از بین رفتن: چه آن را برای مغلوب ساختن پیشی جستن به رنج می برند تاریخی لغزش شکست در سال 2020?

Despite چه بسیاری ممکن است فکر می کنم وجود دارد چند چیز صاحب نظران لذت بردن از کمتر از ساخت سخت و سریع پیش بینی ها در مورد انتخابات.

انتخابات ریاست جمهوری شش ماه به دور است و حتی سخت تر تماس بگیرید. انتخابات ریاست جمهوری در میان همه گیر? نه ممنون.

و در عین حال آرام اجماع تشکیل شده بود بدون شک تا حدی نتیجه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود و جمهوریخواه پیام که رئیس جمهور بود در انتخابات. با وجود تصویب امتیاز هرگز تغییر به طور مداوم از پایین 40s همچنین معتقد بود که هسته جامد نمی خواهد تکان دادن. اگر اقتصاد به طور پیوسته لگد بازگشت به زندگی, اگر تعداد coronavirus مرگ و میر پهن تهمت با وقت استفاده شد و به احتمال زیاد به دنبال در یک دوم از نظر. او باقی می ماند و از امثال مورد علاقه.

این عکس به چالش کشیده شد در این هفته با یک پیش بینی از محترم شرکت مشاوره است که نه تنها تهمت بود را شکست داد اما با یک لغزش.

“ما انتخابات مدل پیش بینی صدای شیپور را از دست بدهند محبوب رای با اختلاف 30 امتیاز – جمع آوری تنها 35 درصد از آرا – بدترین وقت عملکرد در یک قرن می گوید:” این گزارش توسط Oxford Economics.

این گزارش نشان می دهد علاوه بر از دست دادن رای مردم تهمت خواهد بود کوبیده در کالج انتخاباتی توسط 328 – 210. آن را می گوید هفت متحده که رای برای رئیس جمهور در سال 2016 – آیووا, اوهایو و ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا, Missouri و کارولینای شمالی – خواهد بود بدبختانه توسط دموکرات ها ،

این شرکت که قبلا پیش بینی تهمت خواهد برنده انتخابات با 55 درصد آراء را هشدار می دهد که میزان مشارکت رای دهندگان و همه گیر در حال عوامل است که می تواند به طور قابل توجهی تغییر نتیجه. در عین حال از آن می گوید: “یک رکود اقتصادی عمیق تر یا کندتر از بهبود جهانی coronavirus رکود خواهد نشان دهنده حتی بزرگتر مانع برای مغلوب ساختن پیشی جستن.”

رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی بود سریع رد تجزیه و تحلیل. “2016 ثابت کرد که رای گیری است به شدت اشتباه است و همیشه دست کم گرفت رئیس جمهور و توانایی های خود را برای ارتباط با مردم آمریکا می گوید:” معاون دبیر مطبوعاتی سارا متیوز.

“در ماه نوامبر انتخاب روشن خواهد شد: رئیس جمهور تهمت تنها کاندیدایی که نشان داد که او می داند که چگونه به اقتصاد اخراج کردن دوباره.”

برای حامیان بایدن و منتقدان از تهمت, پیش بینی توسط آکسفورد اقتصاد به عنوان شیرین به عنوان نادرترین, فیلتر عسل وحشی. سه و نیم سال پس از پس از مغلوب ساختن پیشی جستن حیرت زده بیشتر ناظران و شکست قلب کسانی که اعتقاد هیلاری کلینتون نمی تواند از دست دادن خود را در زخم باقی می ماند درد.

در واقع داشتن به تماشای او بود استیضاح توسط مجلس بیش از خود را متهم به تلاش برای جلب اوکراین برای کمک به او را در برابر بایدن و پس از آن شاهد آنچه که در نظر بسیاری یک متزلزل, faulted پاسخ به Covid-19 ناامیدی در میان دموکرات ها برای خلاص شدن از مغلوب ساختن پیشی جستن تنها افزایش یافته است. بسیار به سرعت گزارش شد بالا روند ،

برای کسانی که آمده اند به سیاسی یا مدنی بلوغ اخیرا در میان یک کشور تقسیم شده است که در آن سیاست شده است قبیله ای و تلخ این ایده از یک زمین لغزش باید احساس تازگی. داشتن شده است بارها و بارها گفت که حزب های سیاسی خطوط نبرد تا به حال مدت طولانی است که کشیده شده و تعدادی از مستقل کاهش می یابد به یک خرده ایده بسیار که آسمان می تواند منتقل شده است به خودی خود شگفت انگیز است.

برای کسانی که با تجربه تر رانش زمین هستند نه تاریخ باستان – آنها رخ داده است و در سال 1984 سال 1972 سال 1964 و در سال 1936.

یک چیز در این مدل به آن اعتراف نمی تواند حساب شد “نامزدهای ویژگی های از قبیل نژاد و جنسیت و یا “مقبول بودن’– آخرین عامل ممکن است به مرکزی مهم در سال 2020”. این چیزی بود که در ایران کریستینا گریر استاد علوم سیاسی در نیویورک Fordham University, که صدا چیزی از یک بیدارباش برای کسانی که در حال حاضر بر این باورند برکناری رئیس جمهور آسان خواهد بود.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او می گوید: نمی شده است هر گونه عادی جمهور. “او در حال حاضر گفت: او را به انجام آنچه در آن طول می کشد به ماندن در اتاق کار,” او می گوید. “بنابراین من کمی با احتیاط در مورد این همه صحبت از ‘بایدن با لغزش’.”

اما می تواند از آن اتفاق می افتد ؟ شرایط و شرایطی از سال 2020 به هیچ وجه شبیه به کسانی که در سال 1984 سال 1972 و در سال 1936. چه درس ها آموخته می شود از چشم ما ؟

1984: صبح امروز در آمریکا – رونالد ریگان (R) 59 – 40 Walter Mondale (D)


در اولین مناظره بین ریگان و مینه سوتا سناتور, لحظاتی وجود دارد که 73 سال جمهوریخواه نگاه اشتباه و از دست داد. هیچ کس نمی دانست پس از آن در مورد آلزایمر او خواهد بود بعد از آن تشخیص داده می شود ، در بحث دوم او پرسید که آیا او تا به وظیفه.

“من نمی خواهد را در سن یک مسئله از این کمپین گفت:” تنها با یک اشاره از یک لبخند. “من قصد ندارم به بهره برداری, برای اهداف سیاسی من حریف جوانی و بی تجربگی است.”

مخاطبان فوران در خنده آیا به عنوان Mondale. جیمی کارتر معاون سابق رییس جمهور و پس از آن در سن 56 گفت: او می دانست که در آن لحظه در این مسابقه بود. (ریگان برنده خواهد بود 49 50 متحده با Mondale برگزاری تنها خانه خود دولت است.)

در حقیقت او در حال حاضر رو به یک نبرد دشوار. ریگان با شربتی, رو به آفتاب, کمپین تبلیغات “صبح امروز در امریکا” – به تازگی قرض گرفته شده توسط anti-برگ برنده جمهوری خواهان که در تولید یک “عزاداری در امریکا” تصویری – به نظر می رسد به گرفتن خلق و خوی در این کشور مشتاق به حرکت از نفت و بحران گروگان که مانع کارتر. ریگان تا به حال مقدار زیادی از منتقدان از داخلی و سیاست خارجی, اما به عنوان یک مبارز او به ندرت همسان.

سی ان ان مفسر و گوینده جف سبز نوشت که یک کتاب در مورد 1980 انتخابات و تحت پوشش ’84 نژاد می گوید: تضاد بین پس از آن و در سال 2020 بود مانند شب و روز. “این یک احساس کلاسیک-خوب-درباره-این-کشور (کمپین). شما می دانید که ما محتوا. و ما نمی توانید تعداد زیادی از آن. یکی از آخرین که احتمالا در سال 1996 می گوید:” گرینفیلد.

“این انتخابات در حال رفتن به و تهمت مردم شده است بسیار واضح و روشن در مورد این ساخت بایدن کاملا غیر قابل قبول است. ‘او را فاسد او و سالخورده او را رو به زوال عقل. او یک کودک آزار’,” او می گوید.

“ما نمی رفتن نزدیک است که نوع از چیزی که [’84.] ریگان به ندارد. این کشور خوشحال بود با رهبری و دولت از اقتصاد است.”

می تواند شود مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در یک زمین لغزش در ماه نوامبر ؟ سبز می گوید: سوال کلیدی این است که آیا وجود دارد هر چیزی که باعث مغلوب ساختن پیشی جستن, هاردکور, پایگاه به صحرا او را. او می گوید: “اگر مغلوب ساختن پیشی جستن انجام نمی دهد هر گونه بهتر از 43 یا 44 که نشان می دهد چیزی شبیه به یک 10 نقطه گسترش بایدن که در نظر من که یک لغزش.”

هاول Raines تحت پوشش این مسابقه برای نیویورک تایمز نوشت و کاغذ را صفحه اول داستان است که به نظر می رسد روز پس از ریگان را برنده شوید. او در رفتن به تبدیل شدن به کاغذ اجرایی. او همچنین دیدگاه ’84 انتخابات در تضاد به 2020 مسابقه.

ریگان او می گوید: تا به حال موفق به تصرف “روح زمانه”. “ما شاهد یک منادی از آن در سال 1980 زمانی که او در حال اجرا بود در برابر کارتر که بهتر بود رئیس جمهور از او می شود اعتبار برای,” او می گوید. “او تابش مثبت در راه است که جیمی کارتر نه فقط با ساده خود به جای گذاشت طبیعت است. همه از آن ساخته شده را به یک موج جزر و مدی از حمایت برای ریگان. و اگر شما در کمپین بلیزرز بود که من از شما می تواند احساس آن cresting در سراسر [پاییز].”

او می افزاید: “اگر هر چیزی من شگفت زده ریگان برگزار شد به 60 درصد دلیل آن هرگز احساس رقابتی انتخابات است.”

Raines نیز احساس می کند تهمت می تواند شکست خورد در نوامبر توسط برخی از حاشیه.

“این مرحله برای این نوع لغزش است که آکسفورد [اقتصاددانان] پیش بینی است و در شرایط کلی” او می گوید. “شهری امریکا, جوان, آمریکا, مسن, امریکا و اقلیت آمریکا هستند همه coalescing در دموکراتیک ستون.”

او می افزاید: “من می خواهم برای قرار دادن در یک پیش بینی احتیاطی; توانایی حزب دموکرات به خودتان را در پای ساقه به سختی می تواند بیش از overestimated.”

او می گوید: وجود سه عنصر است که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست – به “بی کفایتی” در برخورد با بیماری همه گیر وضعیت اقتصادی و افرادی که به “قمار زندگی خود را” برای رفتن به محل کار و است که برای “اولین بار در تاریخ آمریکای مدرن – اجازه می دهد برای حقانیت نیکسون و کلینتون – ما لازم نیست که یک رئیس جمهور است که پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ می تواند به عنوان یک به طور کلی الگوی”.

“کسانی که سه عامل آن را بسیار دشوار است برای انتخابات برگ برنده را به نفع خود.”

1972: از دفن یک شورشی انتخاباتی – ریچارد نیکسون (R) 61 – 38 جورج مک گاورن (D)


مختلف وجود دارد حسابها از سال 1972 مسابقه بین وقت نیکسون فرماندار سابق کالیفرنیا و چلنجر, داکوتای جنوبی, سناتور.

چند رنگی تر از آن است که اواخر شکارچی S Thompson – “در این نقطه داستان می شود بسیار لغزنده با بسیاری از سست به پایان می رسد و سایه های تیره…” – که گزارش برای سنگ نورد بودند همراه با وحشی تصاویر توسط هنرمند انگلیسی رالف daisy mason. تامپسون پوشش و “gonzo” سبک اغلب تقلید اما هرگز همسان خواهد بود در جمع ترس و نفرت در کمپین بلیزرز ’72. تامپسون کشته های خود را در سال 2005 داشتن قبلا درخواست جانی دپ در آتش خاکستر او را به آسمان بالا کلرادو دره.

بروس Miroff حساب از مسابقه – لیبرال ها’ لحظه: McGovern شورش و بحران هویت از حزب دموکرات – شامل هیچ قسمت با مواد مخدر. در عین حال هر دو به اشتراک نظر McGovern هرگز ایستاده شانس شکست نیکسون.

در حالی که نیکسون نیز مشغول به کار سخت برای تقویت اقتصاد به انتخابات می گوید Miroff استاد علوم سیاسی در دانشگاه در آلبانی در ایالت نیویورک, پیروزی خود را ناشی از دو عامل کلیدی است. یکی بود که McGovern در نظر گرفته شد بیش از حد به سمت چپ. یک سوم از دموکرات ها رای دادند نیکسون. دوم شد و راه است که در آن مک گاورن ریخته خود را در حال اجرا همسر توماس ایگلتون پس از آن بود نشان داد او تا به حال شده است برای درمان افسردگی است.

“که منجر به درک که او هر دو بی کفایت و نوع معمولی دوگانه, سیاستمدار,” او می گوید.

بایگانی فیلم از ما انتخابات لغزش از سال 1972 و 1984

در حالی که نیکسون مذکور را شکست McGovern که تنها موفق به کسب ماساچوست و واشنگتن, DC, دوره دوم خود شد بدنام برش های کوتاه. به عنوان واترگیت امر رشد عمومی نیکسون تر شد پارانوئید و عصبانی است. در سال 1973 یک هیئت منصفه در تحقیقات راه اندازی شد به دولت حقه های کثیف علیه دموکرات ها. در سال 1974 دیوان عالی کشور دستور آزادی کاخ سفید نوار نشان داد که نیکسون را دخالت.

کنگره آماده مقالات از استیضاح – فقط رئیس جمهور به چهره آنها در آن نقطه و در اوت 1974 استعفا داد. “با در نظر گرفتن این اقدام من امیدوارم که من باید عجله شروع این روند از شفا که به شدت مورد نیاز در امریکا,” او گفت: قبل از ترک کاخ سفید توسط هلیکوپتر.

آیا Miroff مشاهده هر گونه تشابه بین 1972 و 2020? او می گوید او همچنان تردید از ایده تهمت می تواند از دست دادن با یک لغزش. تا کنون او می گوید: رای گیری نشان می دهد که رای دهندگان او مقصر نیست برای آنچه اتفاق افتاده است به اقتصاد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما اگر بیکاری به 25 درصد و تعداد زیادی از مردم مرده رسیده 150,000? “است که ایجاد یک گریم خلق و خوی در کشور,” او می گوید. “هنگامی که مردم در یک گریم خلق و خوی آنها نمی تمایل به تجدید انتخاب رئیس جمهور.”

او می گوید که احساس می کند یک لغزش است به احتمال زیاد نیست اما امکان پذیر است. در حالی که تهمت هرگز محبوب او تا به حال هرگز در مواجه با بحران از این طبیعت است. او می گوید دموکرات ها’ بهترین تاکتیک خواهد بود برای به چالش کشیدن تهمت رکورد نه در اقتصاد اما پاسخ او به این بیماری همه گیر. در چنین شرایطی او می تواند در ذهن مجسم بایدن برنده 10 امتیاز

“است که ایجاد یک حس” چرا ما باید تجدید انتخاب کسی که ریاست آن به شدت بیش از یک زمان وحشتناک’,” او می گوید. “و اضافه کردن به که از قبل موجود از نظر بسیاری از مردم که تهمت صالح نیست که او نادرست است.”

1936: ما را حفظ خواهد کرد ما آستین نورد – فرانکلین دلانو روزولت (D) 61 – 37 Alf Landon (R)


مهم ترین چیزی که در مورد انتخابات که دیدم FDR برای اولین بار رای می گوید مورخ سی شپرد است که بیکاری در آن نقطه ایستاده بود در 17 درصد است.

بلکه از آن بود که وی چهار سال قبل از آن 25 درصد است. “نکته کلیدی را به یاد داشته باشید که در مورد سوال از مدار. مسیر اقتصاد تحت مدیریت می گوید:” شپرد, نویسنده خرید از ریاست جمهوری? Franklin D روزولت جدید ایران و انتخابات از سال 1936.

“هنگامی که روزولت زد برای انتخاب مجدد در سال 1936 نرخ بیکاری در واقع 17 درصد است که تحت شرایط عادی می توانست فاجعه برای یک وقت. اما نسبت به آنچه اتفاق افتاده است زمانی که او در زمان دفتری بود که یک بهبود است.”

او می افزاید: “بنابراین او تا به حال این نوع از tailwind پشت سر او. پس از آن یک سوال کلی رکورد از یک دولت اما از مسیر ضربه زدن به یک انتخاب مجدد سال”.

شپرد می گوید مشابه مسیر کمک ریگان ’84. نرخ بیکاری در ماه نوامبر سال 1984 بود و بالاتر از آن شده بود زمانی که او برای اولین بار زد برای دفتر در سال 1980. اما به دلیل رکود اقتصادی تا به حال به اوج خود رسید و در سال 1982 و اقتصاد بود دوره نقاهت رای دهندگان مثبتی برداشت.

در یک کلید سخنرانی روزولت گفت: رای دهندگان: “برای نزدیک به چهار سال شما تا به حال یک دولت است که به جای twirling آن شست نورد تا آستین آن است. ما را حفظ خواهد کرد ما آستین نورد.”

شپرد یک استاد تاریخ در نیویورک و لانگ آیلند و دانشگاه می گوید: در سال 2020 اقتصاد خواهد شد به احتمال زیاد نقش عظیمی. در حالی که ممکن است برای یک رئیس جمهور به از دست دادن گشتند که اقتصاد خوب است اما غیر ممکن است برای برنده شدن در هنگامی که آن بد است. “من نگرانی بزرگ برای این انتخابات است که این وضعیت تکرار خواهد شد از سال 2016 که تهمت می تواند از دست دادن رای مردم اما هنوز هم برنده با کالج انتخاباتی است.”

شپرد می گوید که او می بیند هیچ مدرکی تهمت را هاردکور, پایگاه پشتیبانی در حال رفتن به رها کردن او.

دیگر پژوهشگر از سال 1936 انتخابات لورا اسمیت موافق یکی از شباهت های بین این انتخابات که پس از رکود بزرگ در سال 1929 آغاز شد و در سال 1984 بود که حس خوش بینی ناشی از برندگان.

اسمیت می آموزد که سیاست آمریکا در دانشگاه کانتربری کلیسای در بریتانیا می گوید تهمت بیش از حد به دنبال تصویر خود را به عنوان یک مشوق برای ملت است.

“او می گوید او را دوست دارد به یک cheerleader بود, حتی اگر آن را نمی کند نشان دهنده حقایق واقعیت … این چیزی ریگان بود واقعا به خوبی شناخته شده و “برقراری ارتباط” و همه” او می گوید.

اسمیت می گوید وجود دارد که بسیار ناشناخته در مورد راه سیاست را بازی بیش از شش ماه آینده – به وجود خواهد کنوانسیون مردم خواهد بود امن برای رای دادن در ماه نوامبر – که باعث می شود پیش بینی حتی سخت تر است.

“ما در حال خرید و فروش در سال 2020 با واقعیت محرومیت اقتصادی واقعی که آمریکایی ها به خصوص کشاورزی آمریکایی, احساس,” او می گوید. “مهم را برای مغلوب ساختن پیشی جستن جان سخت طرفداران? احتمالا آنها احتمالا ادامه خواهد داد به ایمان به او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>