با پیری فهرست و DH نامزدها بوندس لیگا در حال عجیب ساخته شده برای یک فرد فصل

اما از آنجا که سرنوشت انسان ها نیست من ضرب و شتم من امیدوارم که MLB موفق به بازی در یک نیم فصل هم چون من یک سوء ظن است که چنین خرد شده-نصف کردن فرمت می تواند کمک قابل توجهی به اتباع واشنگتن به عنوان آنها سعی کنید به سوار سرگرم کننده دفاع از عنوان.

معمولا من پوشش چشم من و ترس بدترین (یک .500 فصل) برای تیم در سال بعد از آنها به دست آورد به خصوص الهام بخش قلب و روح جهان سری. به احتمال زیاد آنها صرفا بسیار خوب است اما نه تیم های بزرگ به همین دلیل است که آنها شکست خود را در خطر ناک اجرا می شود.

تیم که برنده عناوین معمولا پرداخت صمیم قلب یک راه یا دیگری به این دلیل که ارزش بازار از ستاره های خود را soars اغلب منجر به یک ستاره از دست داده. که آنچه اتفاق افتاده است زمانی که اتباع امضا Stephen عشق به یک فرمت از دست داد اما MLB RBI رهبر آنتونی رندن. همچنین تبادل کارکنان از همه دنیا سری تیم ها تحمل فشار از یک ماه اضافی بازی در ماه اکتبر. که حجم کار نیاز به آسیب فقط یک یا دو کلید کوزه به نزول تمام فصل آینده است.

در نهایت پس از قهرمانی یاس واقعی است; آن را فقط به طبیعت انسان است. به همین دلیل آن را نادر و قابل توجه زمانی که یک تیم می شود به جهان بعدی سری حتی اگر آن را برنده شوید. تنها یک Nat (شکارچی Strickland) تا به حال شده است در یک سری جهانی برنده قبل از. من شنیده ام بی شماری دامپزشکان پس از پیگیری حدودی اعتراف “که قهرمانی-hangover بحث بدون شوخی است.”

پس رندن چپ من احساس کردم که Nats نیاز به گرفتن برخی از استراحت به یک افتخار و وقار 2020 — صحبت کردن back-to-back عناوین اینجا چیزی در دست خدایان اما با کیفیت بالا و نجومی. همانطور که معلوم است آنها عجیب ممکن است کاملا مناسب برای این نوع از فصل هیچ کس همیشه می خواستم و یا می تواند پیش بینی کرده اند.

اگر وجود دارد یک فصل آن را تقریبا مسلم است که NL را تعیین نكند. به پریمیر لیگ در انگلستان به طور تصادفی ساخته شده برای یک DH.

تغییر حکومت در حال آمدن است به این دلیل که اتحادیه بازیکنان آن را می خواهد و چون MLB می داند که آن را کمک می کند تا به ثمر رساند. همچنین همه می دانند DH در حال آمدن است در سال 2022 — و فراتر از آن — به عنوان بخشی از توافق دسته جمعی. پس چرا آن را یک محاکمه اجرا چرخش?

کسانی که خوشدل خنده می شنوید از Howie Kendrick, رایان زیمرمن Asdrúbal Cabrera و اریک تیمز; همه می توانید در این زمینه به برخی از درجه است اما گروه خود تصویر می گویند “DH-نوع بازیکنان است.”

شاید شما متوجه چقدر سخت بوندس لیگا’ صف ناگهان در چهار سری جهانی پیروزی در هوستون و کمی حتی جاستین Verlander و Gerrit کول لذت می برد رو به بوندس لیگا با یک DH.

نخست ذینفع خواهد بود Kendrick که همه فکر ثبت خواهد با AL تیم در offseason به دلیل آن بود گویا. به جای Kendrick آمد به سی برای عشق. در حال حاضر آن بوده است پاداش. او می تواند حداکثر تعداد صفحه ظاهر بدن خود را در حالی که همچنین اجازه می دهد تا بازی کمی در دوم یا سوم پایه هنگامی که او احساس شاد و خرم. همچنین به عنوان یک کلید رهبر تیم Howie تر خواهد بود در مرکز مخلوط.

سوال در مورد خواهد شد که بت Nos. 3-4-5 برای پریمیر لیگ در انگلستان در این سال بدون رندن شده است پاسخ داده است. از آن خواهد شد ژوئن Soto, Kendrick, زیمرمن و تامس — در برخی از ترکیبی بسته به تبادل matchups و که نیاز به استراحت. آن را رندن اما آن را خوب است.

با DH تیمز (. 851 بر-پایه-plus-ضربه زنی در صد سال گذشته) و زیمرمن بیشتر در خفاش. همچنین کارتر Kieboom خواهد بود که هر روز سوم baseman — کار خود را به از دست دادن — به دلیل قوی تر و عمیق تر صف بیشتر به راحتی می تواند تحمل rookie حضور. همچنین احتمالا هیچ جزئی لیگ امسال Kieboom کاملا باید بازی به طور منظم به طوری که او می تواند به درستی. با سوئیچ-ضربه Cabrera از, بیش از حد بوندس لیگا باید گزینه های بسیار است.

به عنوان آن بود در فصل گذشته بوندس لیگا’ فهرستی است که با استانداردهای مدرن — فقط باشگاه است که می تواند بیشتر از یک سال با حداکثر سرعت دویدن. کسانی که درد بالا و مسافت پیموده شده در بدن است که اغلب آمار 100 بازی دیوار اوت می تواند بازی را از طریق یک 2020 سری جهانی و رسیدن به 100 بازی. اگر آنها را postseason با تمام آن روز خاموش بوندس لیگا ممکن است هرگز احساس ،

همچنین در چنین منحصر به فرد عجیب و غریب, فصل, یک تیم ساخته شده در اطراف سه بزرگ شروع به چرخش می توانید سوار آن مطلب سخت تر و طولانی تر گاهی اوقات حتی در استراحت کوتاه چون حتی از جمله postseason وجود دارد هیچ راه است که هر یک از آنها خواهد شد و حتی زمین 140 نوبت.

ایده تازه و استراحت بوندس لیگا تبادل کارکنان مضحک بود سه ماه پیش. من به ندرت دیده می شود یک تیم با بسیاری از کوزه گذشته 30 و چند گذشته 34 که تمام شد “سوار سخت قرار داده تا مرطوب” برای برنده شدن در یک حلقه. چنین کوزه به شدت نیاز به زمان بیشتری برای بازیابی زمان که بیس بال هرگز اجازه می دهد تا. یک نتیجه: برخی از زشت صدمات اواسط سال آینده.

لیست بوندس لیگا کوزه که نیاز اضافی یا دو ماه استراحت — چرا دو ماه خواهد بود یک رویا — در اصل کل تبادل کارکنان: حداکثر Scherzer, Aníbal سانچز, Will Harris, Sean Doolittle و دانیل هادسون همه بین 32 و 36. عشق, 31 و پاتریک Corbin, 30, شد دو وظیفه و بقیه قهرمانان این پاییز گذشته.

مزایای به بوندس لیگا از رفتن بیش از هشت ماه بین (non-نمایشگاه) بازی گسترش را از طریق بسیاری از آنها بسیار کهنه فهرست. بازیکنان به عنوان سن آنها همیشه می گویند: “این نه سال است. آن مسافت پیموده شده.” این تولد. این ضرب و جرح است که ضربان شما را.

یک بار از من خواسته Hall of Famer جیم پالمر که به طور مداوم در مورد شکایت آزار دهنده صدمات آنچه را که به کمک بازوی خود را.

“نگاهی به یک سال خاموش,” او گفت:. بودن پالمر او افزود: “پس از آن ترک در دسترس نباشد.”

پس از زیمرمن به شدت کاهش یافت در سال 2015 و 2016, او به نظر می رسید شسته. سپس او ضربه .303 با 36 homers و 108 RBI در سال 2017. چه ؟

“از آن زمان سال برای من شانه به طور کامل درمان,” زیمرمن گفت: این عمل جراحی بر روی او پرتاب بازو. او هرگز خود را پرتاب حرکت به عقب, اما نوسان در نهایت بازگشت به قدرت کامل است.

Kurt سوزوکی کندریک, Cabrera و زیمرمن (که پاشنه پا آسیب در نهایت ممکن است به خوبی) همه جا قالب تایمر که تا به حال تنها می تواند رویای داشتن هشت ماه استراحت بین بازی های جدی. خواهد شد یک یا دو نفر از آنها به نظر می رسد شادابی در سال 2020? شرط بندی بر روی این: که بقیه خیلی بیشتر احتمال دارد به آنها را “بازی جوان” از چند ماه از سن است به احتمال زیاد به آنها را “دریافت در عجله بسر می رسانید.”

هر بوندس لیگا’ شانس بودند که در ماه فوریه و لاس وگاس فکر می کردند که تنها 16 به 1 به نفع جهان سری, کسانی که شانس بهتر در حال حاضر.

اگر تنها با ریسک به مراتب بزرگتر از ورزش وجود دارد این است که یک فصل را به بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im