با co-ed hoops اردوگاه آینده به دی سی, Stephen Curry است کوبه و Gianna برایانت در ذهن خود

“آنها panned به [برایانت] روی نیمکت تماشا” کاری به یاد می آورد در یک مصاحبه تلفنی روز سه شنبه. “او دهن به هر کس که نشسته بود کنار او ‘Yo او خوب است.’ من تو را دیدم که کلیپ بعد از آن و من ترک خورده یک لبخند بزرگ دانستن کوبه تحت تاثیر قرار گرفته بود با آنچه که من انجام شده بود در دادگاه به عنوان یک تازه کار. آن لحظه بسیار ارزشمند بود در ساختمان اعتماد به نفس من. او همیشه در اعتبار نسل بعدی از استعداد است. هنگامی که او در زمان علاقه شما تا به حال به می دانم که شما در حال انجام چیزی درست است.”

او در طول زندگی حرفه ای کاری در تلاش است تا پرداخت رو به جلو تجربه مانند که با میزبانی بسکتبال جوانان اردوگاه. او راه اندازی Underrated تور در سال گذشته به ارائه یک ویترین برای دبیرستان بازیکنان که نادیده گرفته شد توسط سنتی سیستم رتبه بندی و دوم تفسیر co-ed اردوگاه برگزار خواهد شد منطقه ای تور توقف در منطقه در مارس 14 و 15 دعوت 75 پسر و 75 دختر.

“من دستکمگرفتهشده من سه ستاره و من حتی نمی دانم اگر من قرار گرفت,” گفت: کاری خود آمادگی حرفه ای. “من نمی دعوت شده به اردوگاه خود. من به دنبال یک راه برای رسیدن به دستکمگرفتهشده استخدام که تمام بازی در جهان و به آنها یک فرصت برای گرفتن نام خود در خارج وجود دارد. همیشه وجود دارد رفتن به رتبه بندی. که هیچ جا نمی رود. آن را در مورد چگونه شما می توانید کمک به بچه ها ساخت اعتماد به نفس در سن ظریف و کمک به آنها در رقابت برای بخش کمک هزینه تحصیلی است.”

در حالی که کاری honed امضای خود را ballhandling سه نقطه تیراندازی و اخلاق کار با استیو نش Reggie Miller و مایکل جردن به عنوان یک نوجوان او تردید وقتی پرسید که آیا افزایش “کاری نسل” از سه نقطه marksmen در آینده از طریق صفوف.

“من نمی گرفتن که در آن من یک نسل از کودکان و نوجوانان”-31 ساله گارد نقطه پکتیا میباشد. “آنها آن را که خراب کردن بازی” ذهنیت که نظر [توسط ESPN مفسر Mark Jackson] که در آن بچه ها فقط می خواهم به راه اندازی 40-پاورقی. برای من شگفت انگیز است که مردم در حال تلاش برای کشش تخیل خود را در دادگاه و در آن محدوده خود را در, اما آن را تا به درک روند و چگونه شما باید به کار بر روی بازی خود را برای رسیدن به آن نقطه است. در حال حاضر ما خیلی قابل مشاهده امیدوارم بچه ها را به دیدن کار ما قرار دادن و الهام بخش آنها را حتی بیشتر.”

وقتی کاری می گوید بچه ها او به معنای دختران و پسران. او برای اولین بار در زمان اطلاع از زنان بازی به عنوان یک کودک در کارولینای شمالی و او را با علاقه به عنوان WNBA مشخصات رشد کرده است در سال های اخیر است.

البته او آشکار ارتباط شخصی با تشکر از دو دختر 7 ساله رایلی و 4 ساله رایان.

“خودخواهانه من می خواهم به بازی بسکتبال” کاری گفت. “اما نه یکی از آنها را گرفته و به آن نشده است, بنابراین من هنوز ماندن بیمار است. اردوگاه بیشتر در مورد دانستن که من می تواند کمک کند و دانستن اینکه چگونه خوب دختران بازی بسکتبال است. وجود دارد نیاز به آگاهی بیشتر از دختران’ بازی و با آگاهی می آید فرصت های بیشتر. ما می بینیم که در انعکاس آنچه که اتفاق می افتد با WNBA, افزایش خود پرداخت و خود را تقویت CBA. که بزرگ خواهد بود north star برای دختران که می خواهند به حلقه.”

کاری است که پس از کنار اکتبر با دست چپ بازگشت به تمرین با رزمندگان این هفته است. او هنوز هم “چند مانع برای روشن شدن” است و در عین حال برای شرکت در یک, تمام, تماس, تمرین, اما او همچنان در مسیر راهپیمایی و 1 بازگشت در برابر واشنگتن ویزاردز در تعقیب و گریز از مرکز در سان فرانسیسکو.

اگر چه او قادر به صرف این همه ستاره در یک تعطیلات خانوادگی برای اولین بار در سال کاری گفت که افکار خود را در هفته های اخیر اغلب تبدیل به برایانت و 13-year-old daughter Gianna که او نیز کشته در سقوط. او تعداد امضا All-Star Game نیوجرسی و کفش او به دست آورد در طول برایانت 2016 خداحافظی تور جمله باارزش ترین اموال او به تازگی ESPN لنگر Elle دانکن ویروسی “دختر بابا” ادای احترام به برایانت.

“این بدترین فاجعه من دیده ام در شرایط چگونه قابل رویت عشق خود را برای او بود:” کاری گفت: از Bryants مرگ. “چگونه جی جی را به بازی هر فرصتی او می تواند دریافت و تقلید از مسائل خود را. چگونه هیجان زده او نگاه کرد به در حاشیه مربیگری. من دیده ام آن از نزدیک. من با هر دو آنها را چند بار و در زمان عکس در All-Star بازی.

“این باعث می شود من قدر پدر و دختر ارتباط شادی است که به عنوان یک پدر از دخترانش را به ارمغان می آورد به صورت روزانه. شما نمی نیاز به هر گونه دلیل بیشتر به آن را مسلم اما این است که قطعا آمار خانه برای اطمینان حاصل کنید.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>