با عینک یک چشمی و فرفری, سبیل, کالج بازیکن بیس بال سیمان خود را به عنوان عکس روز افسانه

“هر کس گفت که من فهرستی از تصویر در این سایت و آن سایت” Meekins گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “بسیاری از فارغ التحصیلان شد و گفت: چقدر احمق بودم.”

قبل از آن که روز حساب توییتر @D3BaseballPod توییتی Meekins رسمی تیم, عکس از چهار سال کار حرفه ای در مدرسه در مریلند در شرق ساحل. “پیشرفت خود فهرستی از عکس ها از سال اول به در حال حاضر است مانند کهکشان مغز meme اما برای صورت و مو, عینکی,” خوانده شده توییت که ویروسی رفت.

در واقع وجود دارد هیچ چیز قابل توجه در مورد Meekins را دانشجوی سال اول عکس که ویژگی های او را در یک Salisbury, تی شرت یقه دار و تکه تکه ریش. وجود دارد هیچ چیز در این تصویر نشان می دهد که Meekins خواهد به نوبه خود, تیم, تصویر روز به شکل هنر در طول سه سال آینده با سیم-لبه عینک یک Rollie انگشتان دست-مانند سبیل و در نهایت در پرتره ارشد خود را گرفته در هفته گذشته یک پلاستیک عینک یک چشمی.

“من فکر نمی کنم من واقعا رفت و از طریق یک نوپرست فاز” Meekins گفت: در این هفته. “من فقط رشد مو و ریش است.”

به عنوان یک دانشجوی سال دوم Meekins بود که انتظار در خط به تصویر خود را گرفته و “تلاش برای فکر می کنم از چیزی خنده دار برای انجام” با هم تیمی ران Villone پسر سابق لیگ پارچ با همین نام است. (Villone sported برخی بسیار جالب روی صورت خود, ارشد, عکس سال گذشته است.)

“من قرار داده و من موهای صورتم و سعی کردم به بیشتر های عجیب و غریب-slash-ارعاب-slash-من-نمی-دانم-چه-رفتن-در صورت که من می توانم” Meekins گفت: او دانشجوی سال دوم پرتره می دهد که برخی از جدی مارلا Hooch در “لیگ از خود را” vibes. “که یکی از مورد علاقه شخصی من است.”

Meekins رشد سبیل خود را قبل از فصل گذشته و نگهداری آن نیاز تعجب برانگیز بود.

“خوردن سوپ و بستنی و چیزهای می شود تقریبا روزمره بدون هیچ زحمتی هنگامی که شما یک سبیل مانند این که” او گفت:. “این نوع از خرد کردن.”

پدر او پیشنهاد پیچش یا حلقه زنی آن Meekins رفت به خارج و خریداری برخی از ژل و جلوتر از تصویر روز.

“رفتم در اتاق قفل و فر آن را به بهترین من می توانم” او گفت:. “من فکر کردم من خیلی عادی اما ظاهرا آن نبود.”

Meekins می دانست که او تا به حال برای شکست دادن خود برای ارشد خود را عکس.

“من نمی تواند انجام دهد همان چیزی که بارها به دلیل من فکر می کنم که خواهد بود خسته کننده است و من دوست دارم متفاوت بودن” او گفت:. “من نمی دانم که در آن عینک یک چشمی ایده از کجا آمد. من فقط فکر کردم من باید پوشیدن عینک یک چشمی. من یکی خریدم در آمازون نخست به مثل $2.”

(این بخش که در آن ما موظف به شما یادآوری می کنند که آمازون موسس و مدیر عامل شرکت جف بزوس صاحب واشنگتن پست. همچنین خود را monocles در اینجا.)

Meekins گفت: نگه داشتن این عینک یک چشمی در چهره اش ثابت می شود یک چالش اما او در نهایت آن را به ماندن طولانی به اندازه کافی برای نگاه کردن در دوربین.

“من سعی کردم به نگه داشتن به عنوان یک راست به عنوان من می توانم” او گفت:. “این احتمالا به طور طبیعی به دنبال چهره از چهار عکس است.”

زمانی که Meekins طول می کشد زمینه — بدون عینک یک چشمی و فر سبیل — او به نظر می رسد کمی مانند اواخر حرفه ای Jayson Werth.

“من یک مقدار زیادی” او گفت:. “من فارست گامپ در حال اجرا در سراسر کشور, عیسی مسیح. چند سال پیش برای هالووین من caddie از Happy Gilmore.”

Meekins بیش از یک تصویر بعد افسانه است. او سه بار همه سرمایه های ورزشی, کنفرانس, اولین انتخاب تیم که ضربه .329, .356 و .378 بیش از سه فصل اول در سولزبری

“من فقط می توانم همه چیز را من می توانم به برخی از سرگرم کننده و مثبت مربی برای جوانتر ها” Meekins که آغاز شده و خود را در کالج حرفه ای در مریلند قبل از امید بستن برای انتقال نزدیک به خانه خود را در برلین, Md., او گفت: تصویر روز high jinks. “من واقعا انتظار [عکس ها به ویروسی] اما آن را بسیار سرد است. من دوست دارم که Salisbury گرفتن برخی از توجه بیش از حد. آن قرار می دهد برخی از چشم ما بیس بال برنامه را نشان می دهد که ما به نوعی بعد از آن را در اینجا.”

شماره 13 مرغان دریایی که outscored مخالفان خود را 42-4 این فصل و میزبان No. 7 کورتلند برای دو بازی از سری بازی های این آخر هفته ساخته شده اند 19 متوالی NCAA tournament ظاهر.

Meekins پلاستیکی عینک یک چشمی آویزان در corkboard داخل Salisbury تیم بیس بال را در اتاق قفل است. بازاریابی عمده ای که در مسیر تحصیلات تکمیلی در این سال می گوید او ممکن است آن را نگه دارید اگر آن را هنوز هم وجود دارد در پایان فصل است.

“من می توانم بگویم بچه ها من در مورد آن” او به شوخی. “اگر ما برنده سری جهانی, من پوشیدن عینک یک چشمی برای بقیه زندگی من است.”

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>