برندگان و بازندگان (تا کنون) در NFL free agency

این بردی معامله شد headliner. اما وجود داشته اند مقدار زیادی از دیگران معاملات نیز به عنوان بازیکن آزاد قرارداد موافقت نامه. از آن زمان به نگاهی به برندگان و بازندگان تا کنون.

برندگان

Buccaneers: تام بردی معامله ممکن است یک دیدنی موفقیت است. ممکن است آن را یک شکست های دیدنی و جذاب. در هر صورت از آن خواهد شد دیدنی و Buccaneers مربوطه خواهد بود. آن را اغلب در طول سال است که شما قادر به می گویند که در این مورد چاره اندیشی موقت از حق رای دادن.

کاردینالز: این DeAndre هاپکینز تجارت تمام وقت دزدی. NFL مربی انجام کار بیشتر برای توسعه آریزونا کارفرمایی Kyler موری نیست کاردینال’ Kliff Kingsbury. این تگزاسی’ لایحه اوبراین.

Colts: مربی فرانک رایش فقط ممکن است قادر به فشار کمی بیشتر موفقیت از فیلیپ رودخانه های حرفه ای و کلت می توانید با قرار دادن یک جامد در اطراف تیم جدید خود را جانباز کارفرمایی. تجارت دفاعی برای مقابله با DeForest Buckner است هر بیت به عنوان مهم به عنوان رودخانه معامله است.

قهوه: این بار Browns نیست عزیزان NFL offseason. اما وجود دارد مقدار در مورد معاملات برای مقابله با توهین آمیز جک Conklin و تنگ پایان Austin هوپر. کارفرمایی بیکر میفیلد باید بهره مند شوند.

وایکینگ ها: وایکینگ ها مانند تگزاسی معامله شده دور برجسته گیرنده گسترده. اما وایکینگ ها بر خلاف تگزاسی کردم مقدار زیادی در بازگشت. جرم نخواهد بود کاملا به عنوان اعمال بدون Stefon Diggs. اما بسته از پیش نویس میدارد که از اسکناس در Diggs معامله می تواند مورد استفاده قرار گیرد به retool فهرست.

صورتحساب: این Diggs تجارت با این نسخهها کار برای هر دو تیم است. شرق آسیا وجود دارد برای گرفتن صورتحساب با بردی از بخش. ورود Diggs کمک می کند کارفرمایی جاش آلن و باید به این جرم بیشتر پویا.

The Cowboys locked down quarterback Dak Prescott with their franchise tag. (Patrick Smith/Getty Images)
کابوی ها قفل شده است و کارفرمایی Dak پرسکات با خود حق رای دادن برچسب. (پاتریک اسمیت/گتی ایماژ)

کابوی ها/تیتان: هر تیم رو یک سردرگمی هنگامی که چانه زنی جمعی توافقنامه توسط بازیکنان NFL ترک هر تیم قادر به استفاده از تنها یک برچسب یا حق رای دادن برچسب یا انتقال tag. اگر CBA جدید رد شده بود و هر تیم می شده اند قادر به استفاده از دو دسته با پیر CBA در اثر نهایی آن سال است. که اهمیت به کابوی ها با کارفرمایی Dak پرسکات و گسترده گیرنده ترجمه هر دو واجد شرایط به صورت رایگان آژانس و به تیتان با کارفرمایی Ryan Tannehill و tailback جرثقیل هنری در مورد آمار بازار است. مهم نیست. کابوی ها با استفاده از منحصر به فرد حق رای دادن برچسب در پرسکات و برگزار کردن یک مناقصه چالش ردسکینز به دوباره ثبت نام کوپر. تیتان دوباره امضا Tannehill و حق رای دادن-برچسب هنری. بنابراین وجود دارد, در هر دو مورد هیچ آسیبی انجام می شود.

خرس: تجارت برای Nick Foles تثبیت یک کارفرمایی وضعیت بد نیاز به آن را با خرس های دیگر نیاز به تکیه بر غیر قابل اعتماد Mitchell Trubisky. Foles است آشنایی با کارکنان مربیگری عمده به علاوه در این بی قراری در آن زمان تیم offseason برنامه شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد. رابرت کوئین امضای گران بود اما باید کمک به دفاع.

بازنده

Texans: آنچه در جهان بود اوبراین انجام در هاپکینز تجارت ؟ اگر مهم نیست اگر آن را یک قرارداد مهم به عنوان تگزاسی پیشنهاد کرده اند و یا یک درگیری بین مربی و بازیکن به عنوان Hall of Famer مایکل Irvin شرح داده شده در ESPN بعد از صحبت هاپکینز. آن را تا به اوبراین که همچنین مدیر کل عنوان به همه چیز کار با یکی از بهترین بازیکنان یا چیزی شبیه برابر با ارزش در بازگشت.

Jameis وینستون/Cam Newton: این صندلی ها پر بودن به سرعت در leaguewide بازی quarterbacking صندلی. و وینستون و نیوتن هنوز هم ایستاده است.

شیرها: شیرها معامله cornerback در داریوش ذبح قطعا بهتر از یکی از آنها امضا در Desmond Trufant. آنها در حال جمع آوری سابق پرستان بازیکنان که اگر لایحه Belichick نمی دانم زمانی که به آنها اجازه می دهد به ترک انگلستان است. نه خیلی رفته حق در طول مربی مت پاتریشیا تصدی و کمی وجود دارد نشان می دهد در این نقطه است که همه چیز در مورد به طور قابل توجهی بهتر است.

This is your starter, Jacksonville. Can Gardner Minshew continue the mania? (Streeter Lecka/Getty Images)
این است که خود را استارت جکسون. می گاردنر Minshew ادامه شیدایی? (Streeter Lecka/گتی ایماژ)

پلنگ: Minshew شیدایی? آن را تا به حال بهتر کار می کنند. Jaguars امضا Foles در آژانس رایگان آخرین offseason به چهار سال $88 میلیون قرارداد. یکی از ناامید کننده فصل بعد, آنها, البته تغییر دادن تا در Foles و تجارت او را به شیکاگو. دوم-سال pro گاردنر Minshew است مقبول استارت در کارفرمایی حداقل در این نقطه است. تجارت کاله کمپبل طول می کشد یک بازیساز کردن دفاع و رهبر از اتاق قفل است.

شارژر: آنها گفت: خود وداع رودخانه ها و از دست مناقصه برای بردی. محرومیت یک حرکت نیوتن شارژر می تواند با Tyrod تیلور به عنوان استارتر خود را در کارفرمایی. آن را بسیار قابل بحث در صورتی که عاقلانه خواهد بود. ارسال شده از مقابله با برایان Bulaga به خط حمله و cornerback کریس هریس و lineman Linval یوسف به دفاع امیدوار کننده هستند. اضافه کردن نیوتن و شارژر می توان به رایگان آژانس برنده رده.

خیلی زود به بگویید

تام بردی: او یکی از ورزش بزرگترین سلسله. او در بخش راه با شاید بهترین مربی در لیگ تاریخ است. او می رود برای چه بوده است در طول تاریخ بی اهمیت حق رای دادن. او را برای تنظیم به یک مربی تهاجمی سیستم و هم تیمی های بدون بهره گیری از بسیاری از (و یا هر) offseason شیوه های. اما او به همکاری با مربی بروس Arians. او خیلی خوب استعداد در اطراف او در جرم. و او می تواند شادابی و حتی در طول یک فصل است که در آن او می تواند 43 توسط خود شروع تازه است. هر چه اتفاق می افتد این خواهد بود که عمده خط داستان از سال 2020 NFL season.

لایحه Belichick و Patriots: بردی از بین رفته است. وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است یک جانباز کارفرمایی اضافه شده به جای او. فهرست شده است حمله توسط شیر ها و دلفین ها. اما این لایحه Belichick. این میهن پرستان. آنها معمولا پیدا کردن یک راه است.

Panthers: طلوع سابق MVP لیگ unceremoniously کردن درب مخاطره آمیز است. پلنگ در حال شمارش را بر ورود جدید عروسکی بریج به رشد به عنوان نیوتن را جایگزین کارفرمایی. آنها بریج آشنایی با هماهنگ کننده توهین آمیز جو بردی سیستم برای رفتن آنها. اما آنها بهتر بود سمت راست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>