او 83.

“The Green Bay Packers خانواده از دست یک افسانه, امروز با عبور از ویلی چوب” هکرها رئیس جمهور علامت مورفی گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “ویلی داستان موفقیت برخاسته از یک undrafted rookie رایگان عامل به Pro Football Hall of Fame, الهام بخش نسل از طرفداران فوتبال. در حالی که سلامتی خود را به چالش نگه داشته و او را از بازگشت به Lambeau Field در سال های اخیر, خود, فارغ التحصیلان آخر هفته بازديد شد گرامی هر دو ویلی و طرفداران ما. ما برای گسترش عمیق ترین تسلیت به ویلی خانواده و دوستان.”

“من نمی خواهد می گویند که” چوب گفت: پس از آن. “من نمی توانم بگویم که. آن را مانند تف کردن روی چیزی که دوست دارید بیشتر.”

چوب بازی برای هکرها بین 1960 و سال 1971 و رتبه دوم در تیم تاریخ با 48 interceptions. او شروع ایمنی در تمام پنج تن از هکرها’ NFL قهرمانی تیم مربی توسط وینس لومباردی در ’60s از جمله کسانی که موفق به کسب دو سوپر کاسه. او یک standout در این هکرها’ 35-10 پیروزی بر Kansas City Chiefs در سوپر باول من متوقف کردن یک رمز عبور توسط ستاد کارفرمایی لن داوسون و راه اندازی Green Bay زمین نشستن کامل هواپیما با 50-حیاط بازگشت.

چوب از دست رفته هرگز یک بازی در دوازده فصل انتخاب شد به هشت Pro کاسه بود و به نام همه طرفدار پنج بار. او القاء شد به سالن از شهرت در سال 1989.

“بازی از دست داده است یک افسانه واقعی با عبور از ویلی چوب” سالن از شهرت جمهور دیوید بیکر گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “او تا به حال باور نکردنی فوتبال حرفه ای است که کمک به تبدیل Green Bay ویسکانسین به Titletown U. S. A. ویلی نادر بود بازیکنی که همیشه مبارزه به یک هم تیمی و رسیدن به موفقیت. او وارد لیگ به عنوان عامل رایگان undrafted و تبدیل به یکی از بزرگترین تا کنون بازی بازی. سالن از شهرت را برای همیشه لطفا برای نگه داشتن خود را میراث زنده به عنوان الهام بخش برای نسل های آینده است.”

سالن مشاهیر گفت: این پرچم در موزه ای در ایالت اوهایو خواهد شد پرواز در نیمه کارکنان در حافظه چوب.

چوب که فارغ التحصیل از آرمسترانگ بالا در منطقه ایفا کارفرمایی و دفاعی در دانشگاه, در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی رفت اما undrafted توسط NFL و لیگ فوتبال آمریکایی. لومباردی امتحان او را در کارفرمایی قرار داده اما او در دفاع خوب در طول هکرها’ اردوگاه های آموزشی در سال 1960 با توجه به تیم.

توسط این زمان از سال 2007 مصاحبه چوب گفته بود بازیکنان NFL انجمن به واجد شرایط برای مزایای زیر یک طرح برای بازیکنان سابق با زوال عقل است. چوب نیز رنج می برد که در آن زمان از دیابت و فشار خون بالا. او می خواهم قادر به راه رفتن به ماه چون از نقرس بود و در مورد تحت عمل جراحی تعویض در سمت چپ خود زانو پس قبلا داشتن او زانو راست و راست هیپ جایگزین شده است.

“همه چیز می گذرد به طور مصنوعی در من خیلی زود” چوب گفت: پس از آن.

او هرگز بیش از $98,000 در یک سال طول NFL حرفه ای, و او گفت که در طول سال 2007 مصاحبه: “اگر من تا به حال آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره, من می خواهم آن را انجام دهد به همان شیوه. البته من می خواهم به پول بیشتر است.”

چوب است که جان سالم به در برد و توسط دو پسر و یک دختر با توجه به هکرها و ترتیبات مراسم تشییع جنازه بودند در انتظار جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de