ویمبلدون به لغو و با توجه به همه گیر با توجه به آلمانی تنیس رسمی

“ویمبلدون خواهد تصمیم به انصراف از روز چهارشنبه”, آلمانی, تنیس, فدراسیون, معاون رئیس جمهور, Dirk Hordorff گفت: آسمان ورزشی آلمان اشاره به اورژانس تمام انگلستان مدیره باشگاه جلسه برنامه ریزی شده است که بعد. “وجود دارد بدون شک در مورد آن است. این لازم است در شرایط فعلی.

“این کاملا غیر واقعی تصور کنید که با محدودیت های مسافرتی است که ما در حال حاضر بین المللی مسابقات تنیس که در آن صدها هزار نفر از مردم از سراسر جهان سفر خواهد بود. که غیر قابل تصور است.”

گزینه های دیگر در نظر گرفته شده برای ویمبلدون از جمله به تعویق افتادن به فرانسه باز مقامات قبلا اعلام کرد که آنها قصد انجام با فصل دوم عمده تغییر رس-دادگاه کلاسیک از آن در اواخر مارس شروع به در اواخر ماه سپتامبر.

چون ویمبلدون است که رقابت در چمن است که بسیار پر هزینه و کار فشرده برای حفظ آن نمی توان به راحتی به تعویق افتاد. پنجره برای رقابت در تمام انگلستان باشگاه چمن نمی کند گسترش گذشته در اواخر تابستان.

علاوه بر این, بین المللی تنیس تقویم بسیار شلوغ و در حال حاضر بیشتر پیچیده توسط فرانسه باز تصمیم به تغییر آن شروع به سپتامبر. 20 فقط یک هفته پس از ایالات متحده باز و در تضاد با حوضچه جام, همه ستاره رویداد شرکت تاسیس شده توسط راجر فدرر که قرار است سپتامبر. 25-27 در بوستون. حرکت بدون مشاوره از دیگر گراند اسلم و یا بازیکنان در سازمان شده و انتقاد شدید خود را برای درک استکبار.

بیشتر به طور قابل توجهی جایگزین تاریخ ویمبلدون شده است پیچیده توسط این واقعیت ساده است که این مدت از coronavirus ناشناختنی است. هر مفهوم shoehorning آن را به جولای 23-Aug. 8 اصلی پنجره در حال حاضر به تعویق افتاد 2020 توکیو بازی های المپیک خواهد نشان دهنده یک جهش قابل توجهی از ایمان است.

آن را علامت گذاری اولین بار پس از سال 1945 که ویمبلدون بوده است نه رقابت. آن نیز خواهد شد اولین بار در تاریخ است که این مسابقات نشده است اعتراض به دلایل دیگر از جنگ های جهانی. این مسابقات نبود برگزار شد در 1915-18 به دلیل جنگ جهانی اول; آن متوقف شد و دوباره از سال 1940 تا 1945 به دلیل جنگ جهانی دوم است.

با فرض باز ایالات متحده برگزار شد به عنوان برنامه ریزی شده Aug. 24-سپتامبر. 13 ویمبلدون را لغو خواهد کرد کاهش تعداد گرند اسلم برگزار می شود در سال 2020 از چهار به سه در یک زمان وقتی که بازی بزرگترین بازیکنان در حال مبارزه با سن و جوان رقبا برای اضافه کردن به زندگی حرفه ای خود را شمارش اصلی قهرمانی.

راجر فدرر که می خواهید تبدیل 39 در ماه اوت منجر تمام مردان با 20 گرند اسلم عناوین. رافائل نادال که به نوبه خود خواهد 34 در ژوئن 19. و نواک جوکوویچ, 32, ادعا, در 17th, در برنده شدن در استرالیا, اولین بار عمده ای از سال 2020 است.

در طرف زنان سرنا ویلیامز بدون همتا در دوران مدرن با 23 گرند اسلم عنوان تک. در عین حال در 38 او تعقیب یک هدف برای دوری کردن از او: بستن و فراتر مارگارت دادگاه رکورد 24 رشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>