Aamir قریشی خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پاکستانی ورود از چین در فرودگاه بین المللی اسلام آباد در روز دوشنبه.

تنگی پاکستان — پدر و مادر جنگیدند اشک آنها رد و بدل تعارفات با پسر بیش از یک دانه دار تصویری اتصال خود را تنها پورتال به محاصره کردن چینی شهر ووهان تبدیل شده است که زندان خود را در میان مرگبار شیوع کروناویروس.

مادر می خواستم به می دانم که: “آیا شما گرفتن خوب مراقبت از سلامت خود و خوردن خوب است؟”

پدر در تلاش برای نگه داشتن ذهن خود تبدیل به دور از صفحه نمایش خود را به عنوان چهره قرمز.

خود را پسر Azlan Nihar یکی از 800 دانش آموزان پاکستانی رشته در ووهان که دولت در اسلام آباد به دلیل خودداری از تخلیه. در حالی که کشورهای دیگر باید تخلیه شهروندان خود از کانون شیوع کروناویروس مقامات در اسلام آباد گفت: مشابه حرکت توسط پاکستان خواهد بود “غیر مسئولانه” از آنجا که کشور فاقد توانایی برای جلوگیری از گسترش ویروس و درمان افراد آلوده بوده است.

چهار دانش آموزان پاکستانی در ووهان باید آزمایش مثبت برای coronavirus.

این تصمیم نشان دهنده کاستی از پاکستان در سیستم مراقبت های بهداشتی که به مدت طولانی تلاش می کند با منابع محدود و تثبیت فساد است. این کشور دارای یک ملال انگیز رکورد حاوی شیوع بیماری های ویروسی و یکی از معدود در جهان هنوز مبارزه با فلج اطفال با بیش از 130 نفر آلوده در 2019. تب دانگ آلوده بیش از 47,000 سال گذشته است.

“ما نمی خواهد اجازه دهید پسر ما قربانی شود برای دیگران. دولت ما در حال انجام این قربانی [او را] برای دیگران” گفت: Nihar را Azra با اشاره به ناتوانی دولت در قرنطینه مردم راه کشورهای دیگر را پس از تخلیه آنها از ووهان.

حتی اگر آن نمی آوردن شهروندان خود را از ووهان پاکستان از سر گرفته است و پرواز به و از دیگر شهرستانها در چین است. پاکستان وزارت بهداشت در توجیه حرکت با اطمینان این است که تمام مسافران خواهد بود نمایش برای coronavirus قبل از سوار شدن هواپیما در چین و پس از فرود در پاکستان است.

پاکستان سلامت بالا, رسمی, ظفر میرزا در دفاع از این تصمیم به تخلیه گفت: در مصاحبه ای که آن را “خوب برای کشور و برای دانش آموزان وجود دارد بیش از حد.” او گفت که چین است حاوی ویروس است.

“مردم ما به درستی مراقبت از گرفته شده است,” او گفت:. “ما می خواهیم برای آنها خوب است و ما در حال انجام چه چیزی برای آنها بهتر است. ما معتقدیم هر غیر مسئولانه عمل می تواند منجر به گسترش ویروس.”

فاروق نعیم

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ظفر میرزا گزارش رسانه ها در coronavirus در اسلام آباد در فوریه. 1.

خانواده های رشته دانش آموزان باید اعتراض تصمیم به تخلیه به عنوان سیاستمداران مخالف.

“دولت باید بلافاصله ما را دانش آموزان عقب به جز کسانی که مبتلا به ویروس” مخالفت مجلس خواجه محمد آصف گفت: در یک کنفرانس پارلمانی در جلسه پنج شنبه. “آنها باید به ارمغان آورد و آنها را می توان دوباره تست شده و نگهداری در قرنطینه برای برخی از زمان.”

اما سرمقاله در سحر پیشرو در روزنامه در اینجا پیشنهاد بسیاری از پاکستانی ها به استقبال این تصمیم با امداد.

“در حالی که اذعان به پریشانی از این رشته پاکستانی ها و این واقعیت است که آنها باید ارائه کمک های دولت خیلی زودتر گرایی باید دیکته دولت پاسخ” سرمقاله گفت که شیوع کروناویروس در پاکستان می تواند ویرانگر باشد.

“تاسف انگیز است که امکانات در این کشور برابر با وظیفه به درستی مدیریت قرنطینه مورد نیاز یک جنبه مهم از یک عملکرد خوب سیستم بهداشت” سرمقاله گفت.

الحق نواز خان برای واشنگتن پست

Azlan Nihar پدر و مادر مانع اشک این هفته در تنگی به عنوان آنها صحبت می کنند به فرزند خود که در ووهان چین.

Zeeshan عباسی, 23, مطالعه شده است چینی ها در ووهان زمانی که coronavirus درخواست مسئولان برای تعطیل کردن شهر است. او شده است از آنجایی که محدود به یک اتاق کوچک در خوابگاه. تنها افراد مجاز به می آیند و در حال مقامات چینی که رها کردن مواد غذایی و روزانه انجام معاینات پزشکی در دانش آموزان با توجه به برادرش Farhan عباسی.

قبل از شیوع ویروس Zeeshan مطالعات در چین به یک نقطه از غرور و افتخار برای خانواده اش است. او در حال برنامه ریزی برای اقامت برای تحصیلات تکمیلی خود را قبل از بازگشت به پاکستان به کار می کنند. در حال حاضر او می گوید که احساس می کند به دام افتاده و فقط می خواهد به بازگشت به خانه بلافاصله با توجه به اعضای خانواده خود را.

“من می توانید ببینید عمیق و تاثیر منفی در ذهن خود. آنها در انزوا از خانواده های خود و کل جهان” گفت: Farhan, 34, که نگه می دارد در تماس با Zeeshan از طریق برنامه های پیام رسانی و تصویری تماس های تلفنی. هر روز او گفت که خانواده اش ترس برای Zeeshan سلامت به عنوان شرایط در ووهان بدتر.

“این عذاب است فراتر از توضیح” Farhan گفت.

فاروق نعیم

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دانش آموزان و اعضای خانواده دانش آموزان پاکستانی زندگی در ووهان نشان دادن Feb. 1 در اسلام آباد در اعتراض به تصمیم دولت برای ترک آنها در چین است.

حسین از اسلام آباد گزارش داد. Susannah جورج در اسلام آباد کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

دکتر که سعی در بالا بردن زنگ در coronavirus در ووهان می میرد بیماری

آفریقا 1.2 میلیارد نفر و تنها شش labs است که می توانید تست برای coronavirus

اوایل اشتباه و پنهان کاری دولت در چین ممکن است منجر به گسترش ویروس

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im