دوک و دوشس کمبریج پیوست یک گروه از بحران داوطلبان در تماس تصویری به مناسبت اولین سالگرد Shout85258 انگلستان اولین 24/7 بحران خط متن.

فریاد که در عمل از طریق کار بیش از 1800 روت داوطلبان راه اندازی شده بود در مارس 2019 توسط دوک و دوشس کمبریج و دوک و دوشس ساسکس پس £3m سرمایه گذاری سلطنتی پایه و اساس است.

آن تصور می شد در پی موفقیت سر هم کمپین یک سلامت روانی ابتکار راه اندازی شده توسط شاهزاده ویلیام و کاترین پرنس هری در سال 2016.

هدف از این فریاد متن خدمات است که به صورت رایگان در تمام شبکه های تلفن همراه است که به ارائه مردم با کسی به صحبت کردن در هر زمان از روز بدون توجه به آنچه که بحران آنها در حال رفتن را از طریق.

در چهار شنبه 13 مه کاترین و ویلیام شاهزاده پیوست پنج بحران داوطلبان و امور خیریه مدیر عامل شرکت Victoria, Hornby, در تماس تصویری به بحث در مورد چگونه فریاد رشد کرده است در طول سال.

در 12 ماه گذشته 300,000 متن مکالمات انجام شده از طریق فریاد دو سوم که با مردم در سن 25 یا تحت.

در طول تماس خود را شاهزاده ویلیام ستایش داوطلبان برای ارائه به کسانی که با استفاده از خط متن با پشتیبانی از.

“شما بچه ها trailblazers شما شده اند انجام یک کار فوق العاده نگه داشتن فریاد زدن در حال حرکت رو به جلو را به خوبی انجام می شود و با تشکر از شما برای همه کار سخت خود را; ما واقعا آن را درک,” او گفت:.

Ms Hornby اظهار داشت که فریاد تبدیل به “یک سرویس حیاتی برای هزاران نفر از مردم در سراسر انگلستان”.

“این واقعیت که فریاد توانسته است به سرعت شروع به کمک به بسیاری از مردم حرکت از یک نقطه بحران به آرامش محل را به مهارت و تعهد از داوطلبان ما و حمایت ما از سلطنتی بنیاد دوک و دوشس کمبریج و سایر همکاران ما,” او گفت:.

رئیس اجرائیه افزود که coronavirus مستند نشان داده است که “چگونه جوان مردم پیدا کردن آن فوق العاده مفید را خنثی و فرد را به گوش دادن محرمانه خود را به نگرانی و مستقل حمایت می کند”.

دوک و دوشس کمبریج (ردیف پایین) صحبت می کنند به بحران داوطلبان. داوطلبان در تماس بودند (ردیف بالا از چپ به راست) Jo اروین الکسیس و جو غرفه و (ردیف دوم از چپ به راست) مدیر عامل شرکت ویکتوریا Hornby, میشل Fernandes و کیل McPhilips (کاخ کنزینگتون)

الکسیس گرفتار یک بحران داوطلب شرکت کننده در تماس تصویری با چند سلطنتی گفت که در حالی که فریاد “بسیار مهم در همه زمان ها”, “در حال حاضر بیشتر از همیشه از آن می تواند به عنوان یک تاسیسات به کسانی که بیشترین نیاز”.

“بدون صدها نفر از داوطلبان که تا وقت خود را به ارائه کمک و اطمینان به دیگران خدمت به سادگی قادر نخواهد بود به تابع” او گفت:.

“ما می خواهیم به ارسال یک پیام روشن به هر کسی است که به دنبال کسی برای رسیدن به – ما در اینجا برای گوش دادن به شما در هر زمان در مورد هر گونه مشکل است.”

به منظور بالا بردن آگاهی از فریاد متن خط سازمان در حال راه اندازی یک کمپین جدید برای ترویج این متن تعدادی از افراد می توانید تماس بگیرید اگر آنها نیاز به پشتیبانی.

به نام #Shout85258 چالش کمپین را ببینید شرکت کنندگان به صورت شکل 85258 متن شماره را با دست خود که آنها را از ویژگی های در <url> به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی.

به عنوان بخشی از این کمپین را راه اندازی در دوشنبه 16 مارس فریاد بحران داوطلبان هستند و مصرف بیش کاخ کنزینگتون را Instagram داستان.

کسانی که درگیر درمان خواهد شد بینندگان به س و و ویدئوها از داوطلبان و افراد دیگر.

این اولین باری خواهد بود که کاخ کنزینگتون Instagram account همکاری با دیگر سازمان در این شیوه است.

در مارس فریاد همکاری با سلامت روان, سازمان ذهن سامریان و خانقاه انگلستان به راه اندازی خط مقدم ما یک ابتکار جدید پشتیبانی شده توسط رویال پایه و اساس است.

خط مقدم ما با ارائه 24/7 سلامت روان و سوگ پشتیبانی به خط مقدم و کلیدی کارگران در طول coronavirus بیماری همه گیر.

برای تماس با ما 24/7 فریاد متن خدمات متن 85258.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de