چرا که بسیاری از ‘ضروری’ به کارگران پرداخت می شود بنابراین ، در اینجا چیزی است که اقتصاددانان می گویند.

آنها نیز اتفاق می افتد به در میان بالاترین دستمزد کارگران در کشور است. پس چرا قطع? و برعکس, چرا, نسبتا غیر ضروری شغل ها در زمینه هایی مانند سرگرمی و سرمایه گذاری را به خوبی جبران می شود? برای پیدا کردن ما خواسته اقتصاددانان در سراسر طیف ایدئولوژیک را توضیح دهد.

عرضه و تقاضا

مفهوم عرضه و تقاضا loomed بزرگ در بسیاری از پاسخ های خود را. “بسیاری از ‘ضروری’ مشاغل بسیار آسان برای وارد کردن و شغل با یک منبع بزرگ از پتانسیل کارگران پرداخت می شود کمتر” گفت: Wojciech Kopczuk های اقتصادی استاد در دانشگاه کلمبیا.

جوراب ساق بلند قفسه و یا در حال اجرا نقدی, ثبت نام, برای مثال, ممکن است نیاز به دانش تخصصی و یا آموزشی. و اگرچه مهارت تفاوت در چنین موقعیت های — جدید صندوقدار در حال رفتن به آهسته تر از کسی است که در آن برای یک دهه به عنوان مثال — شرایط اساسی نسبتا کم است. وجود دارد میزان که “هر کسی می تواند انجام این کار” حداقل در آن در سطح پایه.

“وجود دارد هیچ چیز متناقض” درباره این سناریو گفت: آدم Ozimek اقتصاددان ارشد در Upwork. از آنجا که وجود دارد به مراتب بیشتر از افرادی است که می توانید با پر کردن چنین نقش آنها تمایل به فرمان “خیلی کم دستمزد.”

مقیاس پذیری

ماریان برتراند از دانشگاه شیکاگو اشاره به “مقیاس پذیری” از یک کار به عنوان یکی دیگر از عوامل است. “سرگرم کننده می تواند با ارائه ارزش به میلیون ها نفر از مردم” این استاد اقتصاد گفت:. “یک سرایدار اما ماهر در کار خود تنها می تواند به پاک کردن یک ساختمان در یک زمان.”

اما نه همه بالا بگیر ارزش حقوق خود گفت: گابریل Zucman یک اقتصاددان در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. “این بحران نشان می دهد که بسیاری از استبداد در دستمزد-تنظیم روند به خصوص (اما نه تنها) در بالای دستمزد نردبان” او گفت:. “حقوق میلیون ها دلار (رایج در صنعت مالی و در میان مدیران شرکت های بزرگ امروز) اغلب باید کمی و قابل اندازه گیری ابزار اجتماعی” و به جای نتیجه افراد و شرکت ها دستکاری سیاسی و اجتماعی و اقتصادی شرایط را به سود خود را پد, او گفت:.

الماس-آب پارادوکس

علامت پری یک اقتصاددان در آمریکا سازمانی موسسه گفت: الماس-آب تناقض می تواند یک راه طولانی در توضیح چگونگی دستمزد کار می کنند. ریشه این تناقض این است: آب ضروری است برای تمام عمر در حالی که الماس نیست. هنوز الماس بسیار با ارزش تر از آب در راه همان است که یک ستاره NBA پرداخت می شود بسیار بیشتر از کارگران بهداشت.

پاسخ این است که در آنچه که اقتصاددانان آن را “حاشیه ای ارزش” از یک محصول. به عنوان NPR سیاره پول آن را توضیح داد در سال 2018 ارزش آب بستگی دارد تا حد زیادی در چه مقدار از آن را به شما داشته باشد. ارزش یک گالن آب است که تقریبا بی بها — شما به معنای واقعی کلمه به آن نیاز دارید برای زنده ماندن. اما اگر شما به سهام تا 10 گالن که آخرین گالن نیست ارزش به عنوان بسیار به عنوان اولین. و اگر شما یک مخزن آب بیشتر از این مقدار کمی به شما — شما به سادگی نمی تواند با استفاده از آن همه. از همه مهمتر آن است که نسبتا آسان برای به دست آوردن همه که آب به دلیل آب فراوان است در بسیاری از مکان.

ارزش چیزی شبیه به یک الماس از سوی دیگر کمتر از یک رابطه به چگونه بسیاری از الماس شما. الماس کمیاب هستند. اگر شما یک الماس شما می توانید فروش اگر به $1,000. اگر شما 100 الماس شما می توانید هر یک از آنها را برای $1,000. ارزش هر یک الماس نیست که وابسته به چگونه بسیاری از آنها شما را.

پری می گوید تاپیک مشابه پویا در نیروی کار. “‘ضروری’ کارگران به وفور وجود دارد و مسلما با ارزش تر و در مجموع از ارزش بالاتر به کارگران ماهر مانند حسابداران رسمی, اقتصاد استادان و مدیران صندوق های تامینی” او گفت:. “اما از آنجا که ‘ضروری’ کارگران فراوان و بالاتر-ماهر با تحصیلات بسیار با تجربه کارگران کمیاب در مقایسه لبهای ارزش و دستمزد از یک ساعت از یک کارگر ماهر زمان تا حد زیادی بیش از لبهای ارزش و دستمزد از یک ساعت از پایین-کارگر ماهر است.”

قدرت دیفرانسیل

اما وجود دارد یک رشته جدید پژوهش در اقتصاد است که سوالات برخی از حرفه ای دیرینه توضیحات برای نابرابری دستمزد. مارشال Steinbaum یک اقتصاددان در دانشگاه یوتا می گوید اخیر برخی از مقالات نشان می دهد که تفاوت در مهارت نیست بزرگ کنندههای تفاوت در درآمد — بزرگ وجود دارد تفاوت در درآمد بین کارگران که همین کار را انجام و برای مثال شرکت ها به طور فزاینده ای قادر به جمعیت از همه رقبای خود و به عنوان یک نتیجه کارگران پرداخت هر آنچه که آنها می خواهند بدون در نظر گرفتن مهارت, به دلیل وجود دارد هیچ کس دیگری به آنها را استخدام.

“من فکر می کنم یک بخشی از توضیح است که منظور از نهادهایی که پس از بهبود کارگران جایگاه و قدرت چانه زنی برابر کارفرمایان در حالی که کارفرمایان باید commensurately به دست آورد قدرت” او گفت:. کسب و کارهای بزرگ و متحد سیاستگذاران باید مشغول به کار در پشت سر هم برای تضعیف اتحادیه های کارگری در مخالفت با حداقل دستمزد قانون و شل کار محدودیت های, به عنوان مثال.

“این و نه مهارت دلیلی برای نابرابری درآمد بین کارگران” Steinbaum گفت: “عظیم و اختیار کارفرمایان آمریکایی به دیکته را از آن-یا-ترک-آن شرایط وابسته به کارگران است که دلیل اصلی ما ضروری’ نیروی کار است که در چنین dire straits.”

شیکاگو برتراند می گوید: سیاستگذاران باید ابزار در اختیار خود — دقیق ضد تراست سیاست گسترش به دست آورده اعتبار مالیات بر درآمد, حداقل حقوق و دستمزد افزایش, حتی جهانی پایه درآمد برای بهبود بسیاری از کارگران کم درآمد که آیا اقتصاد ضروری ترین شغل. آیا همه گیر تغییرات خود تمایل به استفاده از این ابزار باقی مانده است دیده می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im