چرا یک شرکت مالیاتی حرکت می کند به نظر می رسد مشکوک نیست

خوب مالیاتی-تشکیل پرونده فصل است که تقریبا بر ما. بنابراین اجازه دهید من به شما ارائه یک مالیات مسابقه.

چگونه می توانید یک شرکت را کمک خیریه و پس از آن نشان دادن خود را گرفتن مالیات سود که بسیار بالاتر از آن نرخ مالیات بر درآمد?

بدون پاسخ نیست “تقلب”. یا خاص حاکم از IRS. و یا برخی از فوق العاده باهوش و فوق العاده-رنگ ورو رفته مالیات dodging.

به جای آن یک مثال کلاسیک از نحوه حسابداری شرکت ها کار می کند. و یا کار نمی کند.

و این هم یک مثال کلاسیک از چرا به من نوشت: ماه گذشته شما نمی توانید شکل و خارج از صورتهای مالی شرکت چقدر مالیات بر درآمد فدرال (در صورت وجود) آن را می پردازد برای یک سال داده شده.

بنابراین در حال حاضر اجازه دهید من به شما نشان می دهد چگونه BlackRock, Inc., این کشور را بزرگترین دارایی مدیر موفق به نشان می دهد $241 میلیون مالیات سود اهدا به خیریه $589 میلیون از سهام آن متعلق به یک شرکت وام مسکن به نام tns, inc.. کسانی که tns, inc. سهام رفت و به دو پایه وابسته بلکراک که در طول زمان آنها را به فروش برساند و با استفاده از پول به صندوق برنامه های مختلف.

که $241 میلیون سود کمی بیش از 40 درصد از حجم کمک مالی است. در نگاه اول که درست به نظر نمی رسد. با توجه به بلکراک را 2019 صورتهای مالی این شرکت پرداخت می شود یک ترکیب فدرال و ایالتی و محلی مالیات بر درآمد نرخ 22 درصد است. بنابراین میلیارد و 589 میلیون دلار کمک مالی باید به همراه داشت حدود 132 میلیون دلار صرفه جویی مالیاتی.

پس چه می بندد شکاف در آن گزارش مالیات سود ؟ این نتیجه از سود که به نظر می رسد تنها در شرکت حسابداری — اما نمی کند در واقع شامل واقعی دلار این شرکت را به پرداخت یا که مالیات دهندگان و یا ندارند دریافت خواهید کرد.

آن را یک اثر عملی آن است. برای سال بلکراک گزارش درآمد مصنوعی کاهش می یابد حسابداری هزینه برای مالیات که آن را ممکن است مجبور به پرداخت در آینده است. و برای این سال بلکراک درآمد خواهد داشت مصنوعی متورم زیرا این اتهامات شده اند معکوس شود.

اجازه بدهید توضیح دهم. و یا سعی کنید برای توضیح.

در سال 2008 با بحران مالی در نوسان کامل بلکراک سرمایه گذاری 34 میلیون دلار برای کمک به ایجاد tns, inc.. به استناد بیس بال کلیشه است که سرمایه گذاری گرند اسلم home run (بدون نیاز به بلکراک بازیکنان به سرقت هر رقبا نشانه) که در نهایت تبدیل شد به ارزش بیش از 20 بار چه بلکراک برای آن پرداخت می شود.

تحت قوانین حسابداری بلکراک تا به حال به راه اندازی یک “مالیات معوق” حساب مالیات که آن را بدهکار آن را به حال خود را فروخته tns, inc. سهام و یا توزیع آن را به بلکراک سهامداران. این حساب است که به سادگی یک خط در شرکت کتاب — آن را در واقع نه نیاز شرکت به کنار هر نقدی.

اما به دلیل بلکراک اهدا کل آن tns, inc. برگزاری به خیریه در اوایل این ماه وجود خواهد داشت هرگز هر گونه مالیات با توجه در به دست آورید. بنابراین بلکراک پاک کردن حساب های مالیاتی معوق تولید مالیاتی بهره مند شوند. ترکیب که با کسر از اهدای سهام و voila — شما باید 40 درصد مالیات بهره مند شوند.

به طور معمول من انتقادی از شرکت های فرار مالیاتی حرکت می کند. اما این یکی به من اعتصاب به عنوان کاملا درست است. پس از همه, BlackRock گرفتن همان معامله است که شما می توانید اگر شما پرداخت $1,000 برای سهام که به ارزش $20,000 زمانی که شما اهدا آن به موسسه خیریه.

مانند BlackRock, شما می توانید یک کسر مالیات برابر با ارزش سهام شما اهدا شده و نمی مدیون هر گونه مالیات بر تفاوت بین هزینه های خود را و سهام’ ارزش اهدای روز.

این دومین بار است که بلکراک اهدا tns, inc. سهام. در سال 2013 آن را اهدا $124 میلیون ارزش و نشان داد $57 میلیون دلار برای مالیات برای درآمد مقاصد. (که 46 درصد رای بالاتر از 40 درصد رای در اخیر آن اهدا احتمالا به این دلیل که فدرال مالیات شرکت نرخ 35 درصد در سال 2013 در مقایسه با امروز 21 درصد است.)

“مردم کمک قدردانی اوراق بهادار در همه زمان ها آن را یک عمل استاندارد” گفت: باب Willens از رابرت Willens LLC که برای اولین بار به ارمغان آورد و مقابله به من توجه است. “اما این اولین بار است که من دیده ام یک شرکت آن را انجام دهد.”

شاید این کمک مالی و مرتبط با آن مالیات خواهد شد خار دیگر شرکت های مشابه کمک های مالی از قدردانی و منابع.

و شاید بلکراک که موعظه — کاملا درستی — مورد نیاز برای شرکت ها شفافیت و آگاهی اجتماعی خواهد شد روزی به ما نشان می دهد دقیق شماره مالیاتی برای آن tns, inc. کمک های مالی. و برای این موضوع فاش چقدر مالیات فدرال آن را مدیون برای یک سال داده شده و مصرانه از شرکت های که در آن یک سرمایه گذار عمده به انجام همان.

من پیش بینی است که اتفاق خواهد افتاد. اما شما هیچ وقت نمی دانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>