شروع به در آمدن در حال حاضر وجود دارد که صفر شانس” از هر نرم افزار روز بودن موکول قبل از پیش نویس است.

“این قطعا متفاوت” مدیر اجرایی گفت: “اما شدنی است.”

برای San Francisco 49ers خود را در فوتبال تمام عملیات کارکنان مشغول به کار از راه دور پس از شب مارس 16. خلیج مساحت اعلام پناهگاه در محل سفارشات آن روز. 49ers مقامات است که در برقراری ارتباط از طریق تلفن و با استفاده از ویدئو کنفرانس خدمات. با بازی تصویری قابل دسترس از راه دور و مربیان و پرسنل کارکنان (ع) از خانه.

John Lynch, the 49ers’ مدیر کل ارسال شده در یک ویدیو در توییتر نشان دادن او از کار کردن در یک اتاق در خانه احاطه شده توسط تلویزیون و مانیتور کامپیوتر کلاسور و نوت بوک.

“این است 49ers پیش نویس مرکزی برای زمان حال” لینچ گفت. “همه ما در برخورد با چالش ها. اما من به شما بگویم در موقعیت های شبیه به این من فکر می کنم شما نعمت خود را به حساب. آنچه که من هستم خدا را شکر [است] کار فوق العاده است که کارکنان ما — از ما پیشاهنگی ما مربیان ما از آن ما تصویری — [انجام] به آماده شدن برای این پیش نویس است. این پیش نویس است کاملا بزرگ برای ما است. بنابراین وجود دارد هیچ بهانه ای بدون توضیح. ما باید برای ما کار انجام می شود البته از صفحه اصلی. … و ما آماده خواهد شد برای که پیش نویس است.”

ارزیابی بازیکنان برای پیش نویس همواره مبهم ورزش. حتی تحت نسبتا کامل بازیکن-ارزیابی شرایط پیش نویس اشتباهات اتفاق می افتد در هر سال است. ارزیابی فرایند می تواند بیشتر مبهم تر از همیشه در این سال است.

“ما شروع پیش نویس تهیه واقعا در اوایل فرایند” Snead گفت. “ما به مارس آماده برای پیش نویس و سپس ما با استفاده از مارس و آوریل به ریز لحن و اثبات. از عکس نظر سازمان و موجودات زنده که تحمل استرس یکی از بهترین و موفق ترین.”

Snead خود را به نام “درونگرا با طبیعت است.” او گفت که او تا به حال هیچ مشکلی با قرنطینه-مانند کار رویکرد و در واقع در می یابد که زمان کمتری هدر رفته است در این راه.

“وجود جوانب مثبت و منفی” او گفت:. “شما از دست رفاقت. اما وجود دارد یک وری به این فن آوری است که مفید خواهد بود برای استفاده از احتمالا برای هر کسب و کار در آمریکا هنگامی که ما رسیدن به طرف دیگر از این.”

در واقع او گفت: او در حال حاضر با صدور بازیگوش هشدار به قوچ همکاران: “من شوخی با کارکنان:” من هرگز به آینده را در دفتر. شما فقط ببینید من در یک صفحه نمایش.’ “

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>