خواهد هریس که از دست بازی 7 از سری جهانی در حال حاضر در وسط بوندس لیگا’ جشن

وجود دارد حتی یادآوری در ساعت.

“من تا به حال برای چند هفته به آن فکر می کنم و به یک نتیجه گیری ساده: من فقط می تواند به اینجا می آیند اگر من می دانستم که جهان سری مسائل نمی خواهد زحمت من” هریس گفت. “و هنگامی که متوجه شدم من می توانم گذشته آن را بسیار به سرعت من واقعا هیجان زده بود برای پیوستن اتباع.”

اتباع بودند اندازه برای جهان سری حلقه های چهارشنبه. آنها را در یک رژه در وست پالم بیچ در پنج شنبه شب. آنها چهره آستروس روز شنبه در یک باشگاه پر از هریس هم تیمی های سابق و این نفوذ به این فصل است. یک بنر خواهد شد تا در اتباع پارک در 2 آوریل. بازیکنان خود را دریافت خواهید کرد حلقه مارس 4. و هریس را تماشا خواهد کرد و او را به کف زدن برای رفقا و او ممکن است گیر بیاد زمین او هرگز به عقب.

“این مانند کسی است که مالش آن را در چهره من” هریس گفت. “من خوشحال هستم برای این بچه ها. واقعا خوشحال است.”

آن را عجیب و غریب آغاز بهار آموزش 35 ساله. او صرف گذشته در پنج فصل با Houston Astros و کمک به آنها را به عنوان در سال 2017. اما که شده است آلوده توسط علامت-سرقت رسوایی است که نگه می دارد coursing از طریق بیس بال. بنابراین در آخرین پنج شنبه در نشست با رسانه های محلی, Harris, فشرده شد در شرایطی که قهرمانی چه او می دانست که در مورد غیر قانونی ثبت نام-سرقت طرح و اینکه آیا او در حسرت صحبت نمی کند تا به hitters که در آن شرکت کردند.

او به خبرنگاران گفت که او مایل به بحث در مورد هر آنچه که او می داند که با اتباع. نزدیک شان Doolittle فکر هریس عذرخواهی و باز بودن به ادامه گفت و گو واقعا طنین انداز در محل باشگاه وانجمن. شخصیت گزارش شد که هریس بسیار فرد خوب است. اتباع نیز شیفته راه او را سخت تن به تن.

او به رهبری همه واجد شرایط لیگ آمریکا بین برنده با 1.50 عصر آخرین فصل است. خود را معکوس انشعابات — به عنوان یک righty که برتری در برابر چپی — خواهد بود و حتی مهم تر با یک سه-خمیر-حداقل قانون برای مسکن. اتباع’ اغل گاو یا حشم دوران در سال 2019 نگران کننده 5.66 شد بدترین تا کنون به صورت یک حذفی تیم. که منجر به امضای هریس و امضای مجدد دانیل هادسون به مدیر دیو مارتینز یک تعداد انگشت شماری از دیر باز یافته و گزینه های.

مارتینز پیش بینی هریس تبادل هفتم یا هشتم و سپس با استفاده از دو هادسون یا Doolittle در نهم. اما او ذکر هریس به عنوان یک نزدیک تر اگر نیاز بود و دوست دارد چه مهارت او در بازنشستگی چپ دست ممکن است. هریس دو-قیر مخلوط شامل برش و موبایل و کامپیوتر. برش خود را از رفتن به پرتاب حدود 58 درصد از زمان فصل گذشته و اغلب در داخل به چپ. در سال 2015 زمانی که چپی بود .129 طور متوسط پنبه حلاجی شده علیه او است که زمین ساخته شده تا 80 درصد از کلی استفاده.

“سال بیشتر شما صرف در لیگ بیشتر به شما باید به آن مخلوط کنید و اقامت پیش از این در کتاب خود” هریس گفت. “هر کس می داند که من می خواهم به پرتاب برش من زیادی است. اما زمانی که من آن را پرتاب و جایی که من پرتاب آن را نگه می دارد در حال تحول است.”

پس از هریس گذشت جهان سری قهرمانان علائم در راهرو ها و نگاه ها در جهان سری قهرمانان ساعت قرار داده و در یک مدرسه با یک سری جهانی قهرمانی پچ در آستین خود او آماده برای یک زمین باز یافته از زندگی تمرین پنبه حلاجی شده. او اخراج سراسیمگی از warmup زمین به گیر Raudy بخوانید. برش ساخته شده صدای ظاهر. این curveballs رسیده نرمتر فرود. و به زودی هریس چپ اغل گاو یا حشم از طریق یک نوسانی black gate آغاز شده و به سمت تپه.

اولین hitter وظیفه او مواجه شد Ryan زیمرمن. دوم از همه مردم بود Kendrick.

“بیا, Howie!” فریاد زد: یک فن دار در حصار. “ضربه یکی به سمت راست میدان دوباره!”

کندریک در زمان زمین و سپس یکی دیگر و سپس چرخش در مقابل درب میانه-در برش. آن را کم مانند برش در بازی 7 از سری جهانی. اما کندریک بت قطعه قطعه آن بسیار شبیه است که سرنوشت زمین و ارسال آن پرواز ناپاک از عمل میشه. در بت به پایان رسید با Kendrick سفت grounder تا وسط. اما بعد matchup گذشته یکی از هریس شبیه سازی دور به پایان رسید با Kendrick تماشای یک برش برای اعتصاب سه.

هریس راه می رفت به سمت بشقاب و لبخند زد. Kendrick خندید و نوک کلاه خود.

جزئیات بیشتر در مورد اتباع:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de