چرا سری جهانی قهرمان ژوئن صوت می گوید او فقط می خواهد به اتباع

“در حال حاضر این همان ذهنیت است. شما رو به این تیم است. من اینجا می آیند را به تیم” صوت روز دوشنبه گفت:. “من قصد دارم به من من می خواهم به نگه داشتن کار سخت و نگه داشتن بازی بیس بال راه حق به خاطر آن بسیاری از بازیکنان جدید بسیاری از جدید outfielders و شما نمی خواهید برای دریافت راحت است.”

او ضربه 34 صفحه اصلی اجرا می شود با 110 RBI در فصل گذشته. او خرد شده سه homers در مسابقات جهانی به پایان رسید آن را با یک .333 میانگین در حالی که همه در معرفی خود به جهان است. او در 21 سال یکی از مهمترین و ترس در مورد بیس بال. روال خود را در بشقاب ابداع “صوت shuffle” در برجسته جدیدترین “MLB The Show” بازی های ویدئویی. اگر او هنوز رتبهدهی نشده است یک سوپراستار — هر چند شما می توانید استدلال می کنند او — را نباید. هیچ چیز در زندگی حرفه ای او است.

اما در اینجا صوت بود شروع دوم لیگ بزرگ اردوگاه گفت: او کار را به بازی در سمت چپ میدان و ضربه سوم یا چهارم در نظم وجود داشته باشد در مه 26, در سیتی زمینه در کوئینز زمانی که اتباع چهره متس نیویورک. خبرنگاران در اطراف او لبخند زد. چند حتی خندید. صوت هر چند نگه داشته و به صورت مستقیم در حالی که انتظار برای سوال بعدی. او کاملا نمی messing اطراف. این “ذهنیت” است که همه او می داند.

فقط بازگشت به جولای 2015 در صوت اصلی کشور جمهوری دومینیکن, به روز او امضا شد. صوت بود تنها 16. او قبول کرد که به یک 1.5 میلیون دلار جایزه با اتباع بزرگترین آنها تا به حال داده شده به یک بازیکن بین المللی. خانواده اش نشئه بود. او نمی تواند صبر کنید برای رفتن. اما قبل از او و قبل از جوهر خشک بود او یک پیام از جانی DiPuglia.

“من امضا شما به جای شما” DiPuglia به او گفت. “پس نمی تواند راحت باشد.”

DiPuglia شد و سپس اتباع’ مدیر روابط بین الملل است و در حال حاضر دستیار مدیر کل نظارت بر آن بخش. که به خط من امضا شما به جای شما بود نه این سایت متعلق به صوت. او با استفاده از آن با shortstop Wilmer Difo گیر پدرو سورینو و مرکز fielder ویکتور روبلز. او استفاده از آن را با shortstop لوئیس گارسیا و Andry لارا یک دومینیکن righty که واشنگتن امضا در تابستان گذشته.

روز سه شنبه در اتباع’ پیچیده در وست پالم بیچ DiPuglia اشاره کرد و در صوت و تکرار کلمات. او در بر داشت یک بازیکن به جای صوت و شانس هستند که او هرگز نمی خواهد. اما صوت را فراموش نکرده.

“خوان نمی خواهد تغییر” DiPuglia گفت. “ما سعی می کنیم آموزش برای کسانی که بچه ها حق دور است که شما باید برای حفظ درآمد هر فرصت هر بازی هر در خفاش. اگر آموزش شما آنها را گرسنه آنها گرسنه بماند. که همه در آن است.”

در بهار گذشته پس از صوت تا به حال یکی از بهترین 19 ساله فصل تا کنون او قول داد برای بهبود دفاعی خود را و پایه در حال اجرا است. سپس او یک دستکش طلا به پایان رسید و فینالیست 2019 با 12 دزد. در ماه اکتبر گذشته زمانی که او تلاش شد در بشقاب او ضربه مربی کوین برای یک نیمه شب جلسه در قفس است. سپس او raked تا زمانی که واشنگتن برنده سری جهانی. و در ماه گذشته در مصاحبه در اتباع Winterfest او اول خود را اعلام کرد طرح ساخت 2020 فهرست.

سپس او دو برابر کردن پس از ورود در فلوریدا.

“من دوست دارم که او فکر کرد که راه” مدیر دیو مارتینز گفت. “بحث ما در مورد خوشنودی و هنگامی که او باعث می شود نظرات دوست دارم که من می دانم که در آن او را در. که چیز خوبی است.”

مارتینز در ادامه گفت Soto بازی خواهد کرد میدان را ترک کرد. هر کس می داند که از جمله صوت خود حتی او در نظر دارد برای حفظ حیا. او کلید را به یک صف که از دست آنتونی رندن این offseason. در سال گذشته رندن سوم به پایان رسید در MVP رای گیری صوت نهم به پایان رسید و آنها با تشکیل این لیگ بهترین سه-چهار پانچ. در حال حاضر صوت مطمئن نیست که در مقابل او و یا پشت او و یا چه نوع از رزین های او را ببینید به عنوان یک سوم سال بازیکن.

به سراغ گزارش را دریافت جزئیات بیشتر. کتاب او به مانند همیشه خواهد بود به وسوسه با پایین شکستن توپ و بیش از بیش تا زمانی که کوزه را به من بدهید. صوت ثابت کرده بارها و بارها که او بیمار است به اندازه کافی برای دریافت زمین خود را. او را خرد 56 homers در 569 صفحه ظاهر. اما 13 از آنها آمده اند از نوع fastball. این امکان وجود دارد که بدون رندن در مقابل او و با عدم اطمینان از که ضربه پشت سر او مخالفان بسیاری داشته باشد شانس بیشتری برای جلوگیری از خفاش خود را.

“آن را در مورد یک بازیکن است. آن را در مورد تیم” صوت از وی خواست در مورد عدم حفاظت. “شما رو به اینجا می آیند و بازی به عنوان یک تیم است.”

شما همچنین باید به اینجا می آیند و این تیم است. حتی زمانی که شما در ژوئن صوت.

جزئیات بیشتر در مورد اتباع:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>