چرا اتباع پوشیدن طلا-کمرنگ کشباف در روز افتتاحیه

مقابل واشنگتن خاص کشباف که چند بازیکن و مدیر دیو مارتینز نشان داد زمانی که آنها خود را دریافت کرد جهان سری حلقه های در اتباع پارک محل باشگاه وانجمن در اوایل این ماه در حال سفید با سرمه “اتباع” اسکریپت مشخص شده در طلا و قرمز است. آبی اسکریپت اشاره به خوش شانس آبی جایگزین کشباف اتباع عینک برای نهایی 13 بازی از سال گذشته postseason.

نام در پشت لباس آبی مشخص شده در طلا و قرمز در حالی که شماره ها در درجه اول از طلا. آستین راست ویژگی های طلا سری جهانی قهرمانی پچ در حالی که آستین چپ ویژگی های نسخه طلا از اتباع’ دایره آرم با یک ستاره در بالای آن به نماد تیم اول سری جهانی عنوان شده است. طلا دریافت کنید تا همچنین شامل یک ویژه کلاه قرمز با یک طلا فرفری “W” و دکمه و یا squatchee و طلا کمیساریای جایزه پچ.

بازیکن کشباف, کلاه و دیگر طلا-لهجه موارد تازگی will go on sale پنج شنبه. جوانان و بزرگسالان ماکت کشباف شروع در $95 و 150 دلار بود و ممکن است سفارشی برای هزینه های اضافی.

به عنوان Uni سازمان دیده بان بنیانگذار Paul Lukas جزئیات در این تاریخچه طلا-کمرنگ کشباف Red Sox که جامعی 86-سال عنوان خشکسالی در سال 2004 عینک طلا-لهجه کشباف برای خود pregame حلقه مراسم در Fenway پارک در سال 2005 قبل از تغییر به خود را به طور منظم خانه سفید کشباف قبل از اولین زمین. دو سال بعد St. Louis Cardinals شد اول دفاع از جهان سری قهرمانان به پوشیدن طلا-لهجه لباس در یک بازی واقعی انجام این کار برای خود باز سری از فصل 2007.

فیلیز عینک طلا-کمرنگ لباس در روز افتتاحیه در سال 2009 و در حالی که یانکی ها نمی سرهم بندی کردن با خود را کلاسیک pinstripe نگاه پس از برنده شدن در مسابقات جهانی که در سال پس از آن مسابقات جهانی قهرمان رفته است و, طلا, حداقل برای یک بازی در 10 سال پس از.

آن را بی سابقه ای برای یک تیم به شکستن آن طلا لباس در نقاط مختلف در طول فصل. دفاع از قهرمان Kansas City Royals مثلا عینک طلا-لهجه لباس برای فصل باز سری و جمعه خانه بازی در سال 2016. آنها به ارمغان آورد طلا-لهجه کشباف به عنوان یک جایگزین در سال 2017 با وجود تکرار نمی به عنوان جهان سری champs, هر چند طلا یکی از رسمی خود را رنگ تیم.

برای اتباع طلا اصلاح علائم بازگشت به این تیم ریشه. از حق رای دادن افتتاحیه فصل سی در سال 2005 از طریق 2010, واشنگتن به طور منظم خانه سفید کشباف برجسته طلا پخ در بلوک قرمز “اتباع” کلمه علامت رنگ آبی مشخص شده.

جزئیات بیشتر در مورد اتباع:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de