هر زمان که من همسر پولی و من غذا خوردن در کلیولند پارک در شمال غربی واشنگتن ما را یک دقیقه پس از شام به دیدار صنعتگر لامپ عتیقه فروشگاه روشنایی بود که در کنتیکت خیابان اصلی برای سال. همراه با رم رستوران و بالای شهر تئاتر هر دو در حال حاضر بسته صنعتگر بخشی از محله پارچه.

یک صنعتگر لوستر درخشان ما در نزدیکی محل سکونت در اوایل 1990s. همسر من را دوست داشت و آن showpieces در نهایت رشد من است.

صنعتگر است که هنوز هم در اطراف, اما آن را نقل مکان کرد به هم ریخته فروشگاه کوچک در گوشه ای منزوی از یک کانتی فیرفکس پارک صنعتی که در آن مالک است و اقتباس آن طرح کسب و کار به عصر دیجیتال. تکامل آن از ضرورت از یک mom-and-pop نمای اول-نام و نام خانوادگی پایه و اساس با مشتریان به یک تو رفتگی در دیوار خرده فروش که مخاطبان امتداد از تایوان به ایتالیا.

عتیقه نورپردازی معنا نیست عتیقه تفکر است.

“بسیاری از روشنایی فروشگاه ها بسته شده اند اما نه من” گفت: صاحب کوروش Manafzadeh, 72 است که فروش و تعمیر روشنایی پس از رونالد ریگان رئیس جمهور شد. “من خرید و فروش زیادی در اینترنت در حال حاضر, اما من هنوز هم مردم که خریداری شده از من در 1980s.”

[Soapbox می بیند رشد انفجاری در همه گیر دوران محوری]

Manafzadeh کسب و کار به تحمل دو بزرگ بازدید بیش از گذشته ده سال. برای اولین بار یک کاهش فروش به دلیل بحران مالی 2008 و متعاقب آن رکود است. پس از آن رمان coronavirus همه گیر که پهن فروش برای سه ماه گذشته است. ویروس مربوط به محدودیت های نزدیک به رشته او را در یک خرید سفر به اروپا, که در آن او در شکار برای هنر دکو عتیقه که خود نان و کره است.

“ما فروش طیف گسترده ای از نور از 1880s به 1970s, اما اغلب ما سعی می کنیم به نادر و جالب, روشنایی,” Manafzadeh گفت.

آن دسته از قطعات ارزان نیست. نیکل-و-هنر شیشه ای دکو لوستر ساخته شده در فرانسه در سال 1920 به فروش می رساند برای $5,500. یک نقره و کریستال لوستر از 1880s فرانسه بود که از تبدیل گاز به برق به فروش می رساند برای نزدیک به $10,000.

متوسط قطعه مورد هزینه $2,000 خرده فروشی که در آن Manafzadeh شبکه حدود 10 درصد برای خودش. او مذاکره در قیمت می باشد. “شما باید برای زمانی که شما در حال فروش عتیقه جات,” او گفت:.

[دستگاه های خانگی تبدیل سالم سیاهههای مربوط به high-end مبلمان]

کسب و کار تغییر کرده است از سال 1980 زمانی که او در خدمت ساختمان و مالکان در طول واشنگتن بازار خرید و فروش خانه و بوم. در آن زمان او ملاقات مشتریان چهره به چهره و در ادامه فروش طولانی سفر برای پیدا کردن موجودی.

جای تعجب نیست که بزرگترین توسعه بوده است, اینترنت, با آن آسان عکس دسترسی است که گسترش بالقوه خود در بازار است.

صنعتگر گردش حدود 400 قطعه — حدود نیمی از موجودی خود در این سایت در هر زمان. او می افزاید: از 10 آیتم های جدید در هفته زمانی که او در به روز رسانی سایت و می افزاید: 20 در طول فصل تعطیلات.

“بیش از 50 درصد از فروش ما از وب سایت ما,” او گفت:. “مشتریان آنلاین که در آن آنها را مرور قبل از آمدن به ما مراجعه کنید.”

[سابق کلیولند زن و شوهر باعث می شود یک شرط مبادله یک قطعه از واشنگتن زندگی خوب]

اینترنت همچنین اجازه می دهد تا او را به صرف زمان کمتر تمیز کاری Mid-Atlantic بازارهای کک و جنوب فرانسه برای گنجینه و صرف زمان بیشتری را با همسر خود در بتسدا صفحه اصلی. او هنوز هم طول می کشد دو سالانه سفر به فرانسه و اسپانیا و ایتالیا و بلژیک برای حفظ تماس های او ساخته شده است که در طول سال.

“در روز های من رفت و برای پنج تا شش هفته های رانندگی, کامیون من 14 ساعت در روز و توقف در هر شهرستان بین بارسلونا و پاریس و جنوب فرانسه,” او گفت:. “در حال حاضر من برای سه هفته است.”

او در اول نام اساس با بسیاری از مشتریان با کسی که با او دارای یک “من-را-نگه-را-برای-شما” رویکرد.

“من از مدرسه های قدیمی” Manafzadeh گفت. “مردم تماس بگیرید و انتخاب کنید تا همه چیز را به آن خانه و اگر آنها آن را دوست ندارم آنها را به آن را به عقب. به همین دلیل من به طول انجامید 40-چند سال است.”

[این هیچ مزخرف مشاور قوانین در تبدیل خانه به مقاومت باید-دارا]

او بسته کلیولند پارک فروشگاه در مارس 2018 پس از چهار دهه اجرا هنگامی که خود را شریک کسب و کار که متعلق به 20 درصد می خواست بازنشسته شود. Manafzadeh منتقل صنعتگر به محل فعلی متقابل بین روشنایی موزه و صنعتی تعمیرگاه.

او درآمد حدود یک سوم از 1.5 میلیون دلار در سال halcyon days از ’80s در از طریق اوایل 2000s, زمانی که او در اواسط شش رقم درآمد.

مدبر بازرگان هنوز استخدام دو full-تایمر است که رسیدگی به تعمیرات و عاشق رفتن به فروشگاه که در آن او موفق تلفن و ایمیل سوالات و کمک بی باک مشتریان هستند که می توانند به او پیگیری کردن. (آن را آسان به پیدا کردن محل.)

“کسی که استفاده می شود برای آمدن به فروشگاه شد و به دنبال من به تعمیر و چیزی به نام من” Manafzadeh گفت. “سپس او رفت و حاضر به کلیولند پارک سایت بعد از ما رسید و گفت که من هنوز هم در کسب و کار در فیرفاکس. ناگهان من دریافت تماس 10.”

[او retooled مبارزه کارخانه مبلمان به یک تکیه ماشین]

او کاهش قیمت بسیاری از اقلام برای کمک به راه اندازی مجدد کسب و کار پس از اقامت در خانه سفارشات.

“من امیدوار بودم به 20 تا 30 درصد افزایش در فروش در این سال,” او گفت:. “Coronavirus متوقف شد همه چیز.”

Manafzadeh شناخته شده روشنایی پس از در حال رشد در ایران است که در آن خانواده خود را تولید چراغ.

“من اولین لامپ جدول زمانی که من 13 سال از حک چوب و پلاستیک,” او گفت:. او وارد در ایالات متحده در ماه ژانویه سال 1973 به مطالعه امور مالی و بازاریابی در دانشگاه آمریکایی. او در کالج و تصمیم به اقامت در واشنگتن پس از انقلاب اسلامی ایران.

[آشپزی سود در طراحی آشپزخانه شامل آب پز سخت علوم]

پس از یک زن و شوهر از شغل خرده فروشی او با هم خراشیده $15,000 — کمک فروش یک فرش و یک جفت خودرو (Chevrolet Impala و نیسان 240Z) و افتتاح اولین فروشگاه روشنایی در مقابل مترو در کانکتیکات.

Manafzadeh می دانست که او نمی تواند به رقابت با روشنایی فروشگاه و فروش در مقیاس بنابراین او تصمیم گرفت یک تو رفتگی در دیوار کسب و کار در پایان روشنایی هدفمند به مجلل واشنگتن است.

“بهترین راه برای رفتن مسن تر بود روشنایی است که من می تواند در رفع و ایجاد یک از یک نوع” او گفت:.

کسب و کار رونق گرفت در سال 1980 پس از نرخ بهره کاهش یافته است و مردم شروع به خرید خانه ها و تزئین آنها.

[چگونه شپشو مستاجر کشت یک ایده و پول در آوردن کسب و کار]

“در یک زمان وجود دارد زمانی که من در فروش کالا و حتی قبل از آن وارد شده است. من عکس خودم, در, اروپا, و زمانی که من بازگشت و من می خواهم نشان می دهد طراحان عکس و آنها می گویند این چیزی است که من نیاز دارد.’ “

او هنوز هم می شود یک بار از آمدن به دفتر شش روز در هفته و در انتظار نگه داشتن در آن را برای حداقل سه سال دیگر. او گفت که او احتمالا خالص بین $50 ، 000 و $100,000 در این سال است.

“من 72 من مدیکر و من بازنشستگی,” او گفت:. “من غنی نیست اما من نه فقیر. من فقط می خواهم آن را انجام می دهند. پس از coronavirus, اقتصاد را دور می زنند. ما در حال رفتن به یک سال خوب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات