به همین دلیل دستمزد پایین کارگران می تواند به خصوص ضربه این رکود

انسان هزینه این خدمات و صنعت رکود اقتصادی خواهد بود و متناسب بالاتر, از آنجا که ما در حال از دست دادن دستمزد پایین تر شغل — و آن را طول می کشد و میلیون ها نفر از کم-شغل پرداخت می شود به حساب هر یک درصد رشد اقتصادی از دست داده است. در سرد اصطلاحات حسابداری دو مواد غذایی-خدمات شغل مطابقت با ارزش یک کار در تولید است.

درد نیز خواهد شد در سراسر کشور به عنوان هر جامعه متکی بر مشاغل در رستوران ها و کافه ها و موسسات خرده فروشی.

“ما می دانیم که یک بخش از اقتصاد را تحمل فشار از این بحران به دلیل نیاز به انزوای اجتماعی” Ball State University اقتصاددان مایکل هیکس گفت: “ما تصمیم به انجام کاری است که آسیب رساندن به آنها را برای جلوگیری از چیزی بدتر برای هر کس دیگری.”

قبلی رکود اخراج آمار کارخانجات و تولید کنندگان دیگر ، قتل عام نمی به میله یا bodegas تا زمانی که بیکار کارگران کارخانه کاهش خانگی خود را صرف.

Image without a caption

اما با این کشور در مستند رستوران کارگران بطور ناگهانی و بدون شغل و در حالی که همسالان خود را هنوز هم ممکن است کار — در حال حاضر حداقل در گیاهان و مزارع و معادن و ساخت و ساز سایت. هر چند آنها به زودی خواهید کند و همچنین زمانی که کارگران خدمات دیگر می توانیم محصولات خود را.

در باتون روژ BRQ سرآشپز و مالک جاستین فرگوسن تا به حال به غیر روحانی کردن همه به جز چهار نفر از 70-به همراه اعضای هیات پس از دولت ممنوع ناهار خوری نشسته سه شنبه. این کاهش شامل دوستان که با او شده بود از ارتش کهنه و دیرین رستوران کارگر بازگشت به خانه برای پیدا رستوران و بار, سه سال پیش.

فرگوسن برآورد کارکنان خود را پردازش 20 takeout سفارشات برای ناهار روز چهارشنبه در مقایسه با 250 او ممکن است در یک نمونه روز هفته. “این تقریبا خنده دار,” او گفت:.

“من تا به حال به غیر روحانی کردن مردم است که من بوده ام از نزدیک با دوستان که با من کار کرده اند برای 15 سال گذشته” او گفت:. او به جمع آوری افکار خود را thinking out loud. “شما احساس شکست خورده می دانید؟”

این رکود اقتصادی نیز ضربه سریع تر است. پایین کارگران پرداخت می شود در حال زندگی چک چک و زمانی که آنها در حال گذاشته شدن هزینه های خود را کاهش و اخراج را از طریق شرکت هایی که وابسته به آنها را به مشتریان.

دولت است که به درخواست این کارگران برای انجام یک کار مهم و حیاتی خدمات — خانه بمانند و قربانی امرار معاش خود را به ساقه جزر و مد از عفونت و “تعهد اخلاقی” به آنها پرداخت بر این اساس گفت: سیاست های اقتصادی موسسه اکونومیست جاش Bivens.

سیاستمداران شروع به درک که. در اخیر بحث هر دو دموکرات نامزد ریاست جمهوری اعلام کرده اند که کارگران آمریکایی که از دست رفته کار با توجه به coronavirus باید “ساخته شده و تمام.” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coalesced پشت $1 تریلیون برنامه ریزی برای ارسال پول به هر خانواده در کشور و با نفوذ اقتصاددانان در حال هل دادن برای گسترش بیکاری-بیمه سیستم.

“کارگران باید تشویق به ماندن در خانه, بنابراین شما واقعا نیاز به برخی از نوع فوری و سریع تشویق, که, گفت:” علامت گذاری Muro, مدیر شهری سیاست برنامه در موسسه بروکینگز.

به گفته اقتصاددانان در کار-نقد و بررسی سایت Glassdoor غذا-سرویس صنعت کمتری شغل با کار از خانه مزایای بیش از هر بخش دیگر.

Bivens یافت که پس از, حسابداری برای از دست خروجی و بهره وری, اقتصاد خواهد بود کوچک با 4.1 درصد بیش از دو محله بر اساس تخمین های جدید از دویچه بانک. (تولید ناخالص داخلی پایین بود حدود 4 درصد در عمیق ترین نقطه از رکود تنظیم شده برای تورم است.)

که برآورد نشان می دهد بیش از $840 میلیارد دلار از دست داده خروجی بیش از دو-سه ماهه رکود. این رقم هنوز هم ممکن است کم از آن در حال حاضر ارقام قابل توجهی محرک اقتصادی دولت و رویدادهای در حال حرکت به سرعت.

Bivens گفت که بر اساس آن برآورد ایالات متحده خواهد از دست دادن حدود 7.3 میلیون شغل است. بیشتر محافظه کار تخمین می زنند که او پایگاه در شماره گلدمن ساکس منتشر شده پیش از آن در هفته می شود حدود 3 میلیون نفر است.

“اگر واقعی تعداد مشاغل از دست رفته در پایان تابستان هر نقطه در نزدیکی این بزرگ آن را نشان دهنده سرعت از دست دادن شغل قابل مقایسه با بدترین ماه از رکود” Bivens نوشت. و این که در پایان کم است.

بر خلاف رکود بزرگ که کاملا خرد شده تولید coronavirus رکود اقتصادی خواهد بود “لیزر هدف” در دستمزد پایین خدمات, مشاغل, Bivens گفت. “با توجه به این که کارگران در این بخش به احتمال زیاد به بسیار کمی پس انداز به جزر و مد را بیش از اقتصاد را از رکود این اثر موج دار شدن از دور اول کار ضرر و زیان به احتمال زیاد به مراتب بیشتر است,” او اضافه شده است.

تخمین بزرگ و مبهم است. محدوده عدم قطعیت شامل میلیون ها شغل و صدها میلیارد دلار است. آن را کمی بیشتر بتن بیایید نگاهی به یک بخش است که تقریبا محو شده توسط رکود اقتصادی است.

جلو خانه, کارکنان رستوران باید یکی از رایج ترین مشاغل در امریکا و این یکی است که به سختی وجود دارد در جهان نامحدود مستندات و takeout وعده های غذایی. حدود 2.2 میلیون نفر منتظر جداول در نشستن به پایین رستوران در سال 2018 جدید ترین سال برای آن صنعت داده ها در دسترس بود. هنگامی که شما اضافه کردن در خود مدیران مهماندار, ضد, کارمندان و bussers آنها را تشکیل می دهند و حدود نیمی از مواد غذایی-خدمات نیروی کار است. یکی دیگر از 3.2 میلیون نفر در خدمت مواد غذایی سریع که ممکن است آمار به عنوان سخت است.

مواد غذایی-خدمات کارگران در میان ملت کمترین پرداخت کارکنان با پیشخدمت ، درآمد حدود 25,550 یک سال است. (وزارت کار مجموعه داده های ما با استفاده از شامل راهنمایی.) رقابت خود را در پایین رتبه بندی می آید از مواد غذایی سریع کارگران و بخش های آسیب پذیر مانند کازینو کارگران پارکینگ-بسیاری مسئولین آرایشگری و ushers.

داده های اخیر خود درآمد دولت خواهد نیاز به حدود 24.5 میلیارد دلار در ماه به جای چک از تمام مواد غذایی-خدمات کارگران است. اگر شما فقط تمرکز بر روی آنچه که ما در حال تماس جلو از خانه و در مجموع در حدود 12 میلیارد دلار در هر ماه.

برچسب قیمت برای ملی این کشور تمام waitstaff به مدت شش ماه — در اطراف $72.3 میلیارد دلار برای جلو از خانه و یا $147 میلیارد برای کل صنعت متناسب با بزرگتر نجات تخمین می زند هر چند شما می خواهم که به آن دو به حساب ضرر و زیان در صنایع دیگر نیز هست.

یک بودجه عمومی waitstaff حتی ممکن است به عنوان بعید است به عنوان آن را برای تلفن های موبایل. $1,000 نجات بررسی خواهد پوشش تقریبا نیمی از یک پیشخدمت درآمد ماهانه و برخی از رستوران های کارگران نیز جمع آوری خواهد شد جبران بیکاری.

اما در حال حاضر کارگران در بخش هایی مانند خدمات مواد غذایی که 98 درصد از کارگران ندارد و اتحادیه های تحت پوشش به نظر می رسد به از دست دادن شغل خود در پیچ و تاب سرعت.

نور در انتهای تونل گفت: Muro است که — پس از coronavirus شده است موجود و کسب و کار میدارد تا دوباره سرویس کارگران به احتمال زیاد به استخدام در بازگشت به سرعت در حال.

مردم گیر در خانه را بسیار طولانی لیست خرید در آن زمان آنها در حال در نهایت اجازه به بازگشت به زندگی عادی. همه که مقید کردن تقاضا ممکن است اطمینان از بهبود سریع پس از اقتصاد می شود روی ریل.

“مردم می خواهید برای خرید چیزهای” هیکس گفت. “آنها می خواهند به بیرون رفتن و خرید یک وعده غذایی بزرگ. آنها می خواهند برای رفتن به یک رستوران و آنها می خواهند برای رفتن در تعطیلات. آنها می خواهند برای رفتن به سینما. اما آنها نمی توانند دلیل آن را به صراحت ممنوع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>