برای رزمندگان در نظر گرفتن غوطه در $90+ میلیون بدهکار به Wiggins بعد از سه فصل آب پز را به جا. راسل 23 ساله گارد که به ثمر رساند توانایی به مراتب بیش از خود دفاعی استعداد نیاز به اولیه ballhandler به طور موثر کمک کننده در یک تیم برنده. راسل محدود بود به حاشیه رانده می شود هنگامی که استفان کاری و کلی تامپسون بازگشت از صدمات و حداکثر قرارداد قرار بود به حد طلایی دولت توانایی برای پر کردن آن سوراخ خمیازه روی بال است. Wiggins, مقابل, می تواند متصل پاک به یک هریسون بارنز-مانند نقش دولت طلایی: او خواهد بود یک مکمل گزینه در جرم — spacing دادگاه و حمله به دفاع است که بیش از حد در کاری — و یک گزینه مناسب و معقول به عنوان یک محیط مدافع.

هیچ کس می گذرد به اشتباه Wiggins برای LeBron-چوب پنبه و یا یک Kawhi-درپوش و این حرکت هرگز جبران برای خروج از کوین دورنت و Andre Iguodala در تابستان گذشته. هنوز Wiggins خوب اندازه و ورزشی ابزار او شده است قابل ملاحظه ای با دوام در سراسر زندگی حرفه ای او و او باید از سود باریک تر شدند. رزمندگان نیازی Wiggins هنوز 24 فقط به زندگی می کنند تا خود قرارداد و یا به شکوفه به یک ستاره. آنها فقط نیاز به او را به پذیرش نقش جدید خود و خود را متعهد به انجام چیزهای کوچک است که کمک به برنده شدن است.

قطعا وجود خواهد داشت لحظات خسته کننده برای ویگینز در خلیج اما راسل در اوایل تصدی در دولت طلایی نبود چشمگیر و ارزش خود را در دادگاه و در تجارت بازار به احتمال زیاد به کاهش پس کاری را بازگشت. چیدن اول و دوم-انتخاب دور در معامله تنها باعث می شود این معامله بیشتر اشتها آور برای دولت است.

بازنده: مینه سوتا تیمبرولوز

خبر خوب این است که تیمبرولوز در نهایت خود را در راسل, آنها تا به حال سعی کردم به ثبت نام به عنوان یک عامل آزاد در تابستان گذشته. خبر بد است ؟ آنها از دست Wiggins, جف تیگ و رابرت کاوینگتن و متعدد تراکم بیش از چندین اخیر معاملات به چشم انداز خود را به یک واقعیت است.

تیمبرولوز جمهور Gersson Rosas صحبت خود را به آن قیمت که دانستن خود اولویت مماشات حق رای دادن مرکز کارل-آنتونی شهرها که اتفاق می افتد به دوستان نزدیک با راسل. دو جوان all-stars باید لذت بردن از یک کشنده دو مرد بازی هجومی و مشترک خود را در محیط عکسبرداری قابلیت فعال خواهد شد مینه سوتا به بازی به طور کامل فاصله به سبک مدرن است.

متاسفانه اواز یا موسیقی دو جدید خواهد شد در حال حاضر چالش های خاص خود را. هر دو شهر و راسل را انجام ضعیف در پایان دفاعی در این فصل و آن دشوار خواهد بود برای مینه سوتا به آرزوی بالاتر از متوسط دفاع زمانی که آنها نیاز به به اشتراک گذاری این دادگاه برای امتداد طولانی هر شب. راسل می سازد تیمبرولوز بیشتر هیجان انگیز است و او باید به شهرهای شادتر خواهد شد اما او را به تیم جدید خود را بهتر ؟ که باقی مانده است دیده می شود.

برنده: لس آنجلس کلیپرز

کلیپرز احتمالا تسلط بر سرفصل اما آنها تا به حال بهترین مهلت از هر مدعی بالا. تجارت وزارت معارف Harkless و پیش نویس میدارد به نیویورک نیکز برای مارکوس موریس آنها فرود آمد یکی دیگر از کیفیت frontcourt چرخش بازیکن است که می تواند دفاع از موقعیت های متعدد و شلیک سه. موریس ایده آل در اواخر فصل اجاره: او لذت می برد حرفه ای سال با نیکز او هنوز هم در نخست خود را در 30 و قرارداد خود را منقضی می شود در این تابستان. کلیپرز مربی Doc Rivers در حال حاضر خجالت از ثروت خود را در اختیار او و موریس اجازه خواهد داد که او را به بازی بسیار طولانی و فیزیکی صف ترکیبات در پلی آف.

اضافه کردن موریس خوب بود اما دیگر وجود دارد, برنده, توسط فرمت, برای کلیپرز ، لیکرز شد بنا به گزارش ها علاقه مند به موریس و Andre Iguodala که فرود آمد و در گرما و هر کدام از این بازیکنان را کمک کرده اند لیکرز مطابقت بهتر با کلیپرز در پلی آف. موشک دیگری مشتاق مدعی در غرب نیز شده بود مربوط به Iguodala اما تا به حال به حل و فصل برای رابرت کاوینگتون در یک تجارت است که هزینه آنها مرکز Clint کپلا. در حال حاضر که تجارت مهلت گرد و غبار حل و فصل کلیپرز باید به عنوان مورد علاقه را به نفع غرب است.

بازنده: Houston Rockets

هوستون خطاب آن نقص کشنده با اضافه کردن Covington, ماهر محیط مدافع که خواسته خواهد شد که به گارد امثال LeBron James و Kawhi Leonard در پلی آف, اما واقعا نیاز به کشیدن یک خرگوش از کلاه در مهلت. این اتفاق نمی افتد. به جای راکت جدا با کپلا ترک مربی Mike D’Antoni بدون بسیاری از گزینه های داخلی. کوچک-توپ رویکرد در گذشته کار کرده اما آن را سخت به این باور هوستون خواهد برنده شدن در یک درگیری از سبک ها در پلی آف مقابل لیکرز و یا کلیپرز که هر دو دارای مراتب برتر frontcourt استعداد.

برنده: Miami Heat

گرمای لذت یک رویای نجومی به, تاریخ, اما آنها تا به حال دلیل خوبی برای خودمو در آنچه ممکن است اتفاق می افتد در پلی آف. تیم خود دفاع بود و بدترین میان شرق تیم های برتر و آنها در یک نقطه ضعف در مقایسه با میلواکی و بوستون و فیلادلفیا وقتی که می آید به بال عمق. تجارت با ممفیس گریزلیز برای Iguodala نیز فرود آمد جائه Crowder دادن مربی Erik Spoelstra دو جانباز حذفی-آزمایش بال را به مخلوط اضافه کنید.

امضای Iguodala به دو سال 30 میلیون دلار فرمت ظاهرا هزینه انجام کسب و کار واقعی وجود دارد سوال در مورد سن و سلامت. حتی پس از میامی به طور معنی داری بهبود آن حذفی چرخش و شانس خود را در پیشرفت به کنفرانس نهایی. تخلیه Dion پیشخدمت یک فصل طولانی malcontent بود icing در کیک است.

بازنده: Philadelphia 76ers

برای روشن شدن این حرکت که در فیلادلفیا ساخته شده — دستیابی به الک Burks و گلن رابینسون سوم از رزمندگان برای سه دور دوم میدارد — بدون ذهن و بسیار خوشحال. این Sixers جرم رتبه 19 در لیگ — بدترین در میان مشتاق رقیب — و آنها می توانند با استفاده از دو دوز به ثمر رساند پاپ.

آن را سخت برای مشاهده 76ers به عنوان یک برنده واقعی اما به دلیل خودنمایی مناسب سوال حل نشده باقی مانده است. مانند هوستون این بود که یک تیم است که باید با توجه به رادیکال تر لرزش تا در مهلت برای بهبود موقعیت خود را قبل از اینکه برگشتی. به جای آن احساس می کند مانند لرزان 76ers فقط حلق آویز برای زندگی عزیز.

برنده: Milwaukee Bucks

NBA غالب تیم نشسته بر روی دست خود تصمیم گیری که در آن به خوبی اتصالات فهرستی خوب بود به عنوان است. میلواکی رود خانه برنده هر چند از آنجا که هیچ یک از آن رقبای اصلی در شرق به طور قابل توجهی محدود کردن شکاف. بوستون و تورنتو هنوز ایستاده بود فیلادلفیا اضافه شده یک قطعه خوب در Burks و میامی فرود آمد Iguodala که مفید خواهد بود در پلی آف. گرما را پیگیری Danilo Gallinari که اعمال فشار واقعی بر روی دلار کوتاه آمد و Burks را به سختی رفع تمام که میشود به 76ers’ clunky جرم. Giannis Antetokounmpo می تواند بازگشت به کار با یک آه امداد.

بازنده: دیترویت پیستونز

دیترویت تلاش به پول نقد در یک بار حق رای دادن مرکز Andre Drummond قبل از خود را رایگان آژانس در این تابستان رفت و مطلقا هیچ جا. پیستون’ حمل و نقل نهایی شد, Brandon Knight جان هنسون و انتخاب دور دوم از Cleveland Cavaliers — طرز حیرت انگیزی قیمت پایین برای یک زمان همه ستاره که منجر لیگ در بازگشت.

این نیست دیترویت گسل به عنوان دروموند نیاز برای یک قرارداد جدید و وضعیت خود را به عنوان یک iffy مدافع و غیر تیرانداز محدود استخر خود را از خواستگاران بالقوه. هنوز این راه غم انگیز برای یک سابق قرعه کشی انتخاب نهایی هشت سال تصدی خود با یک سازمان و پیستون سمت چپ با بسیار کمی برای نشان دادن تجربه.

“اگر یکی از چیزهایی که من یاد گرفتم در مورد NBA, هیچ دوستان و یا وفاداری” دروموند در توییتر نوشت. “به من داده می شود قلب و روح من به پیستون و این اتفاق با هیچ سر باعث می شود من متوجه حتی بیشتر که این فقط یک کسب و کار!”

برنده: Atlanta Hawks

با وجود منظم heroics از Trae جوان هاوکز شده اند اساسا unwatchable خود را به دلیل عدم وجود ساختار و احساساتی دفاع. آتلانتا به دست آورد کپلا و Dewayne Dedmon جداگانه در معاملات با راکت و پادشاهان با اضافه کردن دو قابل اعتماد داخلی مدافعان در حالی که تنها فراق با پیش نویس میدارد و غیر ضروری بازیکنان مانند اوان ترنر و جباری پارکر. جاده به احترام در اینجا آغاز می شود.

بازنده: Sacramento Kings

Vlade Divac را هم توضیح هشت ماه گذشته به کارفرمایان خود را. تابستان گذشته او پرداخت و برای چندین جانبازان به امید ساخت یک حذفی فشار. در هفته های اخیر با ساکرامنتو بیحال شدن در نزدیک پایین غرب را در جدول رده بندی او ضربه دکمه خنثیسازی توسط تجارت Ariza ترور به پورتلند تریل بلیزرز و Dedmon به شاهین. خیلی برای این طرح. در سمت روشن حداقل او نمی تجارت بوگدان Bogdanovic یک استعداد به ثمر رساند بال خواهد شد که نیاز به دوباره امضا به عنوان یک عامل رایگان در این تابستان.

ادامه مطلب NBA پوشش:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im