چرا ما همه متقاعد شده آن زمان به سهولت خود ما مستندات

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

بار دیگر انگلستان تقسیم شده است دو کشور است. اول مبارزه با تروریسم در اروپا و در حال حاضر رویکرد ما به طیفی کاهش: نیم است که صرف تعطیلات آخر هفته آفتابی شکستن دستورالعمل برای جمع آوری در گروه های بزرگ, بازی, با ورزش, به اشتراک گذاری, پیک نیک غذا و نشستن به هم نزدیک تر از آنها همیشه به نظر می رسد قبل از همه گیر جهانی (به عنوان آن اتفاق می افتد تمامیت این گروه به نظر می رسد در کلفم مشترک در روز یکشنبه به نظر می رسد از تصاویر در توییتر). نیم دیگر در ضمن همچنان با احتیاط طفره رفتن غریبه ها خود را در پیاده روی روزانه, حمل, حیاط چوب برای اطمینان اجتماعی فاصله و به اندازه کافی دست sanitiser در فرد خود به یک ضد عفونی کشتارگاه ها و یا صحنه جرم.

این احساس که ما را تا حدی “همه در این با هم” خدمت کرده است در حالی که به عنوان یک راحتی پتو از انواع به ما می گوید دقیقا همان جایی که به آج به امن باقی می ماند; چه چیزی را انجام دهید برای اطمینان از ما می تواند محدود کردن گسترش ویروس; چگونه برای کمک به محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی – آن را نیز به ما از امنیت کاذب.

ما البته هرگز همه در این با هم. تنها پدر و مادر که تا به حال به ماندن در خانه و مراقبت از کودکان در حالی که آنها را به بیمار احساس عصبانی در Dominic کامینگز را آشکار توانایی برای دور زدن قوانین; سیاه و سفید خانواده که چهار برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از ویروس نیست احساس آنها هوازدگی طوفان با مردم; زنان بسته در خود سوء استفاده همکاران نمی شد صرفه جویی در زندگی خود را در حالی که آنها در خانه مانده و خانواده های فشرده به کوچک آپارتمان تماشا به عنوان همسایه قوانین زیر basked در خورشید از جنوب رو به باغ.

اما برای 10 هفته وجود دارد یکی قانون روشن: اقامت در خانه, محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند و ما فکر کردیم که اگر ما به دنبال آن R تعداد پایین بروید و میزان مرگ و میر را کاهش می دهد و ما را در غلبه بر این در نهایت. یا بنابراین ما امیدوار بود. انگلستان و ولز در حال حاضر ثبت بیش از 40,000 coronavirus مرگ و میر R تعداد باقی مانده است نزدیک به 1 و تست و ردیابی سیستم و آنتی بادی آزمایش همچنان به تاخیر افتاد و fudged.

بنابراین به طور طبیعی آن را به عنوان یک شگفتی برای بسیاری از زمانی که دولت کاسته مستند ارشاد به مراتب گسترده تر از مردم انتظار داشتند که پنج شنبه گذشته در حال حاضر اجازه می دهد مردم برای جمع آوری در گروه های شش و رفتن به هر یک از دیگر باغ برای کباب کردن. در روز یکشنبه کاهش بیشتر اعلام شد برای 2.2 میلیون نفر در آسیب پذیر ترین گروه کسانی بودند که در ابتدا گفته شده به سپر و در خانه باقی می ماند تا 30 ژوئن در حال حاضر می تواند در خارج از خانه و دیدن دوستان در یک فاصله اجتماعی.

جالب, جلسه, خود, دوست, باغ (که بسیاری از آنها تنها می تواند توان راه رفتن را از طریق خانه خود را) مجاز است با وجود جمع آوری در خانه خود را در حال حاضر غیر قانونی است. چنین به ظاهر متناقض ارشاد به نظر نمی رسد به برکت علمی مشاوران در گلی که هشدار داد که به عنوان روزانه تعداد عفونت های باقی مانده در اطراف 8,000 آن است که پیش از موعد به بلند مستند.

Cynics پیشنهاد کرد که زمان به تازگی معرفی شده مجموعه ای از قوانین موفقیت آمیز پس از آن به نظر می رسد شبیه به اقدام کاترین زتا-جونز آکروباتیک ناوبری امنیت لیزر در به دام افتادنیک slapdash تصمیم به سهولت ملی تنش های ساخته شده در پی بارنارد-قلعه-دروازه.

این کاهش حتی به نظر می رسد در خط با دولت خود Covid سیستم هشدار. در حال حاضر در سطح چهار مشخصه های “یک Covid-19 اپیدمی در گردش عمومی; انتقال بالا است و یا افزایش نمایی” آن را دشوار برای دیدن تسهیل اقدامات به عنوان در خط با معیارهای خود را به نظر می رسد بیشتر شبیه به از دست دادن و ارائه شیرینی ناراضی و نا امید کودکان است.

پس از کاستن از محافظ هدایت سازمان های خیریه در پاسخ با توصیف آن به عنوان یک “مطلق ظروف سرباز یا مسافر” با بسیاری از گروه های آسیب پذیر گفت: آنها برنامه ریزی شده به در خانه باقی می ماند و بسیاری از غیر shielders تصمیم گیری برای انجام همان.

وجود دارد یک معامله بزرگ گره خورده است تا مردم در تصمیم برای هر دو لذت بردن از کاهش و یا تصمیم به ماندن در خانه مردم از وضعیت اجتماعی به نیازهای بهداشتی و وضعیت اشتغال. این تصمیمات بسیار شخصی و حساسیت و درک بسیار حیاتی است.

من دو شرایط خود ایمنی هستم و در ادامه تنها به یک نفر از یک فاصله اجتماعی تا زمانی که ما می دانیم بیشتر در مورد چگونه به کاهش نهفته است میزان عفونت است. صحبت من به چند نفر برای یک ویژگی که همان احساس امید بستن به چوب به تنگ تر lockdown قوانین نسبت به دولت اجازه می دهد تا برای ترس برای سلامت خود و به طور گسترده ای می ترسید دوم سنبله.

برای برخی از, داشتن شده است گفت: برای ماندن در خانه و امن باقی می ماند برای دو ماه تبدیل شده است چنان ریشه دوانده است که ایده آن امن در خارج از احساس پوچ مانند یادگیری به ما در اولین گام ما باید در حال حاضر در جهان حرکت بدون حفاظت.

آن پایین آمده به ریسک گریز در مقابل freewheelers? این است که آن کسانی که با ایمان در دولت در مقابل cynics? و یا این است که آن افرادی که فقط با انجام آن نمی تواند یک راه را پیدا کنم ؟ در نهایت هر آنچه که مردم انگیزه به نظر می رسد بسیاری از ما در حال حرکت به ضرب و شتم از خود ما مستند درام و اگر نیست که اشاره به عدم اعتماد به دولت رویکرد من نمی دانم چه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>