گسترده سیل و رانش زمین را ترک ده ها تن مرده در برزیل

داگلاس Magno خبرگزاری گتی ایماژ

ساکن می سازد راه خود را به پایین آب گرفتگی خیابان پس از Da Prata جریان ریخته خود را از بانک پس از بارش باران های سیل در پسا قواترو یک منطقه شهری از Belo Horizonte, Minas Gerais, دولت, برزیل, on Jan. 28.

ریو دو ژانیرو — باران نمی خرد شدن.

برای روز آنها ساییده و جنوب شرقی برزیل که منجر به جاری شدن سیل گسترده تورنت از رانش زمین ده ها کشته و هزاران بی خانمان.

در حال حاضر آنها در حال بازگشت دوباره — با بیش در راه است.

پس از دور دیگری از ضرب و جرح باران و رانش زمین شنبه شب و یکشنبه صبح مرگ و میر افزایش یافته است به 62 در سراسر ایالات متحده Espirito Santo و Minas Gerais, که در آن امواج از گل زدم خانه های صخره و به خاک سپرده شد ده ها تن از افراد زنده به خصوص در شهر بلو هوریزونته.

بیش از 100 شهرداری ها در سراسر کشور را اعلام وضعیت اضطراری با دولت ارتکاب نزدیک به 80 میلیون دلار را به آدرس خرید اینترنتی.

“اولویت من این است که امنیت Minas Gerais مردم!” فرماندار ایالت Romeu زما توییتی. رئیس جمهور Jair Bolsonaro ممکن است به زودی بازدید از ویران جامعه است.

ده ها تن از ساکنان در برزیل کشته و هزاران نفر دیگر آواره شدند در Jan. 27 وقتی باران های سنگین و گسترده جاری شدن سیل در جنوب شرقی منطقه است.

روز چهارشنبه مردم ارزیابی آسیب ها و به اشتراک گذاشتن ویدئوها از صحنه های تخریب در رسانه های اجتماعی. یکی نشان داد که یک رودخانه زیرزمینی کانال انفجار مانند یک سری از آبفشان. دیگر به تصویر کشیده خوب لباس پوشیدن برزیلی به دنبال از تونی رستوران به عنوان خیابان خارج بدل به یک رودخانه حمل اتومبیل و دیگر باقی مانده است. نیز وجود دارد یک ویدیو به تصویر می کشد سقوط یک مرکز خرید در سقف.

در یک کشور همیشه خیس توسط باران در این موقع از سال این صحنه دردناکی آشنا به ویژه در ایالت میناس گرایس. سال گذشته در طول این همان جوشانده ژانویه هفته یک سد باطله در شهر Brumadinho انفجار, کشته شدن بیش از 250 نفر در نظر گرفته شده بدترین فاجعه معدن در تاریخ این کشور است.

داگلاس Magno

خبرگزاری گتی ایماژ

باقی مانده از بلوک های خیابانی پس از Da Prata جریان سرریز در پی بارش باران های سیل در پسا قواترو نزدیکی, Belo Horizonte, Minas Gerais, دولت, برزیل, on Jan. 28.

در حال حاضر به عنوان باران انتخاب کنید تا در بلو هوریزونته دوباره دو برابر متوسط نرخ ژانویه وجود دارد نگرانی گسترده بیش از آنچه که تراژدی می تواند رخ دولت بعدی و, که بخشی از جمعیت را تحمل فشار از آن است.

“این غیر قابل انکار است که گرمایش جهانی و نابرابری های اجتماعی باعث ضعیف به زندگی بیشتر precariously,” چپ کنگره پائولو Teixeira توییتی.

نابرابری های اجتماعی است که پخته شده به برزیل چشم انداز شهری. قادر به پیدا کردن مسکن در شهرستانها فرزندان بردگان و دیگر مهاجران فقیر در طول تاریخ شده است shunted به جوامع شناخته شده به عنوان فقیر نشین. غیر قابل تنظیم و بی مطالعه آنها نشت در سراسر شهری عضوي در رنگ نارنجی و خاکستری نشسته در بالای ناپایدار زمین مشرف به محض رها کردن-آف.

این یکی از ویژگی های زندگی شهری است و تشدید سالانه معضل مرگبار رانش زمین به خصوص در کشور را به شدت پرجمعیت جنوب شرقی جایی که مطالعات نشان داده اند که خطر رانش زمین بزرگترین هستند.

“در برزیل این حوادث یک نگرانی بزرگ” نوشت: محققان با برزیل مؤسسه جغرافیا و آمار در یک مطالعه گسترده منتشر شده در سال گذشته است. “پویا چگونه زمین استفاده می شود اغلب در یک نظم مد باعث افزایش احتمال این حوادث و بدتر خود را ميگذارد.”

دولت نیز نقش دارد. گزارش های خبری نشان می دهد که دولت های ایالتی و فدرال باید به طور مداوم موفق به دیدار با اهداف بودجه برای کمک به کاهش پتانسیل سالانه مشکل است. در Rio de Janeiro, مثلا, که, جغرافیا موسسه به نام شهر با بالاترین شانس ویرانگر لغزش مقدار بودجه برای جلوگیری از جاری شدن سیل کاهش یافته است بیش از دو سوم پس از 2017.

داگلاس Magno

خبرگزاری گتی ایماژ

یک کامیون پاشیده از طریق آب گرفتگی خیابان پس از دس Velhas رودخانه سرریز در Sabara, Belo Horizonte, Minas Gerais, دولت, برزیل, on Jan. 26 پس از باران های سنگین.

بین سال 2000 تا سال 2017 با توجه به برزیل فکر می کنم تانک ایگرپ موسسه بیش از 6.4 میلیون نفر آواره شده اند که در نتیجه رانش زمین و سیل و طوفان — به طور متوسط بیش از 350 ، 000 در سال است.

در بلو هوریزونته, جدیدترین قربانیان در تلاش برای درک اینکه چگونه تا این حد در زندگی خود تا به حال به طور ناگهانی تغییر کرده است. ساکنان یک محله فقیر نشین ویلا ایده آل در حومه از شهرستان برداشت از طریق ریزه سابق خود را زندگی می کند بیش از آخر هفته در تلاش برای ایجاد حس از آن است.

“او قدیمی ترین دختر من” یک مادر Elisangela Souza Pinto, 41, گفت, یک روزنامه محلی O Tempo. “من در اینجا باقی ماند تا اوایل صبح امید به پیدا کردن او را. در حال حاضر من بازگشته بود ، آتش نشانان با مصرف شد بیش از حد طولانی است.”

بعد از آن روز خبر آمد او شده است می خواهم هراس دارند.

“آنها او را در بر داشت, متاسفانه, مرده,” او گفت: O Tempo.

یک آواره زن در بلو هوریزونته, باربارا Ferrarezi گفت واشنگتن پست که 3-پا-بالا سیل از طریق خانه خود را از بین بردن تقریبا همه چیز. تمام آن را پشت سر گذاشت بود گل و وحشتناک بوی ماهی در یک خانه که در آن او می خواهم زندگی را برای بیش از یک دهه.

“ما در حال رفتن به سعی کنید برای بازیابی,” او گفت و توضیح داد که او نمی باید هر گونه بیمه. “اما همه چیز را از دست داده بود.”

ادامه مطلب:

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im