با بازی بیس بال به تعویق افتاد MASN کارگران بدون پرداخت نامشخص چه می آید بعدی

یکی دیگر از 30 به 40 نفر که تولید بازی crew — دوربین کارگران و مردم در تولید کامیون در کمدن متری و اتباع پارک همچنین گفته شده است که آنها را دریافت جبران خسارت در حال حاضر, هر چند این گروه قرارداد توسط MASN از طریق یک شرکت خارجی با توجه به چند نفر که متاثر شده اند.

موقعیت در مقایسه با کسانی که ساخته شده توسط دیگر شرکت های رسانه ای ساخته شده اند که در کوتاه مدت به تعهدات خود مستقل کارکنان.

در یک بیانیه یک MASN سخنگوی نوشت: “پس از ارتکاب به پرداخت حدود 1,300 MASN و آرام تمام وقت و پاره وقت کارکنان از طریق پایان ماه آوریل MASN گفت تولید آن کارکنان پیمانکاران مستقل است که این امر اجازه دهید آنها را می دانم که در مورد آینده پرداخت در ماه آوریل است. این شبکه در ادامه به بررسی همه گزینه ها و ارتباط برقرار خواهد شد به طور مستقیم به پیمانکاران آن در است که جدول زمانی است.”

هر دو از اتباع و آرام بخشی صاحبان MASN در حالی که آرام در حال کنترل شرکای.

اخیر فدرال کمک بیل می تواند کمک به پر کردن شکاف برای کارگران است. این لایحه به تصویب رسید در هفته گذشته توسط کنگره و امضا شده توسط رئیس جمهور تهمت و گسترش بیمه بیکاری را به مترجمان آزاد و MASN کارگران می تواند واجد شرایط برای تا آنجا که 1000 $در هر هفته. بسیاری نیز باید دریافت $1,200 محرک چک.

برخی از MASN مترجمان آزاد برای اعمال نرخ بیکاری اما گفت که به آنها گفته شد این برنامه احتمالا چند هفته به روند و بسیاری از آنها اجاره و لوایح دیگر به دلیل بلافاصله. آنها همچنین گفته اند که آنها بدون دریافت راهنمایی در مورد بیمه بیکاری از MASN که قبل از فدرال بسته کمک تصویب شد شبکه تا به حال آنها را به سمت چپ به دفع کردن برای خود.

پس از لیگ اصلی بیس بال اعلام کرد روز باز خواهد بود با تاخیر چند MASN کارگران گفت: آنها با ارسال ایمیل به بالاتر یو پی اس در شبکه استعلام در مورد وضعیت خود را. آنها دریافت یک پاسخ گروه مارس 18 از یک مدیر در این شبکه اظهار داشت که همه از قبل و postgame نشان می دهد لغو خواهد شد از طریق ممکن است و وجود دارد هیچ برنامه ای برای جبران مترجمان آزاد است.

“[این شبکه امیدوار است] برای به روز رسانی بیشتر باید مدتی در مارس اما MASN در MLB رحمت در حال حاضر” ایمیل که به دست آمده توسط واشنگتن پست گفت: در بخش. “هر مترجم آزاد است که ایمیل [تهیه کننده اجرایی] کریس شیشه و درخواست در مورد جبران خسارت او به آنها گفت, متاسفانه, است که این طرح در حال حاضر. من درک می کنم ما ممکن است از دست دادن برخی از افراد که به دنبال مشاغل دیگر و من کاملا درک می کنم که.”

“آنها به ما گفت که ما می تواند به دنبال شغل جدید اما جایی که ما می رویم به رفتن ؟” یک مترجم آزاد گفت. “افرادی هستند که با تکیه بر این پول برای پرداخت اجاره خود را و صورتحساب خود را.”

The Post مصاحبه پنج MASN کارگران که تحت تاثیر این تصمیم همه آنها صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن را از نگرانی برای آینده خود چشم انداز کار. گفتند MASN تصمیم و همچنین به عنوان شبکه فقدان ارتباطات شده است به خصوص دشوار است که آنها را تماشا شبکه های دیگر اعلام حمایت خود را مستقل تولید کارکنان. CBS و ترنر خواهد پرداخت خدمه خود را برای از دست رفته NCAA tournament بازی; CBS خواهد پرداخت چهار به تعویق افتاد PGA Tour وقایع را به عنوان به خوبی. در مورد خواسته خود را مستقل کارگران تولید یک ESPN گفت: مردم باید به طور کلی همچنان پرداخت می شود.

یک سخنگوی گروه ورزشی NBC که صاحب یک شماره از منطقه ای شبکه های ورزشی در سراسر کشور گفت: این شرکت پرداخت شده است خود را مستقل تولید خدمه و ادامه خواهد داد به انجام این کار برای “هفته آینده.” Sinclair Broadcast Group است گسترش وام های بدون بهره از 2500 دلار به کارگران در حدود 20 منطقه ای شبکه های ورزشی آن دارای, هر چند که اعلام شد تنها پس از Detroit Free Press به چاپ مقاله است که در آن کارگران در سینکلر متعلق به دیترویت شبکه شد مهم این شرکت برای ارائه کمک به آنها. (روز چهارشنبه اتحادیه به نمایندگی ورزش پخش تکنسین انتشار بیانیه ای خواستار شرایط وام بیش از حد طاقت فرسا: “این یک معامله بد مگر اینکه شما نیاز به تغذیه خانواده خود را. این آخرین چاره.”)

جهانی همه گیر و متعاقب آن ورزش وقفه است متوقف جریان میلیاردها دلار از طریق ورزش — در میان طرفداران شبکه ها و لیگ ها و چپ های بسیاری در برزخ است. مترجمان آزاد در سراسر صنعت ورزش بوده است به ویژه تحت تاثیر استراحت در بازی های, از روزنامه نگاران به تولید تلویزیون کارکنان به فروشندگان مواد غذایی.

بسیاری از MASN کارگران بکار گرفته شده است به عنوان مترجمان آزاد برای سال در شبکه. در حالی که آنها نه حقوق و مزایای کارکنان این فصل بیس بال نشان داده شده بخش عمده ای از درآمد خود را. آنها مشغول به کار ترین روز در طول فصل و نرخ آنچه اغلب می تواند 10 ساعت در شیفت در بازه زمانی از حدود 130 دلار برای تولید دستیاران به بیش از 400 دلار بیشتر برای ارشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im