چرا راست معترضان با پوشیدن هاوایی چاپ

در حال ظهور از یک هک شوخی استعاره و در راست الگوهای رفتاری در نژادپرست و ضد همجنس گوشه و کنار اینترنت مسلح افراط گرایان پوشیدن هاوایی یا “سلام” چاپ تی شرت در تظاهرات در سراسر آمریکا در حال سیگنالینگ برای حمایت از یک دوم “جنگ داخلی” در طول اقامت در خانه دستور و تهدید درک شده به متمم دوم.

سال 1984 breakdancing فیلم Breakin’ 2: Electric Boogaloo راه اندازی سه دهه از استفاده مفرط جوک با تکیه بر آن به عنوان قالب با آخرین تکرار در راست الگوهای رفتاری معمولی استناد به “جنگ داخلی 2: Electric Boogaloo”.

کوتاه به Boogaloo یا Boogaloo عبارت در با تفنگ طرفداران حقوق — دهم: بازی گاه به گاه تهدیدات خشونت جمعی اغلب تحت پوشش جالب “شوخی” یا “الگوی رفتاری” — بیش از چند سال گذشته فزاینده خارج از 4chan و به تماس به عمل و هشتگهای Facebook, گروه, هشدار آمریکایی ها به انبار کردن اسلحه و مهمات و یک توطئه است که دموکرات ها و “چپ” هستند و “آینده” آمریکایی ها حق داشتن سلاح گرم است.

“پرچم قرمز” قوانین است که اجازه می دهد دولت به طور موقت توقیف سلاح گرم از افرادی که خطراتی برای خود و یا دیگران خواهد “را در boogaloo” با توجه به ضد افترا لیگ.

اسپین-آف به دنبال بزرگ — کلبه اسکیموها و لواو میان آنها با تصاویری از igloos و چاپ گل (یا igloos با چاپ گل) پخش آنلاین از جمله on Facebook.

مسلح شبه نظامی از اعضای راست تظاهرکنندگان به نظر می رسد پوشیدن گل-نسخه قابل چاپ تی شرت در تظاهرات اخیر علیه ایالت قرنطینه اقدامات برای مبارزه با گسترش coronavirus.

هاوایی بومی را متهم به این گروه اختصاص فرهنگ خود ترس است که “سلام” چاپ می تواند دارای برچسب نفرت نماد و یا در ارتباط با خشونت پیکرنگاری.

“من می دانم که این همه به نظر می رسد مانند یک شوخی و آسان به اخراج شده است اما بخشی از استراتژی خود را به فریب در مردان جوان و بی اهمیت جلوه دادن آنچه که آنها در حال صحبت کردن در مورد” نوشت: Reece جونز نویسنده از خشونت مرز و صندلی گروه جغرافیا و محیط زیست در دانشگاه هاوایی است. “آن است که کشنده جدی است. این مردان در حال آماده شدن برای یک جنگ داخلی.”

Boogaloo الگوهای رفتاری نیز به نظر می رسد در میان سفید supremacists علامت دهی که یک جنگ داخلی است و نه فقط در برابر لیبرال حکومت خواهد شد اما سرعت بخشیدن به فروپاشی اجتماعی راه را برای تسلط ضد افترا لیگ ،

“برخی از ترویج boogaloo-عبارات مرتبط با در کنار هشتگ مانند #dotr یا #DayOfTheRope که هر دو اشاره به نئو نازی ها ویلیام پیرس ترنر خاطراتیک novelised طرح برای یک انقلاب سفید” این سازمان گزارش شده است.

برخی از گروه ها باید فاصله خود را از نژادپرستانه شاخه و ادعا کرد که یک فرد مسلح انقلاب نمی نشان دهنده یک ایدئولوژی یکپارچه.

Facebook صفحه بزرگ کلبه اسکیموها Bois که بیش از 30000 “دوست” بر روی پلت فرم ادعا می کند که آینده انقلاب است “نه یک مسابقه مسئله” با اشاره به تظاهرات اخیر در مینیاپولیس زیر پلیس قتل جورج فلوید.

“بیش از حد به ما اجازه داده اند آنها را به قتل ما در خانه های ما و در خیابان ها” یک مدیر می نویسد. “ما نیاز به ایستادن با مردم مینیاپولیس. ما نیاز به حمایت آنها در این اعتراض یک سیستم است که اجازه می دهد تا به خشونت پلیس به انتخاب نشده است.”

زیر مسلح تظاهرات در طول Covid-19 بحران Boogaloo دنبال ترویج برنامه ای برای توده های مسلح راهپیمایی چهارم جولای تظاهرات و دیگر باز-حمل و حوادث در رسانه های اجتماعی.

“با این حال, طنز, خیس, آن ممکن است به نظر می رسد این است که یک حرکت فعالانه در حال آماده شدن برای رویارویی مسلحانه با اجرای قانون و هر کس دیگری که خود را محدود گسترده درک درستی از حق حمل اسلحه” نوشتن رابرت ایوانز و Jason Wilson خود را در عمق بررسی Boogaloo جنبش است. “در یک تقسیم بی ثبات پس از coronavirus چشم انداز آنها به خوبی می تواند منجر به خشونت گسترده در خیابان های شهرهای آمریکا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>