خواهد MLB سلامت و ایمنی طرح نگه دارید تا یک بار بیس بال برمی گرداند ؟ آن خواهید بود یک کار دشوار است.

اما “رفتار خارج از باشگاه و امکانات” های تحت پوشش در یک پاراگراف از بخش 2.6 احساس مبهم و به طور بالقوه مشکل ساز با توجه به متعدد کارشناسان بهداشت عمومی که بررسی می باشد. آن خواستار بازیکنان و مربیان و سایر پرسنل تیم به “ورزش مراقبت” در حالی که دور از ورزشگاه پس از آن برگ هر فرد باشگاه به شکل یک کردن زمینه کد “را به اطمینان حاصل شود که همه آنها عمل مسئولانه است.”

“این در واقع یک افتخار و سیستم شما اعتماد که یک کل بسیاری از مردم درک کنند که چگونه جدی این است و خواهد بود مراقب باشید و امن” گفت: Zach Binney متخصص اپیدمیولوژی در آکسفورد کالج دانشگاه اموری. “این یک قمار است.”

بخش 2.6 متحده است که بازیکنان و مربیان و تیم پرسنل باید “اجتناب از موقعیت هایی که در معرض خطر بالای ابتلا به ویروس بالا است.” که شامل “گروه های بزرگ و یا فعالیت های داخلی است که در آن مردم در نزدیکی به یکی دیگر.” و فراتر از بازیکنان و مربیان و پرسنل تیم پیشنهاد به گسترش خود و خانواده و هر کسی که با آنها زندگی می کنند و دیگر دوستان و یا آشنایان آنها ممکن است در یک روز به صورت روز. به این معنی زنده ماندن یک فصل و ایمنی از همه شرکت بستگی کامل خرید از حداقل دو هزار نفر است.

بیس بال دارای یک مقدار شل تر طرح که شامل سفر هوایی بین شهرستانها و نه قوانین خاص هنگامی که بازیکنان و مربیان و کارکنان ترک تیم امکانات. در میان مدل های قبلی MLB کاوش برای بازگشت آن یک حباب در اطراف محور ققنوس و دیگری با استفاده از هاب در آریزونا و تگزاس و فلوریدا. در عین حال بازیکنان ابراز تمایل به باقی می ماند منزوی جدا از خانواده خود را برای ماه ها در یک زمان و شدت گرمای تابستان در این کشورها نیز ساخته شده این طرح غیر عملی است.

دو نفر آشنا با گفت و گو در اطراف دستی وجود دارد گفت: هرگز بحث و گفتگو در مورد قرار دادن رسمی تر محدودیت در بازیکنان حرکات دور از میدان. اما این انتظار با توجه به کسانی بود که توصیه ها و دستورالعمل خواهد بود تقویت شده به طور مداوم در هر سازمان و بازیکنان خواهد پلیس هر یک از دیگر. برخی خارج از این ورزش در حال حاضر شک و تردید است.

“این بسیار دشوار است طرح گفت:” دیانا زاکرمن رئيس جمهور از سازمان های غیر انتفاعی اتاق فکر مرکز ملی تحقیقات بهداشت و اتباع واشنگتن نجومی بلیط دارنده. “منظورم این است که آن می تواند موفقیت, اما آن خواهد بود بسیار دشوار است برای این طرح به موفقیت برای تمام تیم.

“و من حدس می زنم سوال این است که اگر آن را نمی کند و شما باید برخی از تیم های است که باید برای توقف بازی به دلیل تعداد آنها از آلوده بازیکنان و پرسنل پس از آن چه اتفاقی می افتد خود را به بیس بال فصل ؟ مردم در حال رفتن به مریض. سپس آن را تبدیل به یک ماده چگونه بسیاری از است.”

رفتار خارج از تیم امکانات رانده است تعدادی از شیوع اخیر در سراسر ورزشی. فیلادلفیا فیلیز تا به حال 12 نفر تست مثبت برای coronavirus در بهار مجتمع آموزشی در ویکی Fla., که آنها تعطیل هفته گذشته است. تورنتو بلو جیز تعطیل تسهیلات خود را در Dundin, Fla., نگرانی در مورد ویروس را ادامه داده و گسترش در کشور است که به Miami Marlins و Tampa Bay Rays. پس از آن لیگ به سرعت نقل مکان کرد به تعطیل تمام بهار سایت های آموزشی.

خارج از بازی بیس بال, اورلاندو, غرور, تیم ملی زنان, فوتبال, لیگ, انصراف از مسابقات پس از برخی از بازیکنان و اعضای کادر آزمایش مثبت برای ویروس. با توجه به گزارش های بازیکنان رفت و به کافه ها و سپس گسترش ویروس. وضعیت مشابهی گزارش گشوده برای LSU football team در اوایل این ماه. این منجر به یک تعداد انگشت شماری از تست مثبت و در حدود یک چهارم از این تیم به خود شده است.

اما آن است که نه فقط کوته سفر به نوار است که در برخواهد داشت خطر است. کارشناسان توضیح داد که حتی اگر هر کس در داخل و اطراف بیس بال بود بسیار مراقب باشید وجود دارد بسیاری از عوامل پیچیده: فلوریدا و آریزونا و تگزاس ایجاد نامتناسب خطرات داده مورد روند و آرام مقررات دولت است. ساختار کوتاه برنامه به معنی آن است که به احتمال زیاد است که اغلب اگر نه همه از این لیگ تیم 30 بازدید خواهد کرد یکی از این مکان ها در این تابستان. پس از آن وجود دارد که پنج تیم — اشعه Marlins, Houston Astros رنجرز تگزاس و آریزونا دایاموند بکس — که طرح به طور منظم قطار و بازی یا در یا در نزدیکی نقاط داغ.

MLB را تست بازیکنان و مربیان و ضروری کارکنان هر روز دیگر. اما حتی این روش این است که شل و ول Binney گفت: به دلیل چگونه یک بازیکن می تواند گسترش ویروس قبل از او می دانست که یک نتیجه مثبت است. او گذاشته یک وضعیت که در آن یک بازیکن تست منفی در سه شنبه قرارداد coronavirus چهارشنبه و نشان داد هیچ نشانه و سپس مورد آزمایش قرار گرفت و دوباره پنج شنبه و گسترش این ویروس به صورت دو روز قبل از هر کسی می دانست که او عفونی.

“من می خواهم بقیه خیلی راحت تر اگر تست شد و هر روز اما حتی پس از آن شما هنوز هم کسانی که ویندوز جایی که این ویروس می تواند از طریق یک مرکز مانند آتش سوزی” Binney گفت. “یک قیاس خوبی است که یک زیر متوسط shortstop در حال رفتن به از دست برخی از grounders. از آن خواهد شد غیر ممکن است برای این آزمون ها و پروتکل ها برای گرفتن همه چیز را از همه مردم درگیر و میزان بیماری ما هنوز در این کشور در حال حاضر است.”

زمانی که در مرکز و یا در هنگام سفر با این تیم بازیکنان باید قوانین سفت و سخت به دنبال. در طول راه سفر آنها نمی توانند ترک هتل برای وعده های غذایی. آنها باید در ورزشگاه در زمان خاص ویندوز. آنها نمی تواند جویدن توتون و تنباکو و یا تف — دو ارزشمند عادات — و در-سایت دوش بسیار محدود خواهد بود.

این بقیه زمان صبح و اواخر شب کردن روز — قرار می دهد که تعهد بازیکنان و مربیان و کارکنان و خانواده های آنها به ورزش احتیاط شدید. زاکرمن پیشنهاد بالقوه مجازات برای “بی پروا رفتار” مانند لنگر انداخت پرداخت بیشتر به تشویق ایمنی و احتیاط. جنیفر Nuzzo, استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز احساس محتاطانه برای MLB اعتماد به بازیکنان و مربیان و کارکنان مگر آن که ثابت شده است که آن را نمی تواند. او می گوید وجود دارد “در بهداشت عمومی” به معنی کسانی که بازی و مربیگری باید آژانس در یک مدل طراحی شده برای خود را به خوبی بودن.

“اگر آنها نمی تواند اعتماد بازیکنان وجود دارد احتمالا بزرگتر مسائل وجود دارد” Nuzzo گفت. “بنابراین من فکر می کنم شما شروع به با یک موقعیت از اعتماد و مطمئن شوید که آنها را در درک آنچه منافع هستند. اگر مشکلات شما در مقابله با آن ، من فکر می کنم اگر شما رفتن به آن را با سوء ظن و بی اعتمادی است که منتقل شود و مردم احساس آنها در طرف مقابل کار نمی کند به سمت همان هدف است.”

در ژوئیه 1, نرم شروع از اردوگاه های آموزشی آزمایش خواهد بود در نوسان کامل است. بازیکنان را تحت آزمایش و تکمیل پرسشنامه علائم قبل از بستری به تیم امکانات. تمرینات گشوده خواهد شد در فاز برای نگه داشتن گروه های کوچک و در فاصله. سپس در صورتی که به خوبی می رود, این برنامه ریزی شده است برای شروع بازی در اواخر این ماه.

“من خواهد بود حیرت زده اگر هر تیم باعث می شود آن را از طریق آموزش بهار بدون نیاز به تعلیق عملیات و برای یک زن و شوهر هفته” Binney گفت. “من فکر می کنم آن را به اتفاق می افتد به حداقل یک تیم است.”

دیو Sheinin و چلسی Janes کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات