چرا وام مسکن در بازار اوراق چپ همه اشتباه

در بازار وام مسکن آمریکا چه تعداد به عنوان خبر خوب برای مصرف کنندگان نیست و همیشه خبر خوب برای سرمایه گذاران و بالعکس. این بیماری همه گیر است درهم معادلات آن حتی بیشتر از حد معمول است. که به معنای ناامیدی برای برخی از مالکان و homebuyers امداد برای دیگران قوی سود برای برخی از سرمایه گذاران بالقوه و ضرر و زیان برای دیگران به عنوان بازار وام مسکن هایش با تاثیر از هر دو اقتصاد انقباض ناگهانی و اقدامات دولت به معنای کوسن شوک.

1. آنچه اتفاق افتاده در بازار وام مسکن ؟

زمانی که اقامت در خانه سفارشات آغاز شد و در اوایل ماه مارس قیمت ها در املاک تجاری کاهش پیدا کرد چراکه سرمایه گذاران میان خالی مراکز و ماه بدون آجر و ملات و خرده فروشی فعالیت است. مجبور است که املاک و مستغلات سرمایه گذاری تراست که تمرکز بر روی املاک تجاری شروع به فروش کردن بیشتر مایع وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار (MBS) برای دیدار با حاشیه تماس رانندگی بازده بالا و بیشتر تضعیف بازار است. ایالات متحده فدرال رزرو در پاسخ اعلام کرد در اواسط ماه مارس که آن را خواهد خرید “حداقل” $500 میلیارد دلار در خزانه و 200 میلیارد دلار از وام های مسکن با حمایت دولت و سازمان های به اصطلاح آژانس MBS.

2. چه تغذیه انجام دهید ؟

از تاریخ 16 مارس به تنهایی این بانک خریداری شده بیش از $640 میلیارد دلار از آژانس MBS یک دامداری نرخ به طور متوسط حدود 15.2 میلیارد دلار در هر روز است. در حالی که این سرعت کاهش پیدا کرده است و به یک هدف در حدود 5 میلیارد دلار در هر روز شرکت مورگان استنلی با اشاره به این که بانک فدرال سرعت خرید در اول هشت بار به عنوان سریع به عنوان هر گونه که قبلا دیده می شود.

3. آیا این کمک کند ؟

برای بسیاری از سرمایه گذاران اوراق قرضه وام مسکن بانک فدرال خرید ولگردی و قانونی شکنی شده است خوش آمدید مداخله. یک اندازه گیری است که در مقایسه با بازار احساس خطر برای نرخ ثابت وام مسکن به ریسک و نرخ بازگشت است سخت تر از 60 واحد از تغذیه به کار می رفت. به بلومبرگ بارکلیز آمریکا MBS شاخص به دست آورده 2.43% (besting شرکت ها’ 2.16%) و مازاد بازگشت در مقابل خزانه بیش از آن زمان تا مساوی 1.42%.

4. که آن صدمه دیده است ؟

به ویژه کسانی که وام دهندگان که با استفاده از فروش در آنچه شناخته شده به عنوان به-می شود-اعلام کرد بازار برای آژانس MBS به پرچین خطرات در رهن آنها در روند صدور قرار شد زیر قابل توجهی استرس است. افزایش ناگهانی در MBS قیمت رانده شده توسط فدرال ریزرو خرید تبدیل آن هجز به هزینه و زیان و تهدید سرمایه خود را به عنوان آنها در برخورد با حاشیه تماس. این تا حدودی توضیح می دهد که چرا بانک فدرال بطور قابل توجهی کاهش آن, خرید با سرعت از اواخر.

5. آنچه اتفاق افتاده برای مصرف کنندگان ؟

برخی از آنها می تواند به نفع از اقدامات دولت. در پشت سر هم با MBS خرید تغذیه نیز خریداری شده حدود 1.5 تریلیون دلار از خزانه بدهی ارسال بازده به پایین تاریخی. این خبر خوبی برای آمریکا homebuyers به عنوان به خوبی به عنوان مالکان قادر به تشکیلات جدید بکار تجاری وام مسکن خود را که می تواند صرفه جویی در پول توسط قفل در نرخ پایین تر است. و صاحبخانه که شغل خود را از دست هستند که با کمک یک ارائه در coronavirus امداد قوانین تصویب شده توسط کنگره (شناخته شده به عنوان مراقبت در عمل) که اجازه می دهد تا آنها را به تقاضای وام تحمل بدین معنی که می توانید خود را ماهانه پرداخت وام خانه در انتظار نگه داشته تا یک سال. وجود دارد هیچ مجازات های مالی اعمال شده برای کسانی که تقاضا تحمل.

6. وجود جنبه های منفی به هر یک از که ؟

یک موج refinancings و براده برای تحمل خواهد بود خوب برای مصرف کنندگان اما نه برای وام مسکن اوراق قرضه سرمایه گذاران. صاحب خانه refinancing وام مسکن خود را و بازگشت پول به MBS دارندگان زودتر از انتظار و در همتراز یا 100 سنت دلار. که صدمه دیده سرمایه گذار می گرداند پس از 30 سال MBS در حال حاضر معاملات بالاتر از پار. به طور مشابه زمانی که مالکان به تحمل که وام در نهایت می تواند خریداری شده از MBS که برای یک سرمایه گذار همان اثر به عنوان یک refinancing — پول در تعادل و زودتر از انتظار می رود. دو ماه گذشته دیده می شود refinancings به صورت معمولی 30 سال وام مسکن اوراق قرضه افزایش 26% و 42% بود. در ضمن تحمل درخواست افزایش یافته و به حدود 8 درصد از وام های برجسته از فقط 0.25% در تاریخ 2 مارس.

7. چه خرید اینترنتی از آن برای مالکان?

این مقاومت می تواند به این معنی است که نرخ وام برای وام خانه نیست به عنوان ارزان به عنوان زمان خزانه بازده نشان می دهد که آنها باید و استقراض ممکن است سخت تر از حالت عادی برای کسانی که در پایان پایین تر از اعتبار طیف. در حالی که عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید کاهش یافته است 1.2 درصد از آغاز سال نرخ وام مسکن کاهش یافته است کمتر از نیمی از این مقدار بازتاب خطر اضافه از بالاتر refinancings و تحمل. و هزینه که تحمل اماکن در وام مسکن کنندگان — شرکت هایی که قیف صاحبخانه پرداخت به دارندگان اوراق قرضه — فشار خواهد شد نرخ وام مسکن بالاتر از آنها در غیر این صورت خواهد بود. (JPMorgan اخیرا تخمین زده است که اگر 10 درصد از وام های مسکن تقاضا تحمل, کنندگان نیاز به جلو به 3 میلیارد دلار در هر ماه به دارندگان اوراق قرضه.) وام دهندگان نیز انتظار می رود به واکنش نشان می دهند و آن را سخت تر برای افراد با نمره های اعتباری پایین تر به قرض گرفتن از آنها در حال حاضر بالاتر از میانگین احتمال درخواست برای تحمل.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>