در حال حاضر که بزرگترین بانک های مرکزی در حال خرید تریلیون دلار از اوراق قرضه بازارهای نوظهور روی چیزی حساب کردن آنها می توانید آزمایش بیش از حد. از کلمبیا به آفریقای جنوبی, در حال توسعه, کشورهای در حال راه اندازی خود را کاهش کمی برنامه های بنیادی خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس. اما می تواند این اقتصاد شناخته شده برای فرار سرمایه و آسیب پذیر ارز کشیدن آن را خاموش ؟

اندونزی با آن زمان حساب و کسری مالی است معلوم می شود تعجب آور پیشرو در آسیا است. در اواخر ماه مارس دولت tapped بانک مرکزی برای خرید اوراق قرضه دولتی خود را به طور مستقیم در بازار اولیه یک عمل دوری برای دو دهه بوده است. این کمک خواهد کرد که صندوق کسری مالی که گسترش به 5.1% از آن بلند تاسیس کلاه از 3 درصد است.

بزرگ جهانی سرمایه پایه افزایش یافته و اندونزی اعتماد به نفس. در اوایل ماه آوریل زمانی که بازارهای اعتباری هنوز وحشت زده و عصبی ملت مطرح $4.3 میلیارد دلار از آن به اصطلاح همه گیر باند که شامل 50 سال tranche — طولانی ترین-مورخ دلار بدهی صادر شده در آسیا است. هفته گذشته دولت متعلق به پیمانکار ساخت و ساز PT Hutama Karya Persero به فروش 600 میلیون دلار 10-سال دلار اوراق قرضه که به طور کامل تضمین شده توسط جاکارتا دیگر. این پیوند بود که شش بار oversubscribed. خارجی ها که خود را در حدود 30 ٪ از بدهی های دولت, خوردن آهو آن را.

اما به سختی دو ماه به این آزمایش جدید سرمایه گذاران در حال نشستن در حاشیه, حتی زمانی که واحد پول اندونزی را گرانتر از 10 سال حاکمیت ارائه می دهد یک عملکرد از 5 درصد است.

بیشتر نمی جرات خرید این اوراق قرضه برهنه و یا بدون توقف واحد پول اندونزی قرار گرفتن در معرض ، بانک اندونزی سخت در تلاش برای ایجاد ثبات در نرخ ارز, راه اندازی 60 میلیارد دلار مبادله با خط فدرال رزرو در حالی که مذاکره دیگری با چین بزرگترین شریک تجاری. آن را نیز گسترش داخلی عدم تحویل به جلو در بازار اجازه می دهد کسب و کارهای محلی خود را برای دیدار با دلار نیاز دارد. روز سه شنبه بانک مرکزی نگه داشته و آن معیار نرخ ثابت برای دومین ماه متوالی تعجب آور ترین اقتصاددانان. هزینه توقف باقی می ماند بالا بیش از پیوند های داخلی عملکرد.

واحد پول اندونزی را مصون سازی هزینه بالا باقی می ماند در بخشی به دلیل تقاضای خارجی قوی است. بازگشت به آزمون نشان می دهد که چرا. بیش از دهه گذشته سرمایه گذاران بلند مدت خرید داخلی اوراق قرضه با یک واحد پول اندونزی پرچین تولید می 4.8% سالانه بازده تجزیه و تحلیل انجام شده توسط JPMorgan Chase & Co. را نشان می دهد.(2) خرید بدون پرچین تنها باعث بهبود بازده 1 درصد اما تقریبا دو برابر خطر است. بهترین استراتژی این است که به پرچین زمانی که بازده اوراق قرضه بیش از واحد پول اندونزی به جلو’ ضمنی عملکرد و نشستن در غیر این صورت همان چیزی است که اتفاق می افتد در حال حاضر.

به عبارت دیگر برای جلب خارجی پشت بانک اندونزی نیاز به نوعی پایین آوردن هزینه واحد پول اندونزی مصون سازی ، که به منظور بلند.

نگاهی به جاکارتا مالی کتاب و تمام سرمایه گذاران بالقوه است برای بسیاری از چاپ پول. به عنوان یک نتیجه از گسترش کسری بودجه داخلی اوراق قرضه عرضه افزایش خواهد یافت و تقریبا 90 درصد وادار بانک اندونزی به خرید یکی دیگر از 350 هزار میلیارد به 400 تریلیون واحد پول اندونزی ($23.6 میلیارد دلار 26.9 میلیارد دلار) قبل از پایان سال تخمین زده Goldman Sachs Group Inc. که دو بانک مرکزی دارایی از بدهی است.

و این فقط یک تخمین بر اساس زودتر پیش بینی گلگون. دولت گفت: در آن سال 2020 با کمبود خواهد گسترش به 6.2% از 5.1% قبلا. جدید هزینه می تواند هنوز هم بهار. به عنوان مثال $8.6 میلیارد نجات طرح در حال حاضر در کار می کند برای کمک به تلاش شرکت های دولتی. تحت ریاست جمهوری Joko Widodo اول مدت زیادی کاهش یافت و به آشغال خاک و ترازنامه بدتر شده به عنوان کسب و کار تامین مالی پروژه های زیربنایی بزرگ. در حال حاضر قانونگذاران در حال سرزنش کردن بانک مرکزی برای چاپ پول به اندازه کافی سریع.

کشورهای توسعه یافته خوش شانس هستند. با تشکر از دلار به ارز ذخیره فدرال رزرو موفق به سرعت در حال گسترش ترازنامه خود را به یک سوم از تولید ناخالص داخلی از حدود 20 درصد در پایان سال 2019. با اینحال معامله گران هنوز هم نگران است که دولت آمریکا را سریع بدهی ایجاد خواهد روح خارجی که خود تقریبا یک چهارم از خزانه.

بازارهای در حال ظهور ندارد و لوکس به دنبال خود QE. در طول مخروطی اوقات تلخی 2013, واحد پول اندونزی از دست داده و 15 درصد از ارزش خود را در تنها سه ماه پس از سابق بن برنانکی شناور ایده پایان دادن به خرید اوراق قرضه که ممکن است. اندونزی 10 سال حاکمیت عملکرد شروع به پریدن کرد به اندازه 3 درصد است. این زخم هنوز تازه برای سرمایه گذاران و خطر فرار سرمایه واقعی است.

(به روز رسانی شامل بانک اندونزی نرخ بهره در بند پنجم.)

(1) در مدل جی پی مورگان سرمایه گذار usesone-ماه واحد پول اندونزی به جلو و او را رول پرچین ماهانه.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر هیئت تحریریه و یا بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

Shuli رن یک بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش بازارهای آسیایی. او که قبلا نوشت: در بازار بارون زیر یک حرفه ای به عنوان یک بانکدار سرمایه گذاری و یک CFA charterholder.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im