لیورپول متصلب تا بیشتر قابل توجه در آمار و ارقام به عنوان آنها در زمان یکی دیگر از گام های غول پیکر به سمت در لیگ برتر اما Jurgen Klopp است که هنوز هم حاضر به بازی بازی اعداد است.

Mohamed Salah در نیمه اول پنالتی و الکس اکسلاد-چمبرلین در نیمه دوم اعتصاب کنار گذارده وستهام 2-0 در لندن ورزشگاه.

اما حتی لیورپول ماموت 19-نقطه شکاف در بالا داشتن در حال حاضر مورد ضرب و شتم دیگر 19 تیم در بخش, در راه خود را به طور فزاینده ای اجتناب ناپذیر 19 عنوان می تواند Klopp هیجان زده است.

“من هیچ چیز را احساس نمی مانند که. آن را در مورد احساس رضایت و یا هر آنچه گفت:” قرمز ، “من در این بازی به طور کامل. من می خواستم آن را به نفع خود مانند پسر من می خواستم آن را به نفع خود به شدت. هیچ کس فکر قبل از بازی ما برنده در برابر 18 تیم های مختلف در لیگ بنابراین اجازه دهید آن را 19′.

“زمانی که شما پرش در آب شما نمی تنفس و سپس شما را پس از 38 بازی و نگاهی به آنچه اتفاق افتاده است. این که چگونه ما واقعا آن را ببینید. دوباره چیزی شبیه به آن در اتاق پانسمان. من نمی خواهم به تواند بسیار خسته کننده آن را فقط احساس نمی کند که.

“من فکر می کنم این بازی دوباره یک مثال خوب – آن را یک عملکرد درخشان. ما همچنین برخی از بازی های فوق العاده این فقط یک بازی است.”

لیورپول نیاز نیست به درخشان پس از صلاح جمع دور اولین هدف خود در لندن از ماه مارس سال 2018 از نقطه پنالتی قبل از نیمه وقت.

تلاش غرب هم به طور خلاصه در معرض تهدید یک اکولایزر اما مانوئل Lanzini از دست و پا زدن خود را در مقابل هدف.

به جای صلاح teed تا اکسلاد-چمبرلین به تفنگ در دوم و حفظ لیورپول بی شفقت عنوان مارس در مسیر.

هافبک Lanzini تا به حال نه یک فصل خوب تلاش برای رسیدن به ارتفاعات ضربه او دو سال پیش در دیوید مویس برای اولین بار طلسم مسئول و تشویق رفت و تا زمانی که او جایگزین.

اما مویس گفت: “او مسلما یکی از بهترین بازیکنان, اگر نه, ما, بهترین, بازیکن, و هنگامی که من در اینجا قبل از اینکه من نیاز او را به عنوان آنجا که من نیاز Marko Arnautovic. او یک بازیکن خوب برای ما و من جان او را دوباره به سطح او در.

“من به او اعتماد من معتقدم که او می تواند به آن سطح است. او تا به حال بد آسیب و من باید از هواداران به حق پشت او را به خاطر ما به او نیاز دارند. در حال حاضر او است که ما استعداد او است که ما فرد است که ممکن است تفاوت. وجود دارد هیچ کس بیشتر پشت سر او از من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de