به همین دلیل است که آن را سخت به ستاره های موسیقی پاپ و به طور جدی به عنوان بازیگران ؟

منn تا سال 2017 هری سبک به جنگ رفت. اما مهم نیست چقدر سخت تلاش – یا چگونه چشمگیر جلوه های ویژه شد و اطراف او را – سبک یک فاکتور X فینالیست در هر نقطه در کریستوفر نولان در دانکرک. بازی جنگ جهانی دوم سرباز او brooding مشکوک و قهرمانانه و همیشه irrefutably Harry Styles.

تا زمانی که وجود داشته اند ستاره موسیقی پاپ وجود داشته است ستاره پاپ که مخفیانه می خواستم به عمل می کنند. در عین حال تنها چند باید آن را کشیده. آن را جذاب پارادوکس: درخشان ستاره پاپ وحشتناک بازیگر. مدونا بزرگترین آن است به عنوان مثال — یک ستاره است که به راحتی حرکت بین صورتهای روحی و کمان در, موسیقی فیلم, اما که بر روی صفحه نمایش بزرگ است که به سختی به عنوان یک هیئت مدیره. Beyoncé هرگز خصوص سرآمد در فیلم یا. حتی در سال 2006 را Dreamgirlsبه طور گسترده ای در نظر گرفته او را قوی ترین عملکرد این جایزه گرمی برنده به نظر می رسد overthinking هر عمل و خط از گفت و گو.

یک نفر که با موفقیت پیمایش هر دو جهان است Janelle Monae. یک شاهزاده-مانند funk انیگما او سپری کرده است به عنوان بسیاری از چهار سال گذشته در مجموعه فیلم به عنوان او را در استودیو ضبط با منتقدان برنده بیش با اجرای برنامه های متنوع در مهتاب (2016) و هریت (2019). این هفته او باعث می شود او اولین تلویزیون جایگزین جولیا رابرتز به عنوان ستاره از آمازون توطئه هیجان انگیز سری بخانه. که هیچ یک در نظر گرفته شده ریخته گری او در همه عجیب و غریب یک عهد به سهولت که با آن Monae ساخته شده است انتقال به عقب و جلو.

اما چرا از آن است که برای هر Monae وجود دارد جاستین بیبر unconvincingly ضربه بودن به مرگ در یک قسمت از CSI? و بیش از حد مشتاق جری هالیول در حال اجرا به Kim Cattrall در خیابان در شهر. و جسیکا سیمپسون انجام هر کاری در هر یک از فیلم های خود. ما اغلب پیدا کردن ستاره پاپ نامطلوب زمانی که آنها به عنوان بازیگران دیگر مردم حضور خود را در عمل سرگرمی است منحرف. مبارزه ما به چین بزرگ, ستاره پاپ شهرت با شخصیت های کوچکتر. آن را مانند مشاهده یک اقیانوس چشم انداز از طریق یک منظره یاب. بازیگرانی که عمل کامل زمان می تواند فقط به عنوان به عنوان معروف بریتنی یا 50 درصد اما با ماهیت حرفه خود ما درک می کنیم که آنها به معنای تجسم افراد دیگر است. پاپ ستاره ها ستاره پاپ. آنها همه جانبه مشهور جهان موجوداتی که پر کردن استادیوم ها بر اساس شخصیت خود را به تنهایی.

گاهی اوقات آن است که کمتر در مورد فرد نسبت به این فیلم بوده و بازیگران در, اگر چه. Mariah Carey نیست دقیقا قانع کننده به عنوان یک انسان اجازه دهید به تنهایی یک آشکاری نسخه از خودش را در مورد بدخواهی زرق و برق (2001) اما این است که درخشان انجام نگرفته به عنوان یک بدبینی مددکار اجتماعی در گرانبها (2009). لیدی گاگا بود سختی به عنوان یک تخت 100 ساله ملکه خون آشام در American Horror Storyاما طبیعی و حرکت در او نامزد جایزه اسکار به نوبه خود در یک ستاره متولد شده است (2018). جاستین تیمبرلیک است که یک چشم انداز از دیوانه با تکبر راه رفتن در شبکه اجتماعی (2010) اما veers به کاریکاتور در کمتر فیلم. در حقیقت این امر منجر به معکوس – هنگامی که یک ستاره پاپ است که تا حدودی یک کاریکاتور در حال حاضر – که معمولا نتایج در موفق تر عمل حرفه ای است.

شر و نیکلاس کیج در “Moonstruck’ (1987) (Moviestore/Shutterstock)

یکی از دلایل ممکن Monae هرگز تلاش به عنوان یک بازیگر این است که او با استفاده از همان ابزار در هر دو زمینه. به عنوان یک ستاره پاپ Monae همه چیز در مورد شخصیت و روایت. او ایجاد داستانی اسطوره در موسیقی همراه با تعریف alter egos و جایگزین میکنند. آلبوم اول او گفته شد از دیدگاه های آندروید به نام Cindi Mayweather. آخرین رکورد 2018 را کثیف کامپیوترمنتشر شد در کنار یک فیلم کوتاه در یک مجموعه dystopian کلان شهر آینده با Monae بازیگران به عنوان یک داستانی زن شناخته شده به عنوان جین 57821. تنها در غیر موسیقی کار می کند Monae خودش به صراحت انسان – بازی دلسوز دختر به Mahershala Ali در زیر نور مهتابیا زندگی واقعی هوافضا مهندس مریم جکسون در چهره های پنهان (2016).

به عنوان یک بازیگر Monae به نظر می رسد به دنبال در قدم به قدم از David Bowie. خود را تصویب موسیقی personas مانند Ziggy Stardust در آمد و مفید در کار بازیگری خود را با بویی اثبات باور به عنوان یک آخرتی بیگانه در مردی که سقوط به زمین (1976) و به عنوان یک دیو پادشاه در دخمه پرپیچ و خم (1986). نیز وجود دارد Bjrk یک سزاوار گلدن گلوب نامزد برای رقصنده در تاریکی (2000) و Cher مسلما بزرگترین تا کنون پاپ ستاره تبدیل به بازیگر. یک زن که همواره یک آفتاب پرست در موسیقی – قسمت showgirl قسمت هولوگرام قسمت extra-terrestrial – Cher هرگز نبوده است باور به عنوان شخصیت های بر روی صفحه نمایش. در فیلم به عنوان متنوع به عنوان Silkwood (1983), ماسک (1985) و Moonstruck (1987) دومی که او برنده یک جایزه اسکار او روانیش از dowdy به پر زرق و برق غنی و فقیر درونگرا به برونگرا.

در حالی که همیشه وجود دارد این قاعده استثنا بهترین ستاره های موسیقی پاپ تبدیل شده بازیگران تمایل به غیر طبیعی در حال حاضر – افزایش و تجربی موجودات ما می دانیم که ظالمانه و متفاوت به ما. هنگامی که یک ستاره پاپ است که تحسین خود را آشکار نرمال یا افزایش به شهرت در استعداد نشان می دهد که رقیق فردیت آنها اغلب مبارزه است. طبیعی ستاره پاپ بازی کسی به همان اندازه عادی است ؟ ما هرگز آن را باور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>