برندگان و بازندگان در NFL free agency

این بردی معامله شد headliner. اما وجود داشته اند مقدار زیادی از دیگران معاملات نیز به عنوان بازیکن آزاد قرارداد موافقت نامه. از آن زمان به نگاهی به برندگان و بازندگان.

برندگان

Buccaneers: این بردی معامله ممکن است یک دیدنی موفقیت است. ممکن است آن را یک شکست های دیدنی و جذاب. در هر صورت از آن خواهد شد دیدنی و Buccaneers مربوطه خواهد بود. آن را اغلب در طول سال است که شما قادر به می گویند که در این مورد چاره اندیشی موقت از حق رای دادن.

کاردینالز: این DeAndre هاپکینز تجارت تمام وقت دزدی. NFL مربی انجام کار بیشتر برای توسعه آریزونا کارفرمایی Kyler موری نیست کاردینال’ Kliff Kingsbury. این تگزاسی’ لایحه اوبراین.

Colts: مربی فرانک رایش فقط ممکن است قادر به فشار کمی بیشتر موفقیت از فیلیپ رودخانه های حرفه ای و Indianapolis می توانید با قرار دادن یک جامد در اطراف تیم جدید خود را جانباز کارفرمایی. تجارت دفاعی برای مقابله با DeForest Buckner است هر بیت به عنوان مهم به عنوان رودخانه معامله است.

قهوه: این بار کلیولند نیست عزیزم NFL offseason. اما وجود دارد مقدار در مورد معاملات برای مقابله با توهین آمیز جک Conklin و تنگ پایان Austin هوپر. کارفرمایی بیکر میفیلد باید بهره مند شوند.

وایکینگ ها: مینه سوتا مانند Houston Texans معامله شده دور برجسته گیرنده گسترده. اما وایکینگ ها بر خلاف تگزاسی کردم مقدار زیادی در بازگشت. جرم نخواهد بود کاملا به عنوان اعمال بدون Stefon Diggs. اما بسته از پیش نویس میدارد که از لوایح بوفالو در Diggs معامله می تواند مورد استفاده قرار گیرد به retool فهرست.

صورتحساب: این Diggs تجارت با این نسخهها کار برای هر دو تیم است. شرق آسیا وجود دارد برای مصرف بوفالو با بردی از بخش. ورود Diggs کمک می کند کارفرمایی جاش آلن و باید به این جرم بیشتر پویا.

The Cowboys locked down quarterback Dak Prescott with their franchise tag. (Patrick Smith/Getty Images)
کابوی ها قفل شده است و کارفرمایی Dak پرسکات با خود حق رای دادن برچسب. (پاتریک اسمیت/گتی ایماژ)

کابوی ها و تیتان: هر تیم رو یک سردرگمی هنگامی که چانه زنی جمعی توافقنامه توسط NFL, بازیکنان ترک هر یک قادر به استفاده از تنها یک برچسب یا حق رای دادن برچسب یا انتقال tag. اگر CBA جدید رد شده بود و هر تیم می شده اند قادر به استفاده از دو دسته با پیر CBA در اثر نهایی آن سال است. که اهمیت به دالاس با کارفرمایی Dak پرسکات و گسترده گیرنده ترجمه هر دو واجد شرایط به صورت رایگان آژانس و به تنسی با کارفرمایی Ryan Tannehill و tailback جرثقیل هنری در مورد آمار بازار است. مهم نیست. کابوی ها با استفاده از منحصر به فرد حق رای دادن برچسب در پرسکات و برگزار کردن یک مناقصه چالش توسط واشنگتن ردسکینز به دوباره ثبت نام کوپر. تیتان دوباره امضا Tannehill و حق رای دادن-برچسب هنری. بنابراین در هر دو مورد وجود دارد هیچ آسیبی انجام می شود.

خرس: تجارت برای Nick Foles تثبیت یک کارفرمایی وضعیت بد نیاز به آن را با شیکاگو و دیگر مجبور به تکیه بر غیر قابل اعتماد Mitchell Trubisky. Foles آشنا با کارکنان مربیگری عمده به علاوه در این بی قراری در آن زمان تیم offseason برنامه شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد. رابرت کوئین امضای گران بود اما باید کمک به دفاع.

بازنده

Texans: آنچه در جهان بود اوبراین انجام با هاپکینز تجارت ؟ اگر مهم نیست که آیا آن را یک قرارداد مهم به عنوان تگزاسی پیشنهاد کرده اند و یا یک درگیری بین مربی و بازیکن به عنوان Hall of Famer مایکل Irvin شرح داده شده در ESPN بعد از صحبت هاپکینز. آن را تا به اوبراین که همچنین مدیر کل عنوان به همه چیز کار با یکی از بهترین بازیکنان یا به چیزی شبیه برابر با ارزش در بازگشت. آنچه که او در حال اجرا بود بازگشت دیوید جانسون انتخاب دور دوم در سال جاری پیش نویس و یک چهارم طفیلی در 2021.

Jameis وینستون و کم نیوتن: صندلی ها پر بودن به سرعت در leaguewide بازی quarterbacking صندلی. و وینستون و نیوتن هنوز هم ایستاده است.

شیرها: دیترویت معامله cornerback داریوش ذبح قطعا بهتر از آن را امضا دزموند Trufant. شیرها در حال جمع آوری سابق پرستان بازیکنان که اگر لایحه Belichick نمی دانم زمانی که به آنها اجازه می دهد به ترک انگلستان است. نه خیلی رفته حق در طول مربی مت پاتریشیا تصدی و کمی وجود دارد نشان می دهد در این نقطه است که همه چیز در مورد به طور قابل توجهی بهتر است.

This is your starter, Jacksonville. Can Gardner Minshew II continue the mania? (Streeter Lecka/Getty Images)
این است که خود را استارت جکسون. می گاردنر Minshew دوم ادامه شیدایی? (Streeter Lecka/گتی ایماژ)

پلنگ: Minshew شیدایی? آن را تا به حال بهتر کار می کنند. جکسون امضا Foles آخرین offseason به چهار سال $88 میلیون قرارداد. یکی از ناامید کننده فصل بعد, Jaguars البته تغییر دادن تا در Foles و تجارت او را به شیکاگو. دوم-سال pro گاردنر Minshew دوم بلامنازع استارت در کارفرمایی حداقل در این نقطه است. تجارت کاله کمپبل طول می کشد یک بازیساز کردن دفاع و رهبر از اتاق قفل است.

شارژر: لس آنجلس گفت: خداحافظی به رودخانه و از دست مناقصه برای بردی. محرومیت یک حرکت نیوتن شارژر می تواند با Tyrod تیلور به عنوان استارتر خود را در کارفرمایی. آن را بسیار قابل بحث که آیا این امر می تواند عاقلانه. ارسال شده از توهین آمیز در مقابله با برایان Bulaga, cornerback کریس هریس و lineman Linval یوسف امیدوار کننده هستند. اضافه کردن نیوتن و شارژر می توان به رایگان آژانس برنده رده.

خیلی زود به بگویید

بردی: او یکی از ورزش بزرگترین سلسله. او در بخش راه با شاید بهترین مربی در لیگ تاریخ است. او می رود برای چه بوده است در طول تاریخ بی اهمیت حق رای دادن. او را برای تنظیم به یک مربی تهاجمی سیستم و هم تیمی های بدون بهره گیری از بسیاری از (و یا هر) offseason شیوه های. اما او به همکاری با مربی بروس Arians. او خیلی خوب استعداد در اطراف او در جرم. و او می تواند شادابی و حتی در طول یک فصل است که در آن او خواهد بود 43 توسط خود شروع تازه است. هر چه اتفاق می افتد این خواهد بود که عمده خط داستان از سال 2020 فصل است.

Belichick و Patriots: بردی از بین رفته است. جانباز کارفرمایی شده است جایگزین او شود. فهرست شده است حمله توسط شیر ها و دلفین ها. اما این Belichick. این میهن پرستان. آنها معمولا پیدا کردن یک راه است.

Panthers: طلوع سابق MVP لیگ unceremoniously کردن درب مخاطره آمیز است. کارولینای شمارش خرس عروسکی بریج به رشد به عنوان نیوتن را جایگزین کارفرمایی. پلنگ باید بریج آشنایی با هماهنگ کننده توهین آمیز جو بردی سیستم برای رفتن آنها. اما آنها تا به حال بهتر بود سمت راست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>