چرا Morrissey سقوط پژواک کثیف مرگ Smiths

تیاو Smiths قرار شد این گروه که ذخیره تمام درام برای موسیقی خود را. در عین حال خود را بزرگ 12 ماه ریشه بود درست همانند Guignol حماسه ها گردش با زاج, اشک, غم انگیز سوء تفاهم ها و Moz پرتاب مناسب hissy در یک گردان مرحله در ایتالیا.

همه که و یک رکورد بزرگ بیش از حد. به عنوان Morrissey آماده برای آزادی او 13th, انفرادی, آلبوم من یک سگ در یک زنجیرهآن را احساس آموزنده به تأمل در مرگ Smiths. این گروه بعد از همه بازیگران سایه بیش از همه چیز او در گذشته انجام داده 33 سال.

دلیل واضح برای نگاه به عقب است که برای Morrissey امروز وجود دارد یک حس بلندی قطعیت. Pariah اشاره به وضعیت سابق نسل آیکون. او 2019 حمایت از حق دور جدید بریتانیا و ادعای خود را – آخرین در یک سری از ظالمانه طغیان – که “هر کس در نهایت ترجیح خود را نژاد” را تحت فشار قرار دادند و او را به گذشته احترام برای بسیاری از طرفداران سابق. این کمپین به “لغو” Morrissey جمع آوری سرعت. ممکن است من یک سگ در یک زنجیره حلقه بسته شدن بل در زندگی خود را به عنوان انبوه سرگرم کننده?

این سخت است برای گفتن. اسمیت تا به حال هیچ ایده پایان نزدیک زمانی که آنها مونتاژ در پشم سالن استودیو در نزدیکی حمام در مارس 1987. عنوان شده بود مورد پس از Morrissey and Johnny Marr برای اولین بار با هم بازی پنج سال پیش از این در یک اتاق زیر شیروانی تمرین فضا در منچستر حومه Bowdon آن را محکم گره گروهی که جمع شده بودند در تاسیسات. وجود خواننده Morrissey, گیتاریست Marr نوازنده بیس اندی Rourke, درامر مایک جویس Marr همسر انجی, تهیه کننده, Stephen Street, و این گروه مدیر کن فریدمن.

فریدمن که همچنین با UB40 شد جدید در کار و به سرعت تبدیل شدن به یک علت ناخشنودی. Morrissey دوست داشتم به رخ کشیدن که Smiths شد unmanageable. آنها به تازگی جدا از متی Sztumpf که تا به حال کمک کرده مذاکره سودآور عمده برچسب مقابله با EMI پس از چهار جانبه به این نتیجه رسیدند آنها بهتر خود را ترک indie در نیروگاه خشن تجارت است.

تمایل خود را به ترک و خشن تجاری شده است یک منبع تنش با موسس آن Geoff تراویس. او رفته بود تا آنجا را از دستور اساسا جلوگیری از آنها را از آوردن خود را در سال 1986 آلبوم ملکه مرده است به یکی دیگر از ثبت شرکت.

Morrissey لاف زدن در مورد Smiths و unmanageability شد یک فرمت از اعتقاد خود را که گروه می تواند مراقبت از کسب و کار خود را. او نور هدایت در این گروه آثار هنری و از طریق خود gladioli و James Dean, fandom, تا حد زیادی خود را به شکل شخصیت های عمومی.

The Smiths انجام ITV ‘لوله’ در مارس 1984 (ITV/Shutterstock)

کمتر فریبنده بلند کردن اجسام سنگین و در عین حال کاهش یافت و به Marr. در علاوه بر این به نواختن گیتار و نوشتن تمام موسیقی او مذاکره قرارداد سازماندهی تورهای و حتی در تلفن به مرتب کردن اتوبوس و هتل ها. Marr تا به حال تحت فشار قرار دادند برای فریدمن و آنجا بود که بانک مرکزی با بودن یکی نگه داشتن به معنای واقعی کلمه نشان می دهد در جاده ها است.

هنوز که مه, چشم انداز گلگون شد. مثبت جوشان در واقعیت است. شب آنها تن به تن در پشم سالن band – منهای خشکه مقدس Morrissey – تا به حال partied تا زمانی که نور روز. Marr که کوکائین و چیپس رژیم غذایی تا به حال دیده می شود وزن خود را در یک نقطه کوچک به سطوح خطرناک منتقل شده بود به یک تازه وسواس: brandy.

هر کس دیگری بود بیش از تمایل به پیوستن به او در این عشق وعاشقی. احزاب در پشم خانه شد شبانه رویداد. با Morrissey جمع در رختخواب با خود را مورد علاقه سیلویا پلات گلچین نوازندگان را پوشش مورد علاقه خود را Spinal Tap آهنگ ها به ساعت اندکی. چگونه فرح به تصویر بزرگ حساس tunesmiths از نسل زوزه “بزرگتر کوسن شیرین pushin'” در 3 در تبدیل انبار در سامرست.

آن زمان مبارک. و با وجود بسیار متفاوت سبک زندگی Morrissey و Marr شد که در آن نقطه کار به خوبی با هم – مانند دست در دستکش آن را به عنوان شد. خارجی ها به طور کلی فرض بر این است که Morrissey عینک مجازی corduroys در آهنگسازی همکاری. و درست است که Marr معوق به او هر چند وضعیت رشد می کنند پیچیده تر به عنوان گروه از هم پاشید.

در عین حال در بسیاری از راه های Morrissey بود با ثبات تر بخشی از رابطه است. او زده بسیاری از فراتر از گروه دایره فوری به عنوان فوق العاده عجیب و غریب – یک حس است که با تکیه تلفظ کردن به عنوان Smiths بطرف خود را نسبت به شکستن. هنوز هم او خوشحال بود در حباب خود و در واقع می تواند نزدیک تر از چالاک Marr. جف تراویس به عنوان مثال در مراتب بهتر با Morrissey از با Marr, چه کسی به او گفته اند دور.

Marr در راه او بود فقط به نیازمندان به عنوان Morrissey. و او حساس مورد سوء استفاده قرار گیرد و احساس او تا به حال برای سال انجام اسمیتس در سازمانی ظرفیت. آنچه که مورد نیاز بیش از هر چیزی بود به احساس حمایت و قدردانی است. در سال 2016 بیوگرافی, مجموعه ای پسر رایگان, وی با تشریح اوایل هفته در پشم سالن به عنوان میان شادترین وقت خود را در Smiths.

Pariah: Morrissey انجام و در Delaware در سال 2014 (گتی/کرم شب تاب)

“من عنصر,” او نوشت. “من نمی نیاز به دانستن آنچه که قرار بود در جهان خارج یا هر کسی دیگر از این گروه و انجی … من عاشق آهنگ های جدید.”

آنها آن را نمی دانند اما اسمیت در حال حاضر بازی خود را نهایی کنسرت. آن را در فوریه سال 1987 در شمال غربی ایتالیا San Remo, جشنواره, در یک گردان مرحله. Spandau Ballet و پل جوان بودند در این لایحه بیش از حد خوشحال به آواز خواندن در دور.

اما زمانی که این مرحله به درستی کار, Morrissey کاهش یافته است به ادامه آنچه که او احساس می شد یک جدول کلمات متقاطع. آن را به حال شده است فریدمن که او را متقاعد به رفتن و کمربند را انتخاب گروه بازدید به عنوان آنها به آرامی چرخد و از طریق 360 درجه است.

در پشم سالن چند Morrissey ارتباط با مدیر شروع به نزاع. نزدیک تازه وارد به رشد Marr بیشتر Morrissey به نظر می رسید به یک دوست نداشتن به او. اسمیت و جویس شد و سریع به سمت با خواننده گروه – به عنوان Marr بلافاصله متوجه.

“جدید تعلقات تشکیل شد بین اعضای گروه و من برای دفاع از محاسن ما مدیر جدید” او در کتاب خود نوشت. “من نمی فهمم چرا یک مشکل وجود دارد. گروه کسب و کار شد و در نهایت نگاه … اما بقیه گروه ساخته ناگهانی U-turn و آن را سه برابر یک. من می توانم احساس مثبت من تا به حال برای آینده دور می شم.”

در پایان او تحت فشار به شلیک فریدمن. او نمی خواست و ابراز تنفر تحت فشار قرار دادند به گوشه ای. تنش نیز به نظر می رسید برای رسیدن به تولید و خیابان است. او احساس گزیدگی پس از یک حادثه که در آن او کمک کرده بود Marr نوشتن یک بخش رشته. خیابان پیشنهاد به عنوان ماده از factly به عنوان او می تواند که او باز به دریافت آهنگسازی اعتبار برای سهم خود را. Marr gawped در تولید به عنوان اگر او می خواست گیتاریست به تعهد او متولد اول کودک است.

پس از آن بود که مملو تعامل با تجارت است. پس از اختلاف نظر بر سر ملکه مرده است – برچسب تا به حال واقعا می ترسید Smiths خواهد قطع و اجرا به عمده با استاد روح – رابطه متزلزل بود. Morrissey گرفته بود روزنوشت شات در تراویس در ملکه مرده است‘s “رک و پوست کنده آقای Shankly” آواز “من می خواهم به ترک شما نمی خواهد از دست من/ من می خواهم برای رفتن در تاریخ موسیقی.”

“من تو را دیدم این شعر به عنوان بخشی از Morrissey تمایل به جایی دیگری پس از آن کاملا احمقانه” تراویس می گویند. “آن اسمیت حق به ترک خشن تجارت و Morrissey تنها می تواند نوشتن در مورد تجربیات خود او.”

The Smiths انجام زندگی می کنند برای بار آخر در تلویزیون در مارس 1987 قسمت از ‘لوله’ (ITV/Shutterstock)

The Smiths امضا کرده بود پنج آلبوم مقابله با تراویس. به عنوان یک ژست حسن نیت, هر چند, خشن تجارت اجازه می دهد آنها را به ترک پس از Strangeways در اینجا ما می آیندخود را رسمی چهارم LP (وجود داشته است تالیفات و B-side مجموعه). بیشتر بدبینانه گروه را پرتاب 50 دقیقه از پرکننده رفته و در راه خود را.

Marr اما می خواستم به استفاده از این فرصت برای گسترش اسمیت صدا. به طور خاص او مشتاق برای فرار از jangly دانشجو-دیسکو طبقه بندی که به آنها شده بود wedged.

Morrissey هم شد حسرت به حرکت در جهت های مختلف – و نه فقط یکی از مورد علاقه Marr. این خواهد آمد به سر که در تابستان زمانی که خواننده تحت فشار قرار دادند Marr به پوشش Strapon سیاه و سفید در یک B-side.

“به سوی پایان Smiths, من متوجه شدم که پرونده من در حال گوش دادن به با دوستان من هیجان انگیز تر از سوابق من در حال گوش دادن به با گروه” Marr گفت: در جانی روگان منی Smiths تاریخچه Morrissey و Marr: The Severed داد. “گاهی اوقات آن پایین آمد به حیله گر سنگ در مقابل هرمان را Hermits. و من می دانستم که به سمت من بود.”

تنش بودند شروع به حباب. در ماه آوریل با مشخصات خود را افزایش در ایالات متحده, که در آن آنها امضا شد به موسیقی وارنر را پدري سوابق آن لازم شد به فیلم های ویدئویی برای غیر (آلبوم) تک “شیلا تعظیم”.

بیست و سه سال, hotshot آمریکایی تصویری مدیر Tamra Davis پرواز به نظارت بر ساقه (دیویس را به ازدواج بیستی پسر Mike D). به عنوان تنظیم گروه تبدیل شده تا در Brixton Academy. اما Morrissey انتخاب کرده به غایب خود را.

نا امید Marr رفت و با دیویس و فریدمن (که نمی خواهد گرفت تا در هفته دوم در مه) به خواننده Knightsbridge تخت. او حاضر به بیرون آمدن.

“من به یاد داشته باشید بسیار مجزا است که من تا به حال هیچ ایده اگر Morrissey ایستاده بود که در پشت درب خندیدن سه نفر از ما شفاعت با او, یا, گریه,” دیویس گفت: تونی فلچر در یک نور است که می رود هرگز: پایدار حماسه Smiths. “جانی بود ‘که در آن است. این گروه بیش از’… و او پیاده روی دور.”

دیویس در حال حاضر ساخته شده تلاش برای برنده شدن بیش از Morrissey. او بازدید کرده بود و آنها داشتند حرف زدند در ظهر در اتاق خواب خود را. او کاهش یافته است به خارج شدن از تخت زده و او را به عنوان عجیـب فرد در جهان است. جوان مدیر نمی تواند کار کند که آیا او واقعا عجیب و غریب و یا به سادگی با قرار دادن آن را به unnerve او.

کشیده به یک رویارویی بین Morrissey و پدري و پس از اخراج فریدمن, Marr نزدیک بود به بسته بندی آن را در. خلق و خوی در گروه تبدیل شده بود و حتی تیره تر در طول نهایی خود را ضبط جلسات در جایی که آنها برای کار بر روی B-sides برای “دختر در کما” تک. Morrissey خواست دست سیاه “کار Is A Four Letter Word”. Marr عقب کشیدم. “من نفرت ‘کار is a Four Letter Word’,” او گفت:. “من نمی تشکیل یک گروه برای انجام Cilla Black آهنگ ها.”

و پس از آن وجود دارد Morrissey اشاره از آلبوم در دیگر B-side “من پنهان”. “دروغ بسیار آسان برای شما,” او crooned. “از آنجا که شما اجازه دهید شما flail به نمایش عمومی.” Marr احساس او می دانم که در آنها کلمات کارگردانی شد.

کاور برای این گروه نهایی آلبوم “Strangeways در اینجا ما می آیند’ (خشن تجارت سوابق)

او تعداد بازدید Morrissey تخت و آنها تا به حال یک قلب به قلب. چند روز بعد گروه برگزار شده در Geales upmarket ماهی و تراشه رستوران در ناتینگ هیل. به گفته فلچر بیوگرافی Marr نشان داد که او می خواهم دریافت ارائه می دهد برای بازی در یک رکورد جدید توسط سر صحبت و به همکاری با برایان کشتی و خواهد بود گفت: بله. با که او خاموش بود. Morrissey, Rourke و جویس به این نتیجه رسیدند که او تا به حال فقط ترک.

“من به یاد داشته باشید اگر من گفت: من می خواهم به ترک گروه و یا نه … اما من گفتم که ما نیاز به یک استراحت و که ما نیاز به تجدید نظر آنچه که ما انجام می دهند” Marr به یاد می آورد. “آنها می توانست آنجا نشسته و گوش به من که دوباره مشتاق در مورد یک اختراع مجدد از زندگی من و زندگی خود را. و یا آنها می تواند شنیده ام به من می گویند این کلمات را به عنوان ” این پایان کار است, من می خواهم, من هستم نه آینده را.’ است که آنچه که آنها انجام داد.”

ناقوس مرگ بود صدا توسط یک NME پوشش در 1 اوت اعلام کرد که اسمیت در مورد تقسیم شده است. داستان تا حد زیادی بنیاد با هم. اما Morrissey مطمئن Marr تا به حال به بیرون درز آن است. Marr در لس آنجلس برای تعطیلات و برای کشف آینده های موسیقی فرصت نیز فکر Moz بود زمزمه در گوش از روزنامه نگاران.

برای گیتاریست این یکی کمی بیش از حد. یک هفته بعد متقاعد Morrissey خواهد بود که برای اولین بار به وثیقه Marr به نام NME به آنها بگویید که این داستان درست بود: او بود. این گروه به طور خلاصه سعی کردم به سرباز ، آنها حتی در نظر گرفته استخدام Ivor پری به عنوان یک جایگزین. اما در 28 سپتامبر, خشن تجارت تایید آن را بیش از همه.

Strangeways در اینجا ما آمده بود منتشر شد و در همان روز به پیشبینی تلخ و شیرین دریافت. آن است که در بسیاری از راه های اسمیت متنوع ترین کار است. Morrissey اذعان خود ایرلندی میراث خانوادگی در باز کردن مسیر “عجله و فشار و زمین از آن ماست” که عنوان آن از یک نقل قول اسکار وایلد, مادر بانو جین Francesca وایلد منتشر شده در قرن 19 ایرلندی ملی, مجله ملت.

این خواننده حتی نقش پیانو – آن را بیشتر یک دیوانه گاییدن واقعا – در شل-فرز و چابک و اهل تفریح و بازی “مرگ یک دیسکو رقصنده” تنها زمان او ساز بازی در یک Smiths رکورد. و رکورد شامل یکی از اسمیت catchiest بازدید مذکور “در کما”.

Strangeways در اینجا ما آمده بود را در آغوش گرفت و محکم توسط طرفداران به عنوان یک وداع یادگاری از یک گروه است که تا به حال تعمیرشده پاپ و تغییر زندگی است. چگونه متفاوت پذیرش Morrissey است به احتمال زیاد برای دریافت با آلبوم جدید خود. آن را کاملا محترم امر است که افسوس که نمی تواند فرار مرگبار گرانش خود را از تفرقه شخصیت.

به عنوان برای هر گونه امید Smiths مراسم… حتی در صورت بعید است از Morrissey سابق bandmates خود سیاست روشن است این خواننده علاقه کمی در بازگشت به افتخارات. “بله زمان بهبود می یابد,” او نوشت: او در درهم و برهم 2013 زندگی نامه. “اما آن را نیز می تواند خراب کردن.”

من یک سگ در یک زنجیره ای است که در روز جمعه منتشر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>