چرا تهمت تماس 86-year-old اثبات نشده به مواد مخدر تعویض بازی در برابر coronavirus?

چه کلروکين و هیدروکسی کلروکین?

بایر اختراع داروی کلروکين در سال 1934 و در آن استفاده شده است برای چندین دهه برای درمان مالاریا در سراسر جهان است. هیدروکسی کلروکین اختراع شد در طول جنگ جهانی دوم به ارائه یک جایگزین با عوارض جانبی کمتر.

هیدروکسی کلروکین فروش تحت نام تجاری Plaquenil نیز مورد استفاده توسط بیماران مبتلا به لوپوس و آرتریت روماتوئید را کنترل التهاب. هر دو مواد مخدر کلروکين و هیدروکسی کلروکین در دسترس هستند به عنوان generics اما عمومی و منافع سیاسی باعث شده است که اجرا می شود احتکار و کمبود شدید در هفته های اخیر.

با وجود عدم دقیق شواهد مغلوب ساختن پیشی جستن به ترویج مواد مخدر به عنوان مهم درمان covid-19 بیماری coronavirus علل و غذا و دارو صادر کرده اضطراری مجوز اجازه استفاده گسترده خود را برای درمان به شدت بیمار بیماران در بیمارستان است.

چه شواهدی وجود دارد که آنها را برای درمان coronavirus?

هیچ شواهد روشن است که این کار مواد مخدر در برابر coronavirus با وجود استفاده از آنها توسط بیمارستان ها و پزشکان در ایالات متحده و کشورهای دیگر پس از وقوع آغاز شد. خود خواص ضد ویروسی ثابت شده در لوله های آزمایش, اما دقیق بالینی برای آزمایش اثر خود را در انسان تکمیل نشده است.

مطالعات محدودی در coronavirus بیماران منتشر شده توسط محققان در فرانسه و چین اما در اندازه بسیار کوچک و مشکلات دیگر مانع از آن شد که از نظر آماری قابل توجه است. فرانسه مطالعه شامل ترکیبی از هیدروکسی کلروکین با آنتی بیوتیک آزیترومایسین که نشان داد سود در شش بیماران نتایج که مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ. مطالعه دیگری در 11 نفر در فرانسه نشان داد هیچ مدرکی رژیم کار می کند. یک مطالعه همچنین نشان داد بهره مندی بیش از استاندارد دوره درمان.

چه جریان اصلی علم می گویند ؟

جریان اصلی دانشمندان احتیاط در برابر استفاده از مواد مخدر بدون شواهد بیشتری آنها موثر است. Anthony S. Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به همراه مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید تریبون و آشکارا موقع توجه کرد اعلامیه که مواد مخدر هستند “بازی تعویض” در مبارزه با کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن مانع Fauci از پاسخ به یک سوال در مورد این موضوع در روز یکشنبه است نه تغییر ارزیابی در میان دانشگاهیان است که وجود دارد نه به اندازه کافی شواهد و مدارک در مورد توانایی این داروها برای کاهش بار ویروسی و جلوگیری از پاسخ التهابی که ویران ریه ها به طور جدی بیمار coronavirus بیماران. FDA بود مبهم در مورد منافع ممکن است زمانی که آن را صادر اضطراری آن با استفاده از مجوز در ماه گذشته: “آن است که معقول و منطقی به این باور است که کلروکين فسفات و هیدروکسی کلروکین سولفات ممکن است موثر در درمان covid-19” آژانس گفت.

چه هستند خطرات ناشی از عوارض جانبی این مواد مخدر ؟

عوارض جانبی خطرناک داروهای بسیار بهتر شناخته شده است. جدی ترین این داروها می تواند باعث آریتمی است که می تواند منجر به یک حمله قلبی کشنده در بیماران مبتلا به بیماری های قلبی عروقی و یا کسانی که در حال مصرف داروهای خاص از جمله داروهای ضد افسردگی داروها. پزشکان توصیه می کنند غربالگری با یک نوار قلب برای جلوگیری از مواد مخدر از بودن با توجه به 1 درصد از بیماران در بیشترین خطر یک رویداد قلبی. این داروها نیز می تواند باعث از دست دادن بینایی به نام رتینوپاتی با استفاده طولانی مدت و کلروکين شده است همراه با جنون است.

چرا تهمت نگه داشتن شعار منافع خود را ؟

به عنوان coronavirus پخش شده از چین در سراسر جهان و به ایالات متحده وخیم واقعیت این است که هیچ واکسن و هیچ تایید داروی موجود برای درمان جدی علائم تنفسی که مدعی هستند هزار از زندگی است.

بارها و بارها در trumpeting اثبات نشده مخدر از اتاق جلسه کاخ سفید تهمت است بسیج عناصر از پایگاه خود را در اطراف بالقوه برای درمان و به دنبال به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک رئیس جمهور زمان جنگ اقدام است. مغلوب ساختن پیشی جستن در گفت و مشتاق به فشار FDA به تصویب مواد مخدر و آنها را به بيمارستان به سرعت صرف نظر از عدم وجود شواهدی وجود دارد که آنها کار می کنند. “رئیس جمهور این است که صحبت کردن در مورد امید برای مردم است. و آن را غیر معقول چیزی که به امید برای مردم” Fauci گفت: در کاخ سفید با 21 مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de