چرا از آن مهم است به یاد داشته باشید آنچه که ما نمی دانیم در مورد سهام

از خون دماغ شدن, ارتفاعات, از امروز قیمت سهام من مانند بسیاری دیگر از سرمایه گذاران کمی در لبه.

باید به سهام تبدیل شدن بیش از حد خطرناک است ؟ چقدر دیگر دهه bull بازار گذشته است ؟ یک سهام سقوط و یا رکود اقتصادی آینده ؟ باید من فروش?

من به نام برتون Malkiel در خانه خود در فلوریدا به تازگی به صحبت در مورد وضعیت بازار سهام و آنچه در آن به معنی برای میانگین سرمایه گذاران و افرادی مثل من که stashing پول در 401(k) و یا حساب که ممکن است خود سهام مشمول مالیات در حساب.

Malkiel, 87 نوشت: “تصادفی پیاده روی پایین وال استریت” سرمایه گذاری های کلاسیک برای اولین بار در سال 1973 منتشر شده.

او به عنوان رئیس دانشگاه ییل دانشکده مدیریت به عنوان یک مدیر پیشتاز گروه و به عنوان یک عضو از ریاست شورای مشاوران اقتصادی. او در حال حاضر استاد بازنشسته اقتصاد در دانشگاه پرینستون.

[یک رفوی کسب و کار با یک ماموریت اضافی در ذهن]

Malkiel است که با نفوذ گروه — همراه با اواخر John C. “جک” Bogle و افسانه ای سهام جمع وارن بافت — که هشدار داده است بسیاری از ما در برابر تلاش برای الهی که سهام را مورد ضرب و شتم کلی بازار است. اکثر مردم این قانع کننده خط استدلال می رود بهتر است سرمایه گذاری در صندوق های اول و یا نمونه کارها متنوع با هزینه های کم.

اما با میانگین صنعتی داو جونز نزدیک 30,000 دیگر گسترده تر موضوع مطرح می شود: آیا سهام به طور کلی تبدیل شدن به بیش از حد گران است ؟

“آنچه که ما می گویند این است که نسبت به تاریخی ارزیابی بازار سهام بسیار غنی و با ارزش”Malkiel گفت.

Malkiel اظهار داشت: واضح: سهام داشته اند فوق العاده ای به اجرا در 10 سال گذشته اما هیچ bull بازار اجرا می شود برای همیشه لطفا برای. تاریخ به ما می گوید او گفت که بعد از 10 سال در حال رفتن به بسیار بسیار مبارک.

“ما در دورانی که من فکر می کنم ما در حال رفتن به وضوح بسیار کم بازده و بسیار پایین تر از میانگین بازده سهام” Malkiel گفت. “اگر شما نگاه کنید در این کار تجربی در شما نشان می دهد بازار سهام در طول 10 سال آینده است به احتمال زیاد به شما اواسط تک رقمی می گرداند.”

[به عنوان 2010s نتیجه گیری سرمایه گذاران برخوردار بوده اند بازار گاو نر برای سنین — اما بسیاری از آمریکایی ها شده اند و از سمت چپ]

بیش از ده سال آینده گفت: ما خواهد بود “بسیار خوش شانس” برای دیدن 5 درصد در سال است.

که سوزش سر دل یک عدد برای صندوق بازنشستگی مدیران شمارش 8, 9 و حتی 10 درصد سالانه می گرداند. بنابراین آنچه که یک سرمایه گذار برای انجام ؟

شروع با ایجاد توازن, Malkiel گفت. “اگر بزرگ افزایش در بازار سهام قرار داده است سهام خود را منابع بسیار بالاتر از سطح نرمال برای شما, پس از آن من می گویند برخی از بیرون و قرار دادن آن در دسته های دیگر.”

Malkiel نشسته در سرمایه گذاری کمیته توازن آنلاین مشاوره مالی شرکت مستقر در Bethesda, Md., و پالو آلتو کالیفرنیا قرار می دهد که مشتریان پول در دراز مدت و کم هزینه وجوه شاخص عمدتا پیشتاز گروه را ارز داد و ستد وجوه است.

من در مورد نوشت: توازن و سپس به عنوان شناخته شده توازن-ایرا یک زن و شوهر از سال پیش. ایجاد توازن در ساده ترین شکل آن به معنی خرید و فروش سهام و اوراق قرضه سالانه برای حفظ دارایی های خود را در خط خود را با توانایی برای تحمل خطر است.

[مبارزه با جرم و جنایت یک نقطه ” من ” و عبور ‘t’ در یک زمان]

“با توجه به این که قیمت دارایی ها تغییر گاهی اوقات به طور قابل توجهی آن را طبیعی برای سرمایه گذاران نگاهی به نمونه کارها خود را تخصیص به صورت دوره ای و توازن به منظور جلوگیری از بیش از حد و یا وزن مواجهه با برخی از دارایی گفت: صدفی Antoniewicz مدیر ارشد صنعت و تجزیه و تحلیل مالی در شرکت سرمایه گذاری موسسه که نشان دهنده این صندوق میباشد.

نگاهی به سال گذشته سهام ایالات متحده رونق بازگشته است که 31 درصد در مقایسه با 9 درصد بازده در اوراق قرضه.

“اگر شما چیزی را تخصیص دارایی منتقل شده اند شامل سهام بیشتری از شما در نظر گرفته شده” Antoniewicz گفت. “اگر شما هدف برای 60-40 تخصیص بین سهام و اوراق قرضه صندوق منابع و هنوز rebalanced فعلی خود سهام تخصیص خواهد بود 64 درصد نه 60 درصد و خود را خریداری اوراق قرضه اختصاص خواهد بود 36 درصد نه 40 درصد. بنابراین سرمایه گذاران که می خواهند به توازن بازگشت به 60-40 تقسیم خواهد شد و فروش سهام وجوه و خرید اوراق قرضه وجوه.”

[مبلمان ساز که قطعات بگویید (پایدار) داستان]

Malkiel گفت: ایجاد توازن پرتفوی درمان بسیاری از مشکلات برای سرمایه گذاران که نیست — و تاکید می کنم نه حرفه ای سهام وانت.

“هیچ کس و منظورم هیچ کس می تواند به طور مداوم پیش بینی کوتاه مدت حرکت در بازار سهام,’ Malkiel گفت.

“وجود دارد بسیاری از مردم که به حق آن را گاهی اوقات. اما هیچ کس حق آن را به طور مداوم. نمی سعی کنید به زمان به بازار” Malkiel گفت. “شما می توانید آن را اشتباه است. سوار کردن چیزها. بود و متنوع.”

متنوع به معنی خرید انواع سهام در صنایع مختلف و یا بهتر است برگزاری یک ترکیب سالم از وجوه متقابل که شامل شرکت های کوچک و بزرگ ایالات متحده و بین المللی سهام و حتی برخی از اوراق قرضه.

از من خواسته Malkiel که آیا او به شرح زیر خود را توصیه.

[مدیریت املاک و مستغلات و ساختمان و ثروت]

“من هنوز هم نگه داشتن سهام? بله” استاد گفت: صحبت کردن با تلفن از فلوریدا. “اما من نگه داشتن چیزهای دیگر نیز هست. من بطور گسترده و متنوع. من نگه داشتن درآمد ثابت سرمایه گذاری است. و من نگه املاک و مستغلات.”

وقتی پرسیده شد که در مورد احتمال رکود اقتصادی و یا دیگر اقتصادی عقب نشینی در سال 2020 Malkiel گفت: جلوگیری از ساخت پیش بینی در کوتاه مدت رفتار بازار به دلیل آن است که فقط بیش از حد دشوار است.

[وجود دارد کسب و کار در بهداشت و درمان مکمل برای حیوانات خانگی خود را]

“بزرگترین تهدید چیزی است که خواهد آمد از هیچ جا” Malkiel گفت. “فقط فکر می کنم از چند روز گذشته. ما باید این ویروس جدید از چین در آینده. آن را شامل می شود ؟ آن چیزی که بر کل جهان ؟ در [سابق وزیر دفاع] دونالد رامسفلد را زبان آن چیزی است که ما می دانیم در حال حاضر. این چیزی است که ما نمی دانیم.”

من می توانم هر چیزی در مورد آن. اما من می تواند توازن را به مطمئن شوید که من takinga ریسک بازار است که من تصمیم گرفته اند قابل تحمل است برای من.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>