گسترده ای از اقیانوس بزرگ ژاکت یک دستاورد در فرم کوتاه نوشتن

گسترده ای از اقیانوس بزرگ, ژاکت توسط Turnfollow بازی اجرا می شود که تقریبا یک ساعت طولانی کار می کند در خدمت این همان فضیلت است. آن است یدکی خودداری بیش از حد جزئیات هر دو بصری و در آن نوشتن. در آن نهفته است بزرگترین دستاورد است. بازی خاطره انگیز مثل خوب نوشتن ترانه است: آن است که توجه بیش از حد به زبان و آگاه از چگونه هر کلمه را به کار در برابر محدودیت زمانی.

مراکز داستان در یک شب کمپینگ. Mord یک زودرس اما بروسقو 13 ساله و دوست پسر او را بن (او او را به عنوان کسی که با استفاده از عبارت “که صدا بیش از حد ترسناک” به عنوان یک راه گفت: بله) را با برچسب همراه با Mord عمو براد و عمه Cloanne هر دو جانباز اعضای کمپ.

Mord و بن باید پا آزمایشی از بهترین-دوست-هود و به یک رابطه این سفر است آزمون اجرا است که برای سرمایه گذاری. براد و Cloanne به خوبی معنا و جوان (اوایل 30s است که من حدس می زنم اگر چه بازی زیبایی باعث می شود آن را کمی سخت به سن تقریبی) و از شروع به خاموش پرنیان بزرگسالانی که نشده تا به حال به فکر می کنم در مورد چگونه به صحبت کردن با بچه ها. این دو زوج در حال آینه: به نظر می رسد زنان خود مطمئن مردان کمی بیشتر مردد خودآگاه و احمق.

این چهار شخصیت ها با عشق رندر — تکان دهنده بنابراین برای چنین یک بازی کوتاه — و راه خود را dialogue نوشته شده است نشان می دهد که توجه به شخصیت است که می خواند زحمت اما باید یک چالش برای نوشتن. هر یک از شخصیت منحصر به فرد آهنگ همه چیز آنها را درک می کنند و اصلا به موجب سن و تجربه — همه از آن ساخته شده است صریح و روشن در حدود یک ساعت به ارزش های گفتگو.

علاوه بر این خواننده است که هرگز بر دوش با افسانه هاو روایات قومی یا بیوگرافی که کمک بسیاری به بازی آهنگ کیفیت مانند. ایان Endsley اعتبار به عنوان بازی نویسنده conjures تا گفت و گو با یک چشم مشتاق برای جزئیات هستند که گویا و آشکار اگر نه در واقع توصیفی است. پیچیده و در عین حال صحیح است.

این حس دقت ضروری است به داستان و حمل بیش به بازی طراحی شده است. در سطحی بازی طراحی به ارمغان می آورد به ذهن سر و صدا وارنر مرحله است. بازی سازمان یافته است به 20 فصل تنظیم در هشت کاوش مناطق در اردوگاه; در یک نقطه خاص این مناطق به سادگی قطع خالی خالی در لبه. هیچ تلاش ساخته شده حتی به حرکت در جعلی-ولی-غیر قابل دسترس منطقه فراتر از مرحله. همه که مهم است این است که آنچه را بلافاصله قابل مشاهده چهار شخصیت ها و فضاهای آنها در, که در خدمت به عنوان ظروف پتری برای بازیکن به رعایت شخصیت های تعامل.

در آن نهفته است که دیویس-مانند دعوت به شرکت در آن “عضلانی عمل به دنبال” به توجه به آنچه که بلافاصله قبل از ما یک فضیلت در یک لحظه هنگامی که زندگی به نظر می رسد تعریف شده توسط حواس پرتی. آن است که یک استاد در تمرکز از راه تمرکز و تنگی.

بچه ها اینجا هستند, catalyzing بازیگران, کشف موضوعات بزرگسالان را به جای نادیده گرفتن و هل دادن مکالمات فراتر از جایی که آنها ممکن است به طور طبیعی به پایان برسد. تلنگر توسط بچه ها — وجود دارد هیچ راه خوب به لرزش خاموش کنجکاو کودک مضاعف بنابراین در یک فضای محصور — سطوح سوالات و نگرانی نگران بزرگسالان است. در بزرگسالان گاهی اوقات کمتر از کامل پاسخ مجموعه تنور از Mord و بن اکتشاف خود, رابطه.

Sehgal در بررسی Davis, کتاب برجسته از یک قطعه از مشاوره: “شاید این نوت بوک یک محل برای تمرین نه تنها نوشتن بلکه تفکر” می نویسد دیویس. برای شخصیت های گسترده ای در اقیانوس بزرگ, ژاکت, اردوگاه تا متمایز از بقیه جهان است یک صفحه خالی در آن به عمل. تفکر ما مشاهده — هر دو شخصیت و توسط نویسنده — شادی را ببین.

وجود دارد بسیاری از لحظات مناقصه به ارزش ستایش: Mord درخواست بن برای تماس با “عسل” و پس از او موقعی Cloanne حیوان خانگی نام برد. یک eavesdropped-در مکالمه بین دو عاشق در ساحل. بحث بین بره و Cloanne در اواخر بازی در امتداد مسیرهای پیاده روی. اما به بازشماری آنها را با جزئیات در اینجا خواهد بود زیانی به بازی. زیبایی در تحویل خاص طرح می تپد. چیزی است که وجود دارد در مورد این لحظات به عنوان نوشته شده است که بسیار واقعی به آنچه آنها توصیف است که آن را سخت به فکر می کنم از راه به سؤالم آنها که منتقل پری از خود را به معنی بدون صدایی کمتر از.

در کوتاه: بازی نوشتن مطلق است و دستاورد.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>