چرا coronavirus همه گیر است که یک تست Facebook نمی توانیم به شکست

“مردم واقعا نیاز به احساس متصل در زمان هایی از این,” او نوشت.

برای بسیاری از Facebook هستی زوکربرگ با چکش دور در این پیام که هدف از شبکه های اجتماعی او ساخته شده خود را در کالج خوابگاه است که برای اتصال به جهان است. در حال حاضر مدیران شرکت و زوکربرگ در خصوص دیدن این همه گیر به عنوان یک فرصت برای اثبات این سرویس ارزش به احتیاط پس از آن شده است به شدت اشتباهات گذشته, با توجه به مصاحبه با همکاران و افراد آشنا با شرکت های داخلی مذاکرات.

آن را تبدیل به یک ریسک بالا حاضر برای یک شرکت است که گرفتار شده است برای سال ها توسط یک مناجات از مشکلات از جمله روسیه دخالت در انتخابات و کمبریج Analytica حریم خصوصی رسوایی و انتقاد شده است برای چیز ساییده شده از پارچه های اجتماعی به همان اندازه به عنوان آن را به ارمغان می آورد مردم با هم.

اگر هر چیزی, اقامت در خانه سفارشات و انزوای تحمیل شده توسط دولت نشان داده اند که وقتی که می آید به شبکه های اجتماعی بسیار کمی وجود دارد که انتخاب کند. و در حال رشد وجود دارد نمونه هایی از Facebook که در حال حاضر 2.89 میلیارد دلار ماهانه کاربران استفاده می شود با دقت بیشتری در طول بحران.

پاپ شروع به پخش روزانه یک توده با استفاده از Facebook را زنده جریان خدمات. مقامات دولتی از جمله سازمان بهداشت جهانی و فرماندار کالیفرنیا انتخاب به نگه داشتن خود را, اخبار کنفرانس در مورد ویروس در Facebook Live. بیش از آخر هفته به خوبی شناخته شده DJ D-Nice استفاده Instagram برای پرتاب باشگاه قرنطینه یک مهمانی رقص با حضور بیش از یک صد هزار نفر از جمله مشاهیر مانند ریحانا سابق و بانوی اول میشل اوباما. (زوکربرگ نیز ساخته شده ظاهر.)

آن را نیز در حال استفاده توسط معلمان یوگا به جریان کلاس ویولن سل Yo-Yo Ma برای برگزاری کنسرت و روزمره با مردم در تماس ماندن با دوستان و خانواده. گروه هایی مانند پزشک مامان ایجاد شده توسط اورژانس-اتاق پزشک برای به اشتراک گذاری coronavirus اطلاعات به دست آورد 16,000 اعضا در یک هفته.

این شرکت می گوید که تعداد تماس های تلفنی بیش از WhatsApp و مسنجر ها دو برابر آنچه آنها از یک سال پیش در محلات بیشتر تحت تاثیر این ویروس از جمله ایالات متحده است. زنده جریان دو برابر در هفته پس از ایتالیا اعلام کرد ملی قرنطینه در حالی که تماس تصویری افزایش 1,000 درصد است.

اما در Facebook به طور همزمان wading را از طریق یک میدان مین از مشکلات بالقوه است.

افزایش استفاده است در حال حاضر تست Facebook فنی سیستم. شرکت 45,000 کارکنان تمام وقت در حال کار از خانه و آن را حتی سخت تر برای مدیریت ترافیک اضافی. این شرکت این هفته گفت که این امر کاهش کیفیت ویدئو برای رسیدگی به تقاضای جدید است.

“فقط مطمئن شوید که ما می توانیم مدیریت [موج] است چالش” زوکربرگ گفت: در رسانه های تماس در هفته گذشته. “ما واقعا نیاز به مطمئن شوید که ما در بالا از این از یک زیرساخت دیدگاه به مطمئن شوید که همه چیز نمی ذوب پایین و ما می تواند همچنان به ارائه سطح خدمات است که مردم باید در یک زمان مثل این.”

این شرکت همچنین فرستاده شده که اکثریت آن را 15,000 محتوای مدیران — قرارداد کارگرانی که به طور معمول کار می کنند از مراکز تماس در سراسر جهان — صفحه اصلی در پرداخت را ترک کنند. این بدان معناست که به طور چشمگیری کمتر مردم قضاوت تماس بیش از اینکه یک قطعه از محتوای مضر است و یا نقض Facebook سیاست های.

در همان زمان اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس انفجار است که کاربران tout جعلی درمان مانند سیر و سفید کننده و یا حتی نادرست و شایعاتی که ویروس پخته شده بود تا توسط ارتش چین به دولت آمریکا و شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار شرکت.

نزدیک به 50 درصد از مطالب در Facebook اخبار خوراک است که در حال حاضر در مورد کوروناویروس با تعداد بسیار کمی از نفوذ کاربران رانندگی خواندن عادات و خوردها از هر کس دیگری با توجه به یک گزارش داخلی بررسی توسط واشنگتن پست. که بدان معنی است که برخی از افراد دارای قدرت بیشتری برای تحریف اکوسیستم است و این شرکت باید به سرعت عمل می کنند اگر آن را می خواهد برای جلوگیری از مردم از مصرف اطلاعات مضر قبل از آن الگوریتم های تقویت آن پست به مردم و حتی بیشتر. (این یادداشت گفت: این شرکت با توجه به تلاش برای نفوذ در آن اثرگذارندهها با اطلاعات دقیق تر).

“تا زمانی Facebook خلاص می شود از الگوریتمی تقویت است که طراحی شده است به حداکثر رساندن توجه این سایت همیشه خواهد بود تاخت و تاز کردن توطئه” گفت: Roger McNamee سابق اولیه سرمایه گذار در Facebook و مربی به زوکربرگ است که تبدیل به یک منتقد تیز این شرکت است. “هر زمان که Facebook آغاز می شود جذابیت های توهین آمیز, آن مهم است به حفاری های عمیق برای شناسایی این موضوع که آنها در حال تلاش برای منحرف کردن شما از.”

زوکربرگ پزشکی ارتباط با جامعه کمک کرده و هشدار او به پتانسیل بحران در اوایل. رئیس اجرایی پسر یک دندانپزشک و روانپزشک و پزشک پریسیلا چان را تشویق کرده است علاقه خود را در مسائل پزشکی گفت: Kang-Jin Xing, یک دوست از زوکربرگ را از روز به کالج است که این شرکت سر سلامت. زوکربرگ و چان بشردوستانه سازمان چان زوکربرگ ابتکار تاسیس شد در سال 2015 و متعهد شده است بیش از 3 میلیارد دلار برای از بین بردن و یا جلوگیری از بیماری است.

این شرکت رهبری مواجه شده است و سوزاننده انتقاد برای نقش خود را در تقویت دروغ و اجازه می دهد روسیه فعالان به سوء استفاده از این پلت فرم در سال 2016 انتخابات. زوکربرگ عذرخواهی برای عدم نظارت که منجر به کمبریج Analytica حادثه که در آن ده ها میلیون حساب مصالحه شد با مغلوب ساختن پیشی جستن-وابسته سیاسی مشاوره. بسیاری از زوکربرگ قابل اعتماد نمایندگان استعفا پس از رسوایی.

در سال های اخیر زوکربرگ توصیف کرده است خود را به عنوان یک “جنگ به مدیر عامل” که نیاز به اقدام قاطعانه برای رفع Facebook نصب بحران به گفته افراد آشنا با این بحث. او ایجاد گسترده ای از بخش های جدیدی از این شرکت با تمرکز بر مبارزه با انتخابات دخالت و صرف به شدت بر روی هزاران نفر از محتوای مدیران به پلیس سایت.

با همه گیر جهانی پرورش آن سر زوکربرگ می خواهد برای جلوگیری از اشتباهات گذشته و این مهم است که نشان می دهد که Facebook می تواند به افزایش لحظه ای که با او گفت.

در اوایل ماه ژانویه زوکربرگ شروع به دریافت هشدار در مورد ایمیل های بالقوه عواقب ناشی از کوروناویروس از جو DeRisi co-رئیس جمهور از طرح Biohub پزشکی علوم تحقیقات مرکز که وابسته کالیفرنیا دانشگاه های برتر. او همچنین شنیده می شود از سوی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر تام فریدن که با دریافت مبلغ 75 میلیون دلار از چان زوکربرگ ابتکار برای بهداشت عمومی ابتکار عمل.

هر دو مردان را صرف حرفه خود را در ویروس پیشگیری: DeRisi یکی از اولین افرادی که شناسایی ویروس سارس در سال 2003 و فریدن led CDC پاسخ به شیوع بیماری ابولا. دانشمندان ایمیل هشدار داد از تاثیر این ویروس و پرسید که چه زن و شوهر می تواند انجام دهد برای کمک به مهار آن را قبل از آن را تبدیل به یک بیماری همه گیر.

در زوکربرگ هفتگی جمعه صبح نشست در اواخر ماه ژانویه او وظیفه محصول مدیران در هر بخش از شرکت به آمده تا با گزینه های برای Facebook برای مقابله با بحران گفت: نیک کلگ این شرکت سر از سیاست جهانی و ارتباطات است. سه روز بعد این شرکت اعلام کرد این تصمیم به حذف هر گونه اطلاعات غلط در مورد پوشش-19 — تماس ساخته شده شخصا توسط زوکربرگ.

چند هفته قبل از این که اعلام کرد که coronavirus رسما یک بیماری همه گیر فریدن ارسال زوکربرگ و چان ایمیل دیگری با این استدلال که آن را خیلی دیر شده بود برای مهار و که این ویروس را تبدیل به جهانی همه گیر و گسترش به ایالات متحده است.

زوکربرگ اخراج کردن بیشتر یادداشت های خود را به نمایندگان, درخواست برای ایده های بیشتر. او همچنین گفت: شرکت مهندسین که آنها می تواند تغییر به کار بر روی پروژه های مرتبط با این بیماری همه گیر و او greenlighted یک covid-19 مرکز اطلاعات — که curates اطلاعات در مورد این ویروس از منابع معتبر و بالا میآید هر زمان کسی جستجوهای اصطلاح coronavirus on Facebook.

“من کاملا مطمئن علامت است و در این لحظه گفت:” کلگ. “شده اند وجود دارد هیچ تعطیلات آخر هفته به صحبت می کنند.”

زوکربرگ استراتژی شامل شخصی کمک به سلامت و مقامات دولتی از جمله رئیس سازمان بهداشت جهانی رهبر کمیسیون اروپا و Anthony S. Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی با آنها زوکربرگ برگزار زندگی می کنند جریان مکالمه بر روی پلت فرم در هفته گذشته با توجه به کلگ.

این شرکت همچنین در حال کار برای مبارزه با اطلاعات غلط. اما به دلیل کاهش تعداد سر آن باید تکیه بر نرم افزار را بیشتر قضاوت می نامد. Monika Bickert, Facebook سر از سیاست جهانی مدیریت در مصاحبه ای گفت که این نرم افزار دارای یک زمان آسان تر برای از بین بردن محتوای آن است که در حال حاضر آشنا با, اما یک زمان سخت تر شناخت و اطلاعات جدید را به عنوان مشکل ساز است.

در اوایل بسیاری از مضر این شرکت در زمان پایین مربوط به درمان نادرست. Bickert گفت: کارکنان بود که فعالانه در جستجوی هر روز برای مضر توطئه و اطلاعات غلط در مورد covid-19 و نشانه گرفتن از به روز رسانی شده در CDC و WHO وب سایت. آن را همیشه روشن او اضافه شده است.

یکی از روی حیله و تزویر مورد به وجود آمد که این شرکت در بر داشت مردم ارسال که دولت بریتانیا که قرار بود برای حذف دسترسی به خدمات ضروری مانند مواد غذایی به عنوان یک قرنطینه اندازه گیری. این شرکت تصمیم به حذف پست به دلیل, حتی اگر آن را به خوبی نیت, Bickert کارکنان احساس کردند که اطلاعات می تواند منجر به غارت و یا دیگران صدمه دیده در وحشت.

کلگ گفت که مردم در نهایت تا ذهن خود را در مورد این که آیا Facebook خدمات ارزشمند بود در این دوره است.

“من فکر می کنم ما همه آگاه و علامت آگاه است که اگر رسانه های اجتماعی مهم به مردم عادی در زندگی روزمره از آن است که هزار بار بیشتر درست زمانی که مردم نه از لحاظ جسمی با هم” کلگ اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im