به عنوان انجمن مشغول roofers برای قرار دادن بر روی سقف جدید و نشت هیچ گسل از معدن در هر راه است که من می تواند مجبور به پرداخت هزینه برای تعمیرات به سقف ؟ من احساس می کنم که این باید سقوط در طاق یا انجمن. شما چه فکر می کنید ؟

یک: وقتی که شما خرید یک ملک مشاع انجمن خرید شما را به همه چیز که می رود همراه با مالکیت از جمله مدیریت و پیمانکاران که مدیریت استخدام به تعمیر و یا ارتقاء بخش از اموال.

یکی از این قوانین است که به طور کلی اعمال می شود در مالکیت مشترک انجمنهای است که آسیب به یک واحد ناشی از انجمن نیاز به پوشش داده شده توسط واحد مالک و واحد مالک حامل بیمه.

بیایید نگاهی به یک گام به عقب. در ملک مشاع خود را, شما اساسا خود حریم هوایی که در داخل دیوارهای واحد. هنگامی که شما خریداری مشاع واحد ممکن است شما را به دریافت یک کپی از مالکیت مشترک حاکم بر اسناد و مدارک و طرح طبقه که در آن واحد خود را واقع شده است. هنگامی که شما نگاه کنید که طرح این برنامه به شما خواهد گفت که در آن واحد خود را واقع شده است و در آن طبقه و آن را نیز نشان می دهد که دیوارهای خارجی از واحد خود را. شما اساسا خود همه چیز را در داخل پوسته ای از آن فضا از تیغه و یا در مورد خود را از آستر کت را و از طریق فضا است.

اگر محل سکونت خود اسناد پیش نویس به این ترتیب پس از آن شما خواهد بود مسئول برای repainting واحد خود را حتی اگر پیمانکار ناشی از آسیب.

که گفت:, شما ممکن است قادر به پرونده بیمه صاحب خانه ادعا می کنند برای آسیب های ناشی از کار. اگر آسیب شده بود توسط همسایه شما می خواهم یک فایل ادعا می کنند و شرکت بیمه خود را و سپس سعی کنید برای دریافت بازپرداخت توسط همسایه شرکت بیمه.

مشکل این است که اگر هزینه های شما ممکن است یک outsized افزایش به صاحب خانه خود را بیمه حق بیمه. شما می توانید صحبت با پیمانکار و توضیح می دهند که باعث آسیب در طول فرآیند تعمیر و ببینید اگر شما می تواند چند صد دلار به تصویر کشند سقف. که ممکن است سریع تر و آسان تر از چیزی که به انجام به جای تشکیل پرونده بیمه ادعا می کند. شما می توانید هزینه های خود را پوشش داده و همه را اجتناب از بیمه سردرد.

در پایان روز این است که بخشی از هزینه های زندگی در محل سکونت ساختمان و شما را به خوردن این هزینه اگر پیمانکار را پوشش نمی آن را برای شما.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات