آن را همه آغاز شد با سه عبارت ساده: “خبر بزرگ در آینده…”

چیزی که بعد از شما می دانید همه جهنم می شکند سست ششم, دوست, Matthew Perry, در نهایت می پیوندد Instagram (من می دانم – شما تا به حال شده است در انتظار با نفس bated) و داستان می شکند که همه دوستان را امضا کرده اند تا به صورت یک ساعته مراسم ویژه.

ری بوت شده اند واقعا محبوب در طول چند سال گذشته. در سینما شما می توانید لذت بردن در Greta Gerwig واقعا عالی re-بازدید از کمی زنان و یا ارائه خود را به 101 دقیقه از شکنجه توسط پایدار Dolittleکه واقعا نفس گیری مقیاس چگونه و یا چگونه به خوبی چشمگیری به شدت بازسازی می توانید بروید.

آن را می گوید زیادی در مورد میزان که دوستان ریشه در مردم عواطف است که آنها نمی توانید اجازه دهید آن را بروید و می خواهید آن را به در هر راه ممکن است آن را یک ساعته ویژه در HBO Max و یا فقط یک عکس از باند داشتن شام در Instagram. شاید ما را به یاد آنچه به نظر می رسد مانند یک زمان ساده تر زمانی که ما رئیس جمهور صرفا دروغ در مورد آنها چه کارورزان و یا اینکه آیا یا نه وجود دارد در واقع هر گونه سلاح های کشتار جمعی. دهه از دوستان تحت پوشش همه چیز را از جهان معرفی Riverdance به هزاره جدید و البته 9/11.

بنابراین آن را می توان استدلال کرد که مردم تمایل دوستان اینقدر بد است که بخشی از یک بزرگتر حسرت که قرار است ساده تر از قبل 9/11 زندگی است.

آنچه در آن است در مورد نوستالژی ؟ می توان آن را قریب به اتفاق قربانیان احساس – نتایج حاصل از آن می تواند کاملا خطرناک به خصوص در زمینه سرگرمی. فقط نگاه دولت از شهرت بی بند و بار و نقطه شکستن بازسازی. ما لذت می برد همه از این فیلم بسیار زمانی که آنها برای اولین بار بیرون آمد و به رشد آنها را دوست دارم بیشتر از همه با گذشت زمان پس از آزادی خود را که آنها را اشغال ویژه نجس جای در قلب ما. هر گونه تلاش برای بازسازی آنها و بهتر از آنها است که واقعا فقط محکوم به شکست است.

آخرین بار یک قسمت جدید از دوستان عرضه در تلویزیون جورج بوش رئیس جمهور ایالات متحده, تونی بلر بود و هنوز هم نخست وزیر و انگلستان بود و هنوز هم بسیار در اروپا است. جهان نقل مکان کرد. زیادی است. و در عین حال دوستان شما فقط به پایان رسید 16 سال پیش.

مطمئنا باید وجود داشته باشد برخی از نوع تلویحا-مبلغ توافق شده از زمان قبل از هر کسی می تواند نظر یک بازسازی از هر چیزی ؟ (می تواند وجود داشته باشد خاص مقدرات اما من پیش بینی این که یک فرآیند دقیق.)

نکته جالب در مورد نا امیدی من با این تصور از ری بوت است که من را بدون شکست به نوبه خود بر روی یک قسمت از دوستان که در خانه به تنهایی و مشتاق برای شرکت در یک برنامه تلویزیون در پس زمینه. من می دانم که تمام جوک ها همه طرح “تاب” و مهمان ویژه ستاره – اما آن آشنا و شاد و کاملا آرام است. اگر اجازه دهید صادقانه چند فصل نیست ، جوی و راشل – یک مورد است ؟ چه حتی شد که??

خطر از بازسازی نشان می دهد مانند دوستان این است که آنها به معنای واقعی کلمه تکرار مکررات آنچه که قبلا انجام داده و موفق به در که جهان حرکت کرده و همان جوک فقط آن را قطع نمی. و زندگی شش دوستان خود را در چهل سالگی با بچه ها و مسئولیت های که لازم نیست همه زندگی می کنند در همان آپارتمان به معنی بسیار متفاوت و پویا به یک است که فقط در مورد پایدار ده فصل اول دور زمان.

نشان می دهد سازندگان این را نیز بدانید – در پنل رویداد به علامت نشان می دهد سالگرد 25th در سپتامبر تهیه کننده اجرایی Marta Kauffman گفت: “ما نمی خواهد انجام مراسم نشان می دهد ما نمی خواهد انجام راه اندازی مجدد. این نشان می دهد که در مورد زمان در زندگی هنگامی که دوستان خود را به خانواده” و اضافه کرد که تغییرات در زندگی خود را هنگامی که خانواده خود می شود ،

دوستان در حال حاضر خانواده برای بسیاری از ما: ما رشد تماشای آن ما شغل و مشاغل شده تماشای دوباره آن ما شد تا سرمایه گذاری در شخصیت ها و چه خواهد شد آنها را که ما نمی باشد اما اجازه دهید که چگونه آن را به ارمغان آورد به زندگی است.

خواهد مونیکا و چندلر بود مناسب برای زندگی در حومه شهر دور از منهتن? خواهد قمر واقعا هنوز هم قادر به پرداخت هزینه برای زندگی در نیویورک انفرادی در گر حقوق و دستمزد? خواهد راشل واقعا باید کشته راس بودن پس لعنت whiny و اغلب کاملا وحشت زده? خواهد جوی در حال حاضر شسته بازیگر بازیگران در کارشناسی زیر دلتنگ تلاش در ستارگی در لس آنجلس ؟ خواهد جوشیدن مرکزی در حال حاضر یک WeWork?

من بسیاری از سوالات. اما واقعا در نهایت دوستان فقط خرد تحت وزن خود و انتظارات ؟ همه ما تعجب که چگونه مسن زندگی کسانی که دوستان به نوبه خود و گاهی اوقات سوال بهتر است بی جواب مانده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de