چرا کره جنوبی و نه ایران است که یک مدل برای ایالات متحده coronavirus پاسخ

ما پوشش فهم و outs از coronavirus – و سیاستگذاران’ پاسخ به آن است. ثبت نام برای دریافت سلامت 202 در صندوق پستی خود را.

پیش آگهی

کره جنوبی افسران پلیس ایستاده در خط در مقابل Shincheonji کلیسای عیسی در Daegu. (Yonhap News Agency/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/Shutterstock)

تضاد در coronavirus میزان مرگ و میر در کره جنوبی و ایران نشان می دهد که چقدر مهم دولت پاسخ می تواند در تعیین اینکه آیا این بیماری مانع و یا گسترش.

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که آنها می خواهم به اطمینان حاصل شود که ایالات متحده به نتیجه می رسد بیشتر شبیه به سابق.

“ما را دشوار اقدامات برای کاهش یا گسترش خواهد ما اجازه این گسترش مثل آنفولانزا؟” اسکات Gottlieb رئیس سابق سازمان غذا و دارو نوشت من. “من فکر می کنم ما به پایان خواهد رسید تا جایی در میان. نه درمانده مانند ایران اما نه به عنوان تهاجمی و سریع به کره جنوبی.”

کره جنوبی توانسته است به طور چشمگیری دستگیری گسترش یافته است. آن را با انجام تست های بیشتر برای هر نفر بیش از هر کشور دیگری در جهان با حدود 15000 نفر تست گرفتن هر روز. چهار شرکت در حال ارائه کیت های تست به 118 امکانات که در آن مردم می توانند دریافت تست رایگان. دولت با راه اندازی ده ها تن از درایو-از طریق مراکز پزشکی کارگران در لباس پوشیدن ماسک و لباس محافظ گرد و خاک مردم دهان و گلو.

“کره جنوبی ترین سلاح موثر در برابر ویروس شده است به سرعت در حال گسترش تست…210,000 کره جنوبی آزمایش شده اند پس Jan. 3,” واشنگتن پست Josh تحمیل می نویسد.

مقامات کره جنوبی انجام داده اند دو دیگر چیز است: آنها به خصوص هدفمند شمال شهر Daegu که در آن گسترش عفونت در درون یک کلیسا بزرگ جماعت ساخته شده این مرکز از وقوع.

و آنها تحت تهاجمی تلاش برای اطلاع رسانی در مورد نحوه پاسخ و که در آن عفونت در حال گسترش است. کره جنوبی به طور منظم دریافت تلفن همراه هشدار و آگاه ساختن آنها از موارد جدید در نزدیکی آنها. دولت توقیف مدارس و خواست لغو همه تجمع جرم. وب سایت های دولتی به طور منظم به روز شده با اطلاعات در مورد تست.

با شماره های: این کشور گزارش کرده است 7,800 موارد اما فقط 66 مرگ و میر – نسبتا پایین مرگ و میر کمتر از 1 درصد است. و در حال حاضر آن رشد روزانه در موارد جدید به نظر می رسد کاهش با کمتر از 200 مورد جدید گزارش شده روزانه بیش از چند روز گذشته.

اصطبل نمایش تولید روز پنج شنبه در تجریش بازار ایران پایتخت تهران. (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

اما آن یک داستان متفاوت در ایران کشوری با 80 میلیون نفر که در آن موارد فزاینده و چند تن از مقامات بالا از جمله ده نفر از اعضای پارلمان و معاون رئیس جمهور — آلوده شده اند .

به عنوان کشورهای همسایه پرواز لغو شده و هشدار های پزشکی پرسنل مقامات ایرانی گفت: کمی در مورد ویروس. دولت حتی ذکر این بیماری را ورود به این کشور تا فوریه. 19 زمانی که مقامات گفت: دو نفر در حال حاضر مرده است. هفته بعد از آن آشکار شد که نامتناسب تعدادی از مقامات آلوده شدند من پست همکاران ارین کانینگهام و دالتون بنت گزارش شده است.

کشور وزارت بهداشت و درمان ادعا می کند که حدود 10 ، 000 آلوده شده اند و 429 فوت کرده اند. اما گورهای دسته جمعی — تایید شده توسط انجمن تصاویر ماهواره ای و دیگر باز-منبع داده ها از گورستان — می تواند به معنای ایران دچار مرگ و میر بیشتر نسبت به آن دولت اجازه ،

تصاویر ماهواره ای نشان می دهد که حفاری یک بخش جدید از یک قبرستان در شهر قم آغاز شد در اوایل فوریه. 21 — دو روز پس از اینکه ایران اعلام کرد اولین coronavirus موارد است. تا پایان ماه دو ترانشه شد و قابل رویت در سایت از فضای ارین و دالتون گزارش.

بستگان سوگواری بیش قبر فرزاد Tazar سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رسمی که روز شنبه از coronavirus. (محمود حسینی/خبرگزاری تسنیم/AP)

“ارشد تصویرسازی تحلیلگر در Maxar فن آوری در کلرادو گفت: به اندازه ترانشه و سرعت است که با آنها کاوش های باستان شناسی با هم علامت روشن خروج از گذشته شیوه های تدفین مربوط به فرد و خانواده توطئه در سایت” همکاران من نوشتن. “علاوه بر تصاویر ماهواره ای, فیلم پست شده در رسانه های اجتماعی از این گورستان نشان می دهد که تمدید ردیف قبرها در بهشت معصومه) س (و می گویند آنها به معنای coronavirus قربانیان است.”

وزارت بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر و اعضای دیگر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار. (AP Photo/مانوئل Balce Ceneta)

در همین حال آمریکا همچنان به دور عقب کشورهای دیگر در آزمایش ویروس. تنها در حدود 11000 نفر آزمایش شده است و تا کنون با توجه به ارقام مشترک با اعضای کنگره است. و در سراسر کشور ظرفیت به روند کیت های آزمایش در حال توزیع است و در 20 ، 000 نفر در هر روز در هر آمار گردآوری شده توسط American Enterprise Institute.

تاخیر در تست منفجر شده به عمده سیاسی با قانونگذاران از هر دو طرف با عصبانیت خواستار تست های بیشتر برای آمریکایی ها حتی به عنوان برگ برنده اصرار مشکلاتی که مانع از ظرفیت هستند که خطاب این پست مایک DeBonis اریکا ورنر و Seung Min Kim گزارش.

“این سیستم در راستای آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر آنچه که شما درخواست برای” Anthony S. Fauci یک immunologist و رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت قانونگذاران گفت. “است که یک شکست. اجازه دهید آن را بپذیرد.”

در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن است کم اهمیت جلوه دادن وضعیت. او گفت: از این کاخ سفید است که “در طول چند روز آینده, آنها در حال رفتن به چهار میلیون نفر تست کردن.”

“رک و پوست کنده تست شده بسیار صاف,” او گفت:. “اگر شما به حق آژانس اگر شما به سمت راست شما می توانید تست.”

شرق آسیا مورخ نیک Kapur:

Twitterverse است که با استفاده از هشتگ #flattenthecurve به توصیف مردم چگونه می تواند به توقف این ویروس به سرعت گسترش:

— مغلوب ساختن پیشی جستن به سمت چپ باز احتمال این که محدودیت های مسافرتی می تواند تصویب در ایالات متحده در صورت لزوم. وقتی پرسید که آیا محدودیت های مسافرتی در ایالات آمریکا مانند واشنگتن و کالیفرنیا تا به حال بحث شده است رئیس جمهور گفت: آنها تا به حال نشده است اما در سمت چپ باز احتمال این که چنین اقداماتی می تواند انجام شود.

“آیا این امکان?” او گفت:. “بله. اگر کسی یک کمی از کنترل خارج اگر یک منطقه می شود بیش از حد گرم است. شما ببینید چه چیزی آنها انجام می دهند در نیو راشل که خوب رک و پوست کنده. این درست است.”

– رئیس جمهور ممکن است در معرض به کروناویروس در دیدار با فابیو Wajngarten مطبوعاتی وزیر برای رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro. Wajngarten نوشته شده یک تصویر از خود ایستاده و با مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور پنس در Mar-a-لاگو بیش از آخر هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن به مطبوعات گفت او را “نگران نیست در همه.” “ما چیزی بسیار غیر معمول; ما نشسته در کنار یکدیگر برای یک دوره از زمان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به Bolsonaro.

— مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیست شل شدن مدیکید قوانین به طوری که آنها می تواند آزادانه تر در پاسخ به بحران با گسترش خدمات پزشکی مهر را Noam Levey گزارش.

“قبلی در شرایط اضطراری از جمله 9/11 حملات تروریستی طوفان کاترینا و شیوع آنفولانزای H1N1 هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات دولت سست پزشکی قوانین برای توانمند سازی متحده برای دیدار با افزایش نیازهای” Noam می نویسد. “اما ماه به زمان جهانی شیوع بیماری های کاخ سفید و مقامات ارشد فدرال مقامات بهداشتی گرفته نشده و اقدامات لازم را به کشورهای ساده مسیر را به طور کامل اهرم ماموت ایمنی net برنامه برای جلوگیری از گسترده تر بیماری همه گیر.”

این تا حدودی به دلیل از رئیس جمهور تمایل به اعلام اورژانس ملی چیزی دموکرات و بهداشتی گروه ها اصرار او را به انجام.

عمده بهداشتی و انجمن ها خواسته اند او را به اعلام وقوع یک فاجعه و یا اورژانس تحت ملی اضطراری, عمل, یک گام فراتر از اضطراری برای بهداشت عمومی در دولت اعلام کرد در ماه ژانویه است.

“در این مرحله لازم است به ارائه … آذر اقتدار را مهم اقدامات از قبیل ارائه بخش 1135 چشم پوشی به اطمینان حاصل شود که خدمات بهداشتی و سلامت کافی مراقبت از اقلام در دسترس هستند برای پاسخ به COVID-19 شیوع” the American Medical Association, انجمن بیمارستان های آمریکا و پرستاران آمریکایی ارتباط نوشت: در نامه ای به معاون رئیس جمهور پنس.

سناتور. جین شاهین (D-N. H.):

امریکا تعطیل مردمی. در این نقطه, آن را تقریبا غیر ممکن است برای نگه داشتن سرعت با همه چیز بودن لغو و یا به تعویق افتاد. برخی از تحولات قابل توجه برخی از طریق پست وبلاگ زندگی می کنند:

 • کاخ سفید و کنگره و پنتاگون بسته شده به تور. دیوان عالی کشور به روی عموم بسته است. مجلس نمایندگان و سنا ساختمان های اداری در حال حاضر خواهد شد به روی گردشگران بسته تا آوریل 1. تنها کارکنان رسانه ها و افراد انجام کسب و کار رسمی اجازه خواهد داشت در این پست گزارش.

 • لیگ برتر فوتبال به حالت تعلیق در مسابقات برای 30 روز پس از انجمن ملی بسکتبال را منجر شود. لیگ اصلی بیس بال لغو بقیه بهار آموزش و اعلام کرد این امر تاخیر در روز افتتاحیه توسط حداقل دو هفته. NHL به حالت تعلیق در آن فصل به طور نامحدود.

 • NCAA لغو آن مردان و زنان در مسابقات بسکتبال و سایر زمستان و بهار شد.

 • دیزنی لند و دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی به زودی نزدیک از طریق پایان ماه بعد از کالیفرنیا منع تجمع جرم.

 • نیویورک را به طور نامحدود ممنوعیت تمام حوادث بیشتر از 500 نفر در سراسر کشور در هر یک اطلاعیه توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو (D). برادوی دستور داده شد به تعطیل آن 41 تئاتر.

 • اوهایو مریلند و کنتاکی

  اعلام کرد ایالت تعطیلی مدارس برای کاهش میزان عفونت.

 • اسمیتسونیان اعلام کرد تمام موزه ها و باغ وحش ملی خواهد دید در روز شنبه.

 • موزه متروپولیتن گفت: آن را به طور موقت نزدیک هر سه از مکان های خود را از جمله گل سرسبد خیابان پنجم محل شروع روز جمعه گزارش نیویورک تایمز.

تپه پیتر سالیوان:

— سلامت بیمه ارتباط روشن دیروز که اعضای آن نیست و توافق به چشم پوشیدن از جیب برای هزینه های کروناویروس درمان — با وجود این گمراه کننده وعده مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده در نخست-زمان سخنرانی.

“گسترده نوار ملت را شرکت های بیمه خصوصی سلامت موافقت کرده است به صرف هزینه برای یک coronavirus آزمون برای اعضای خود” این پست را امی گلدشتاین توضیح می دهد. “اما آنها باید متعهد به پوشش هزینه های مراقبت از افراد بیمار توسط ویروس. … و در حالی که وجود دارد هیچ درمان خاصی برای به سرعت در حال گسترش عفونت های بیمه را نمی گسترش پوشش برای هر کسی از جمله بیشتر به طور جدی بیمار است که نیاز به بستری شدن در بیمارستان.”

— صحبت از مغلوب ساختن پیشی جستن دفتر بیضی آدرس آن را مخالف اطمینان بسیاری از آمریکایی ها این پست را دن Balz می نویسد.

“از misstatements به این حذفیات به خود زحمت کشیده رفتار رئیس جمهور ارسال یک پیام است که بازارهای مالی را تکان داد اختلال در روابط خود با متحدان اروپایی اشتباه بسیاری از بینندگان و تضعیف ارزش ترین کالا از هر رئیس جمهور خود اعتبار” دن می نویسد.

“با بازارهای سهام غوطه وری را به یاد قلمرو سیستم مراقبت های بهداشتی در حال مبارزه برای نگه داشتن سرعت با گسترش ویروس ها و آمریکایی ها تعجب است بعد مغلوب ساختن پیشی جستن در برخورد unsteadily با بزرگترین بحران خود را در انتخابات ریاست جمهوری.”

(در اینجا یک واقعیت-بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس از گلن کسلر و سالوادور Rizzo.)

برخی بیشتر coronavirus می خواند:

 • دولت whipsawing استقرار در کشتی کروز با آلوده مسافران منجر به فشرده پشت صحنه لابی تلاش کروز مدیران برای کاهش مالی خرید اینترنتی از ویروس جاش Dawsey جاناتان اوکانل, Ashley Parker و بث راینهارد نوشتن.

 • تا حد زیادی پیشگیری ماموریت بهداشت عمومی برنامه با هدف حفاظت از کل جامعه شده است به طور مداوم نادیده گرفته شده در یک کشور قرار می دهد که حق بیمه — و صرف پول بیشتر سرانه بیش از هر دیگر — در درمان فرد بیمار مردم فرانسیس جا فروشندگان می نویسد.

 • موج لغو هدف قرار دادن رئيس جمهور در کسب و کار خانوادگی است که صاحب و عمل هتل ها و زمین های گلف این پست جاشوا Partlow, David A. Fahrenthold و جاناتان o’connell گزارش.

شما در حال خواندن سلامت و 202 ما باید به عنوان خوانده شده خبرنامه در سیاست های بهداشتی.

مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) سر به کاپیتول هیل جلسه توجیهی در coronavirus در روز پنج شنبه. (سوزان والش/AP)

اه: مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت و کنگره دموکرات ها باید نزدیک یک توافق اولیه اقتصادی بسته امداد در پی coronavirus. مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و خزانه داری وزیر استیون Mnuchin رد و بدل چند شدید ارتباطات و پلوسی به خبرنگاران گفت که او انتظار یک جمعه رای “در یک راه یا دیگری” برای تصویب یک بسته مجموعه ای به میزان چند ده میلیارد دلار است.

“ما حل شود بسیاری از تفاوت های ما و کسانی که ما نمی خواهیم همچنان برای گفتگو به دلیل وجود خواهد داشت و بدیهی است که دیگر لوایح” پلوسی گفت.

قانونگذاران در هر دو طرف راهرو می خواستم به ارائه اندازه گیری قبل از کنگره زنگ تفریح تنظیم برای هفته آینده – اگر چه در حال حاضر در مجلس سنا خواهد بود در آینده پس از میچ مک کانل رهبر اکثریت لغو تعطیلی برای اتاق خود. کاخ سفید را تصویب بسته است و انتظار می رود امروز.

“این قانون شامل اقدامات لازم برای افزایش مرخصی خانواده و بیمه بیکاری اطمینان رایگان coronavirus تست و تقویت تغذیه ای کمک های اولیه مانند مواد غذایی. نوظهور توافق ایجاد شده بر لایحه آمریکا اواخر روز چهارشنبه منتشر شد که شامل تعدادی از مقررات جمهوری خواهان مخالف تنظیم کردن ساعت دیوانه وار مذاکرات در کاپیتول هیل برای رسیدن به اجماع دو حزبی” مایک Erica و جف استین گزارش.

“نهایی قطع شد و بیش از یک پرداخت می شود خانواده و پزشکی را ارائه با جمهوری خواهان فشار به ساختار آن را در یک راه است که آن را می تواند اجرا شود به سرعت و جلوگیری از بار اضافی بر کارفرمایان.”

— “نزدیکی به آمریکا یکشنبه شب به نمایندگی از یک چرخش دراماتیک از وضعیت بازی در صبح هنگامی که کاخ سفید و کنگره جمهوری خواهان panned آمریکا’ لایحه و پیشنهاد کرد که شانس برای سریع معامله بودند از راه دور” همکاران ما بنویسید. “اما به عنوان ساعت پیشرفت و مقیاس بحران نصب شده مشخص شد هیچ اشتها در میان قانونگذاران به ترک واشنگتن برای یک هفته یا بیشتر بدون اقدام.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در ویلمینگتون دلم. (رایان Collerd/مهر نیوز)

OOF: جو بایدن و برنی ساندرز با زور و اجبار انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنان خود در مورد کوروناویروس بحران است.

“به طور معمول یک رییس جمهور وقت در حال اجرا برای انتخاب مجدد ممکن است قدم به لحظه از بحران برای مهار قدرت و بلند گو حرف زدن از دفتر برای نشان دادن قوی رهبری” همکاران ما مت Viser و Jenna Johnson گزارش. “اما مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد بایدن ساندرز و دیگر دموکرات ها شانس پنج شنبه به نوبه خود آن کنوانسیون وارونه درخواست رای دهندگان به تصور آنها فرمان کشور از طریق آبهای آشفته.”

بایدن chided دولت برای یک “شکست در تست … این یک شکست برنامه ریزی, رهبری و اعدام” انتشار خود را پیشنهاد می کند که به صورت رایگان و به طور گسترده ای در دسترس تست و اورژانس مرخصی با حقوق برای بیمار آمریکایی است.

بایدن همچنین ناودان رئیس جمهور شرح coronavirus به عنوان یک “خارجی” ویروس.

“کمرنگ جلوه دادن آن اینکه بیش از حد بی اعتنا و یا پخش اطلاعات غلط است که فقط رفتن به صدمه زدن به ما و بیشتر استفاده از گسترش این بیماری می شود.” “اما نه باید به ما وحشت و یا سقوط در بیگانه ستیزی. برچسب COVID-19 خارجی ویروس نمی جابجایی پاسخگویی برای misjudgments که گرفته شده است تا کنون با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شات در یک صدای جیر جیر در اواخر شب گذشته:

— ساندرز همچنین ارائه یک لیست از سیاست های پیشنهادی برای مقابله با این شیوع از جمله
بودجه اضطراری برای پرداخت خانواده و پزشکی را ترک کنند. وی نمایندگان مجلس را به تشکیل یک “اورژانس هر دو حزب اقتدار از کارشناسان” برای کمک به دولت پاسخ.

“متاسفانه در این زمان بین المللی بحران کنونی دولت این است که تا حد زیادی بی کفایت و بی کفایتی و بی مبالاتی تهدید کرده است که زندگی بسیاری از مردم است.” ساندرز گفت: در برلینگتون, Vt., کنفرانس خبری.

او بار دیگر تاکید کرد فشار برای جهانی بهداشت هشدار در مورد خطرات ناشی از پوشش همه آمریکایی ها.

“در حالی که ما کار به تصویب مدیکر-برای-همه تک پرداخت کننده سیستم دولت ایالات متحده امروز باید آن را روشن است که در میان این اورژانس هر کس در کشور ما بدون در نظر گرفتن درآمد و یا جایی که آنها زندگی می کنند باید قادر به دریافت تمام مراقبت های بهداشتی آنها نیاز بدون هزینه” ساندرز گفت.

سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) پیاده روی از روی سکو پس از صحبت با خبرنگاران در مورد کوروناویروس در برلینگتون, Vt. (چارلز Krupa/AP)

OUCH: شیوع این بیماری در حال حاضر به حال یک اثر در سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. بایدن کمپین کارکنان را از راه دور کار از شنبه, با توجه به یادداشت های به دست آمده توسط پست ما همکاران. او همچنین اعلام کرد او را جایگزین تجمعات انتخاباتی با مجازی سالن شهر. ساندرز پیوست بایدن در گفتن کارکنان به محل کار از خانه و گفت: این کمپین را به حرکت “فرمت های دیجیتال و توسعه در هر کجا که ممکن است.”

— دموکراتیک ملی رئیس کمیته تام پرز گفت: در یک مصاحبه با Axios که او برنامه ریزی برای انصراف از حزب جولای نامزدی کنوانسیون در میلواکی و یا جایگزین کردن آن با یک رویداد آنلاین.

— دموکراتیک بحث برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه منتقل شده است به منطقه کلمبیا از آریزونا. “از فراوانی از احتیاط و به منظور کاهش صلیب کشور سفر همه احزاب باید تصمیم گرفت که بهترین راه رو به جلو است که به نگه داشتن روز یکشنبه بحث در سی ان ان استودیو در واشنگتن با هیچ زندگی می کنند مخاطبان” DNC مدیر ارتباطات Xochitl هینجسا در بیانیه ای گفت.

— و در اینجا چند مطلب خوب می خواند:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>