چرا اوکراین Zelensky است تا با تمرکز بر گرفتن کاخ سفید نشست

Saul لوئب خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نیویورک در حاشیه U. N. مجمع عمومی در سپتامبر.

کیف اوکراین — اوکراین متزلزل محل — در نقطه اصطکاک بین روسیه استبداد و دموکراسی غربی — باعث می شود توجه از ایالات متحده مهم به سیاستمداران در اینجا. جلسات و حتی فرصت عکس با افراد برجسته آمریکایی در حال سرمایه گذاری با اهمیت است.

برای رئيس جمهور اوکراین مقدس است کاخ سفید نشست.

برای بسیاری از افراد پایین رتبه وزارت فقط در یک عکاسی از خود با نفوذ آمریکا سیاسی است, طلا دیده می شود به عنوان “مظهر موفقیت” به عنوان یک مقام اطلاعاتی سابق اوکراین در آن قرار داده شده است.

با وزیر امور خارجه مایک Pompeo با توجه به دیدار با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky در کیف در روز جمعه اوکراین رهبری است که به دنبال یک سیگنال بر روی آن ایستاده با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته مقامات در دفتر بیضی جلسه گذشته ممکن است مدت کوتاهی پس از Zelensky انتخابات پیروزی اوکراینی که “همه فاسد همه آنها وحشتناک مردم” که “سعی کرد به من” با توجه به شهادت از کورت Volker سابق آمریکا و نماینده ویژه به اوکراین, در خانه استیضاح جلسات.

گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن مشکل بسیار مهم است برای Zelensky سابق تلویزیون و کمدین که فرار رئیس جمهور بر روی پلت فرم از برخورد با اوکراین پایدار مشکل خورنده فساد و پایان دادن به جنگ با روسیه و حمایت از جدایی طلبان در شرق منطقه از Donbas.

[اواخر شب میزبان کباب Pompeo بیش از حمله به NPR نگار]

اما نشانه هایی برای اوکراین نگران کننده است.

Volker شده است جایگزین پس از استعفای خود در ماه سپتامبر. شده است وجود دارد هیچ سفیر جدید آمریکا منصوب به جای ماری Yovanovitch که به یاد می آورد با مغلوب ساختن پیشی جستن در بهار گذشته. و یک فریزر سکوت فرود آمد بیش از آمریکا و اوکراین روابط میان سنا استیضاح محاکمه بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای فشار Zelensky به بررسی رقیب سیاسی جو بایدن و پسرش شکارچی.

یکی دیگر از نشانه بد آمد هفته گذشته است. یک NPR روزنامه نگار Mary Louise کلی گفت که Pompeo, خشمگین است که او در مورد اوکراین و Yovanovitch در یک مصاحبه berated او پرسیدن که آیا او فکر آمریکایی ها در مورد مراقبت اوکراین است.

Volker درگیر در مذاکرات با Zelensky دستیار آندری Yermak در تابستان گذشته برای رئیس جمهور اوکراین به اعلام تحقیقات تهمت می خواستم در مقابل کاخ سفید نشست, بر اساس متن پیام منتشر شده در طول روند استیضاح.

Volker روز سه شنبه به نام Pompeo به اعلام تاریخ برای کاخ سفید دیدار در روز جمعه جمع آوری است.

“Pompeo سفر به اوکراین یک فرصت مهم را به سرانجام را که یک واقعیت” او نوشت: در سیاست خارجی این استدلال که Zelensky ارائه بهترین امید برای اوکراین برای مبارزه با فساد و اجرای اصلاحات و عمل به عنوان سدی در برابر تهاجم روسیه.

Yermak به مجله تایم در ماه دسامبر که در کاخ سفید دیدار خواهد ارسال یک پیام است که Zelensky رهبری جدید در حال حاضر زمانی زیادی است.

[تهمت می گوید او نگران بود در مورد فساد. شواهد نشان می دهد او با تمرکز بر بایدن.]

اوکراین دیده می شود به عنوان یک وزنه تعادل حیاتی برای روسیه قدرت در منطقه است. آن است که به شدت متکی به ایالات متحده کمک های نظامی رو در ادامه جنگ علیه روسیه و حمایت از جدایی طلبان در شرق اوکراین و هنوز از وضعیتی وخیم از دست دادن استراتژیک شبه جزیره کریمه ضمیمه روسیه در سال 2014.

کوین لمرقو

ایسنا

وزیر امور خارجه مایک Pompeo صحبت می کند به خبرنگاران در مسیر به لندن در روز چهارشنبه ،

اوکراین نخبگان سیاسی شده است عمیقا نا امید در هفتمین روز مذاکرات هسته ای آمریکا-اوکراین روابط استیضاح جلسات.

حتی اگر Pompeo می کند تحویل Zelensky کاخ سفید نشست, به عنوان Volker پیشنهاد توجه به ناچار تبدیل به اینکه Zelensky چیزی که ارائه شده مفید برای مغلوب ساختن پیشی جستن در بازگشت.

Zelensky بارها رد کرده است که او احساس هر گونه فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام درخواست رئیس جمهور آمریکا می خواست که این دو صحبت در گوشی در جولای 25 — تماس تلفنی است که به کمک هم بزنید استیضاح.

“شکی وجود ندارد که این دیدار معناداری سیاسی و روانی جزء است که مربوط به ایالات متحده استیضاح دادگاه گفت:” ماکار Taran, یک متخصص در ایالات متحده مطالعات ملی Taras در دانشگاه شوچنکو از کیف.

با وجود امید خود را برای کاخ سفید نشست, Zelensky نمی توانیم کشیده می شود عمیق تر به سیاست آمریکا در ایالات متحده در انتخابات سال تحلیلگر سیاسی گفت: Taras در Semenyuk از KyivStratPro فکر می کنم تانک.

“رئیس جمهور ایالات متحده stooped از تعهدات قانونی به سطح استاندارد سود برای سود ترتیبات” Semenyuk گفت. “این تهمت منطق سود در ازای بهره مند شوند. من به شما کمک نظامی خواهد شد و شما به من شواهد متهم در بایدن.”

[Calls رشد برای بولتون به شهادت در سنا استیضاح محاکمه]

“Zelensky نمی خواهد علنا کمک مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات به دلیل آن که مستلزم عواقب ناخوشایند خود را برای رتبه بندی و رتبه اوکراین به طور کلی,” او اضافه شده است.

دنیس Balibouse

ایسنا

Zelensky در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس در Jan. 22.

Zelensky را وظیفه اصلی این است که امکان تنظیم مجدد در ایالات متحده آمریکا-اوکراین روابط بدون wading را در سیاست آمریکا گفت: آندری Buzarov یک کارشناس سیاست خارجی در شورای عمومی از اوکراین, وزارت امور خارجه یک نهاد مشورتی است.

“Zelensky و تیم خود را انجام خواهد داد همه چیز ممکن است برای جلوگیری از درگیر شدن در نزاع های سیاسی داخلی ایالات متحده در یک طرف و یا دیگر” Buzarov گفت. “Zelensky دو روشن وظایف — برای دریافت ادامه داد: ایالات متحده برای حمایت از اوکراین, مهم نیست که چه کسی رئیس جمهور ایالات متحده و یا اوکراین و به حداقل رساندن دخالت Zelensky تیم در اختلافات سیاسی داخلی ایالات متحده است.”

او گفت که ایالات متحده استیضاح درام آسیب دیده بود واشنگتن در اوکراین است.

“تمام مسائل مربوط به استیضاح و سیاسی از آمریکا و اوکراین روابط تضعیف شده است این تصویر از رئیس جمهور ایالات متحده و ایالات متحده در اوکراین است.”

روسیه در دراز مدت استراتژیک هدف این است که برای حفظ قدرت منطقه ای و به مانع اوکراین تلاش برای تبدیل به یک پر جنب و جوش لیبرال و طرفدار غرب دموکراسی است. ذینفع اصلی تضعیف ایالات متحده برای حمایت از اوکراین و روسیه به گفته تحلیلگران در اوکراین است.

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین سبد در اوکراین می رود فراتر از قلمرو و جنگ است. روسیه در حال ساخت یک جدید شمالی خط لوله گاز به آلمان, Nord Stream 2 دور زدن نیاز به روسیه برای استفاده از اوکراین خطوط لوله برای ارسال گاز به اروپا است.

پس از تحریم های ایالات متحده در ماه گذشته ساخت و ساز در این خط لوله متوقف شده است. پوتین اصرار روسیه می تواند پایان آن را به تنهایی.

گفت: Taran Pompeo باید اولویت دادن به همکاری های امنیتی که در آن دو کشور دارای منافع مشترک به جای رانش به سیاست داخلی.

“هر دو طرف” او گفت: “نیاز به نشان می دهد که روابط دوجانبه متزلزل سیاست داخلی در شکل خوب هستند و پشت پایدار نماید.”

دیکسون گزارش از لندن است.

ادامه مطلب

چرا تهمت نمی نیاز به طرح یک اوکراین بجای خود

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نگران بود در مورد فساد در اوکراین است. شواهد نشان می دهد او با تمرکز بر بایدن.

بالا اوکراین اختلافات کلیدی استیضاح شهادت. در اینجا به همین دلیل شک و تردید موجه است.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>