تنها زمانی یک جیب مثال ممکن است به نفع فروشنده است و اگر تنها یک عامل دخیل و کمیسیون ها با تخفیف قابل توجهی است. این تخفیف باید حداقل $10,000 حتی برای یک خانه کوچک است.

درست است که مهم ترین عامل برای به دست آوردن حق در هنگام فروش قیمت است. آمار نشان می دهد آسیا خانه فروش کمتر در پایان. زمانی که من به بررسی خانه های نوع قیمت نقطه و یا محل خانه که فروش در کمتر از 30 روز به طور کلی فروش برای پول بیشتر.

Overpricing خانه یک تاکتیک است بسیاری از عوامل استفاده برای متقاعد کردن فروشندگان است که آنها می توانید فروش خانه برای بیش از سایر عوامل است. فروشنده باید درخواست عوامل در دو سال گذشته از لیست برای دیدن که چقدر عوامل خود را پایین تر از لیست قیمت و یا اگر خود را از لیست لغو شد و یا منقضی شده چرا که آنها در آسیا هستند. عوامل املاک و مستغلات سعی خواهد کرد برای نشان دادن آخرین لیست قیمت خود را به شماره نگاه بهتر, اما آنها ممکن است کاهش قیمت چندین بار قبل از این خانه خریداری شد.

اکثر فروشندگان نمی دانند که پول داده شده به خریداران برای پوشش هزینه های بسته منعکس است در به فروش می رسد قیمت. برای مثال اگر به فروش می رسد قیمت برای یک خانه است $300,000 اما فروشنده به $10,000 بازگشت فروشنده دریافت تنها $290,000. بنابراین فروشندگان نیاز به مطمئن شوید که آنها در حال مقايسه اصلی خرید و فروش قیمت به فروش می رسد قیمت منهای پول داده شده به خریداران برای تامین مالی خریداران هزینه های اختتامیه.

آخرین نکته: اکثر فروشندگان آگاه هستند که آنها در حال پرداخت کمیسیون در پول آنها در حال دادن به خریداران برای تامین مالی خریداران هزینه های اختتامیه. در مثال بالا فروشنده خواهد پرداخت کمیسیون $10,000 آنها دریافت نشده است زیرا کمیسیون ها بر اساس فروش می رسد قیمت. فروشندگان نیاز به مطمئن شوید که به مذاکره با نماینده خود را در پیشبرد.

A: با تشکر از شما برای نظر طولانی خود را, در جیب لیست و برخی از فهم و outs از خانه-فروش روند. شما را به برخی از نقاط بسیار عالی. ما هم متوجه شده اند که بیشتر در خانه ها ظاهر می شود به رفتن در بازار بدون اینکه واقعا در بازار است.

اخیرا ما متوجه تعداد زیادی از خانه ها با کارگزاری نشانه های خود را در مقابل متری با یادداشت ها حاکی از این است که این خانه “به زودی.” وجود ندارد و اطلاعات موجود در مورد این خانه آنلاین.

اینها به نام “جیب listings” به معنی خانه نیست از لحاظ فنی ذکر شده اما عوامل املاک و مستغلات در حال انتظار برای دریافت تماس از خریداران آینده نگر در مورد خانه. در یک بازار که در آن خریداران بیشتر از فروشندگان این می تواند اجازه می دهد یک شرکت املاک و مستغلات را به تصرف هر دو طرف معامله به مراتب بیشتر است.

ما توافق دارند که این زیانی به فروشنده. یک فروشنده باید تمام موجودی از خریداران بدانند که این خانه برای فروش در دسترس است و که این خریداران می خواهید برای دیدن یک خانه به عنوان آن می آید در بازار است.

در بازار بد ما گمان کارگزار لیست می خواهد برای تست آب در قیمت می باشد. اگر یک ملک ذکر شده است در $500,000 تمام وب سایت های آنلاین را نشان می دهد که صفحه اصلی ذکر شده بود در $500,000. اما اگر کارگزار لیست اشتباه است و قیمت قطره به 450.000 دلار است که همچنین دریافت گزارش آنلاین.

هنگامی که وب سایت گزارش که قیمت خانه کاهش یافته است 10 درصد خریداران ممکن است گمان وجود دارد این است که چیزی اشتباه است با خانه ممکن است بیشتر صبر قطره قیمت و یا ممکن است حتی پیشنهاد کمتر برای خانه تفکر است که فروشندگان ممکن است ناامید شود. ما گمان می برند که برخی از لیست کارگزاران می خواهید برای جلوگیری از این ظاهر و بنابراین با جیب مثال برای اولین بار سعی کنید به اندازه آنچه خریداران ممکن است بخواهید پیشنهاد برای خانه بدون بستن صفحه اصلی به یک مقدار خاص است که نشان می دهد آنلاین.

ما کاملا درک کنید که جیب لیست قوی بازار فروشنده است. در آن شرایط به عنوان به زودی به عنوان صفحه اصلی می رود در بازار, شما می خواهم انتظار تن از خریداران می خواهید به پیشنهاد در صفحه اصلی; و وجود خواهد داشت بدون نیاز به جیب مثال مگر در مواردی که شما اشاره لیست نمایندگی است تلاش برای نگه داشتن خانه برای فروش خانه (که در آن یک عامل برای خریدار و فروشنده در همان شرکت) و یا که در آن عامل احساس او و یا او ممکن است چیزی بهتر از اگر لیست در باز.

آیا شما یک فروشنده که به یک توافق جیب مثال? شما مجاز خود را نماینده املاک و مستغلات برای نگه داشتن یک “به زودی” ثبت نام در اموال خود را برای هفته ها در پایان بدون آن همیشه رفتن بر روی چندگانه مثال خدمات و یا بودن “ذکر شده است؟” آیا شما یک عامل است که انجام داده است این ؟ لطفا به ما ایمیل در ThinkGlink.com و ما در انتشار نظرات و پیشنهادات خود را در آینده ستون.

ادامه مطلب نکاتی از املاک و مستغلات::

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im