با 5 میلیون نفر آزمون در روز استراحت از ما می تواند بازگشت به کار

و پس از آن است که با این بیماری همه گیر کوروناویروس و اقتصادی فاجعه ناشی از آن است.

در حالی که درست است که جان هزاران نفر را از دست داده بودند بی ارزش چون ما آمادگی و واکنش بیش از حد به آرامی و با ترس و شرم از آن نیز ارزش به خاطر سپردن است که میلیون ها زندگی را نجات داد با آنچه که ما انجام فردی و جمعی.

در حالی که اقتصادی نجات شده است ناقص و اجرای آن اشکالات ما نیز باید اذعان کرد که دو ماه در بازارهای مالی را تثبیت و تقویت میلیون ها نفر از کسب و کار شده اند نجات داده و صدها میلیون ها نفر از خانواده ها دریافت کرده اند تاسیسات در قالب تخفیف های مالیاتی بیکاری چک و وام پسوند.

و در حالی که ما بی کفایت و تفرقه رئیس جمهور شکست خورده رهبری آزمون فرمانداران شهرداران و اختصاصی خدمتگزاران مردم باید تحسین پا به نقض همراه با تعداد بی شماری از کسب و کار غیر انتفاعی خط مقدم کارگران و مشاغل داوطلبان.

به طوری که ما در مورد کسب و کار از بازگشایی اقتصاد و آماده شدن برای موج بعدی از ویروس, این ممکن است یک لحظه به یک استراحت کوتاه از تمام wringing دست و انگشت اشاره و خودمان جمعی پت در پشت. در حالی که همه چیز قطعا نه به عنوان خوب به عنوان آنها می شده اند نه آنها به عنوان بد به عنوان برخی از ما را باور.

آن را نیز زمان خوبی برای حرکت از آنچه در حال حاضر تبدیل به یک کهنه و بحث بر زمانی که برای بازگشایی اقتصاد و رسیدن به یک مطلب مستدل و کمتر قطبی بحث در مورد چگونه به آن را انجام دهد. کاخ سفید به نظر می رسد که تا حد زیادی استعفا مسئولیت خود را برای ارائه یک طرح برای چگونه به آن را انجام دهد. ما خوشبختانه برای ما یکی است و در حال حاضر ارائه شده توسط یک گروه پزشکی و کارشناسان اقتصادی برگزار شده توسط ادموند J. Safra مرکز اخلاق در دانشگاه هاروارد و با حمایت مالی بنیاد راکفلر.

با عنوان “همه گیر انعطاف پذیری: گرفتن آن انجام می شود” این گزارش توصیه می کند که از آن زمان به حرکت از پتو stay-at-home سفارشات به انبوه مدرج تا برنامه تست ردیابی و هدفمند-جداسازی که “آیا صرفه جویی در زندگی و معیشت.” (یک حساب خوبی از آن توسط دو تن از نویسندگان آن الکس Tabarrok و Puja Ohlhaver به نظر می رسد در واشنگتن پست, چشم انداز آخر هفته گذشته).

بر خلاف آنچه که شما می شنوید از آسمان است-سقوط منتقدان در سمت چپ بیشتر از آنچه می توان با داشتن همه ماندن در خانه در حال حاضر شده است به دست آورد. منحنی شده است پهن و تعداد مرگ و میر و عفونت ها کاهش, کاهش, البته از سطح است که هنوز هم بیش از حد بالا است. برای کاهش این سطح بیشتر تنها موثر و مقرون به صرفه استراتژی است که به گسترش این مستند برای یک ماه دیگر یا تا پایان تابستان یا تا زمانی که یک واکسن کشف شده است. بلکه آن است که به تمرکز بر روی این افراد به احتمال زیاد آلوده شود و مکان هایی که آنها به احتمال زیاد به طور کامل تست و اغلب منزوی و کسانی که آلوده می شوند و مردم با آنها داشته اند قابل توجه تماس بگیرید. بقیه از ما, در ضمن می تواند بازگشت به بسیاری از فعالیت های عادی در حالی که هنوز هم مراقبت به پوشیدن ماسک نگه داشتن فاصله و نگه داشتن دست ها و سطوح تمیز….

چه طراوت در مورد Safra مرکز گزارش شده است که این امر باید ما فراتر زودتر تاکید بر ایالت اعداد و یکی از اندازه متناسب با تمام راه حل های برای هدف قرار دادن تعداد محدودی از مناطق محل های کار و جمعیت گروه هستند که تولید اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر. آن اندازه گیری از موفقیت است نه برای اینکه همه “امن” و یا جلوگیری از هر مرگ یا عفونت اما برای قرار دادن کشور در یک سریع و مداوم در مسیر به نقطه ای است که هر کسی که می شود این ویروس به طور متوسط تنها یک شخص دیگر.

دنده تا برای این تلاش را برخی از انجام — 5 میلیون نفر آزمون در روز, ارتش از 700,00 تست و شبکه ای از هزاران اتاق های هتل که در آن برای منزوی کردن کسانی که شده اند و یا ممکن است آلوده. در برآورد هزینه از $74 میلیارد — از جمله تمام, تست, ردیابی, اتاق هتل و روزانه فدرال دستمزد برای کسانی که مجبور به انزوا — از آن می تواند معامله قرن اگر آن منجر به بازگشایی $20 تریلیون اقتصاد است.

در اینجا یک عملی دو حزبی داده محور برنامه است که هر دو طرف باید در آغوش و محور بعدی اقتصادی نجات بسته است. $1 تریلیون دلار در کمک های دموکرات پیشنهاد به ارسال بسته های پول دولت و دولت های محلی می تواند ساخته شده مشروط خود را در آغوش و اجرای بازگشایی استراتژی موثر ملی استراتژی در حالی که خروج از آن به دولت ها برای پیاده سازی آن. یک هوشمند دو حزبی بسته باید همچنین شامل دیگر عقل سلیم مقررات به منظور تقویت استراتژی و کمک به اطمینان از موفقیت آن است.

به عنوان مثال کسب و کار جامعه شده است خواستار حمایت قانونی از پرونده های حقوقی توسط کارکنان که ممکن است این ویروس پس از بازگشت به کار. که بی دلیل درخواست برای شرکت های که می تواند نشان می دهد آنها به دنبال تمام دولت توصیه می شود دستورالعمل های ایمنی. اما از آن است که هیچ معقول تر از نیاز به این شرکت ها همان به پیشنهاد مشابه حمایت خود را از کارگران حفاظت از از دست دادن شغل خود و یا خود را پرداخت اگر آنها آسیب پذیر هستند به دلیل سن یا بیماری و یا اگر آنها مجبور به قرنطینه زیرا آنها آلوده شده اند و یا در تماس به شخص دیگری که دارای.

مطمئن شوید که آن محل امن هستند کنگره نیز باید در ارائه کسب و کار یک اعتبار مالیاتی برای هر چیزی که آنها صرف به ملاقات و یا بیش از دستورالعمل دولت برای کاهش خطرات ویروس برای کارگران و مشتریان. کمک های مالی برای همان هدف می تواند ارائه شده به دولت و دولت های محلی سازمان های غیر انتفاعی و مدرسه و دانشگاه.

شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در املاک و مستغلات محافل در مورد تحمل تسکین کسب و کار از زیر بار پرداخت اجاره خود را در حالی که کسب و کار خود را تعطیل هستند و یا دچار کاهش بزرگ در فروش. این مشکل برای صاحبخانه است که آنها نیاز دارند که اجاره خود را ماهانه پرداخت وام مسکن به بانک و یا وام دهندگان دیگر. موجی از املاک تجاری پیش فرض را تنظیم کردن یک واکنش زنجیره ای است که می تواند بی ثبات کردن کل سیستم مالی.

برای جلوگیری از این سناریو مالی جادوگران در وال استریت می تواند متهم با ایجاد یک رده جدید از وام بانکی که ارائه پول نقد به صاحبخانه که ارائه تحمل خود را تجاری و یا مسکونی مستاجران. کنگره می تواند اقتدار و بودجه برای وزارت خزانه داری برای تضمین بسیاری از کسانی که وام آنجا که فانی می و فردی مک را برای رهن خانه. و به عنوان آن را با انواع دیگر اعتباری ابزار فدرال رزرو می تواند به توافق برسند به راه اندازی یک مرکز برای خرید بسته از تحمل وام اگر کمک های مالی از سرمایه گذاران خصوصی را مي خشكاند. مستاجران هنوز هم خواهد بود در قلاب برای در نهایت برای همه یا بسیاری از معوق پرداخت اجاره هنگامی که کسب و کار بازیابی اجازه می دهد صاحبخانه به بازپرداخت خود را تحمل وام. در این میان اما یک تهدید قابل توجهی به اقتصاد و سیستم مالی می تواند حذف شود.

در حالی که تمرکز باید بر بازگشایی اقتصاد واقعی به عنوان تغذیه صندلی جروم H. پاول هشدار داد این هفته است که بهبود خواهد بود آهسته و کشیدن نیز به سال آینده. به این دلیل است که دموکرات ها در حال به اصرار دارند که بعد از بسته نجات شامل یک فرمت فراتر از جولای از گسترش بیمه بیکاری مقررات موجود در گذشته بسته است. جمهوری خواهان تا کنون باید demurred شکایت که پرداخت بسیار سخاوتمندانه است که آنها ممکن است دلسرد برخی از کارگران از بازگشت به شغل که پرداخت کمتر است. آشکار سازش است که به کاهش پرداخت ها به عنوان نرخ بیکاری را بهبود می بخشد اما تا به امروز هیچ یک از طرفین مایل به بحث در مورد چنین امکانات رفاهی است.

بزرگترین مانع حاوی coronavirus و با موفقیت بازگشایی اقتصاد نیست عدم کیت های آزمایش و یا تجهیزات حفاظتی و یا حرص و طمع از کسب و کار و یا عدم تمایل بسیاری از آمریکایی ها به دنبال پروتکل های مناسب. بدون, بزرگترین, مانع, است که بیش از حد تعصب و اختلال است که در ادامه به گرفتن پایتخت کشور انحراف انرژی و توجه و فرسایش اعتماد ما را در ما نهاد و در هر یک از دیگر. در این صورت از بزرگترین چالش اقتصادی پس از رکود بزرگ می تواند ما را لطفا کنار بیاییم ؟ ما زندگی و امرار معاش در آن بستگی دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>