Blakeney آن را راه اندازی. هنگامی که سنگ بنای تیم وارد Blakeney استقبال Barksdale.

“من از او پرسیدم اگر او استخدام سفید کودکان و نوجوانان” Barksdale گفت: با خنده در هفته گذشته. “او گفت:” کاملا.’ من گفت: “من ممکن است یکی برای شما.’ “

Barksdale گفت: Blakeney در مورد اردن چوب بسیار عالی بود که دانش آموز در حال استخدام توسط بخش من در کالج ها پس از پرواز تحت سراغ رادار تا او منتقل می شود به بازی خود را در فصل ارشد در بنای آن نقش ملی برنامه.

Blakeney و کارکنان خود را رفت و به چوب بازی بعد و آمد متقاعد شده او می تواند بخش عمده ای از خود را بازسازی برنامه.

“او کامل بود برای ما در هر راه” Blakeney گفت. “او یک 6-8 کشش چهار که می تواند در بازی سه نقطه و یا حتی دو. او واقعا می تواند شلیک و او واقعا می تواند عبور کند. به علاوه او یک دانش آموز [1,340 SATs 4.4 معدل با AP کلاس شمارش] مناسب برای Howard آکادمیک.”

به عنوان Blakeney, بود با چوب تیراندازی یک میل چپ دست تصویب قرار داده و او را بیش از بالا.

“او به من گفت وقتی که من ساخته شده است که با تصویب او واقعا هیجان زده” چوب گفت: صحبت از خانه اش در سان آنتونیو در پنج شنبه شب. “این زمانی است که او می دانست که او می خواست با من بازی برای او.”

وجود یک پتانسیل گرفتن: Howard, شناخته شده به عنوان دانشگاه هاروارد از تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه های سفید جمعیت دانشجویی حدود 2 درصد است.

“من تعجب اگر او در واقع ماشه در آینده به HBCU,” Blakeney گفت. “او دیگر ارائه می دهد از بسیار خوب علمی مدارس.”

Blakeney نمی دانستم پس از آن که نبود مهم چوب است.

“پدر و مادر من صرف مقدار زیادی از زمان در خارج از کشور زمانی که آنها جوان بودند,” او گفت:. “پدر من زندگی می کردند در پاناما و مادر من سفر در سراسر هنگامی که او جوان بود. به طوری که آنها استفاده می شود به بودن در مکان های که در آن آنها یک اقلیت.

“به علاوه من که هر جا رفتم اکثر بچه ها در تیم بسکتبال خواهد بود آمریکایی های آفریقایی تبار. شما یک بازیکن بسکتبال; که شما اویختن با بیشتر ؟ هم تیمی های خود را. بنابراین من صادقانه فکر نمی کنم تجربه در هوارد خواهد بود که متفاوت از هر مدرسه دیگر من ممکن است انتخاب کنید.

“و من واقعا دوست داشتم از دانشگاه که سفر من است و من واقعا دوست داشتم واشنگتن است. از آن ساخته شده بسیاری از حس به من.”

آیوی لیگ مدارس مانند کرنل و کلمبیا ارائه کمک هزینه تحصیلی در طول فصل. تعداد زیادی از اواسط رشته های بالا و اواسط رشته نیز او را استخدام امید او ممکن است اواخر signee.

“او حداقل اواسط پخش عمده,” Iona دستیار مربی تام Abatemarco گفت. “شاید بهتر از آن است.”

Abatemarco بود ریک Pitino اول استخدام در آیونا پس از او در زمان کار در ماه گذشته. به طور معمول او را به جاده بلافاصله به استخدام سالمندان دبیرستان که نیست امضا نامه-از-قصد. در عوض به خاطر رمان coronavirus خاموش شدن او در تلفن درخواست هر کسی و هر کس او می دانست که توصیه می شود در دسترس بازیکنان.

یک دوست در تگزاس اجرا می شود که در استخدام خدمات او را فرستاده تصویری از چوب است. “من دوست داشتم او را از حق دور” Abatemarco گفت. “من می دانستم که مربی [Pitino] می خواهم او را به این دلیل که او می تواند شلیک کنید. بنابراین من او را فرستاده نوار است.”

ده روز بعد چوب تلفن زنگ زد: Pitino به او ارائه کمک هزینه تحصیلی. وجود دارد یکی گرفتن: Pitino گفت: او نیاز به یک پاسخ در آینده نه ساعت.

چوب می دانستم که همه چیز در مورد Pitino.

“من می دانستم که در مورد قهرمانی بودن محروم” در Louisville, او گفت:. “من همچنین می دانستم که اگر من می خواستم به بازی در خارج از کشور روزی یا حتی یک شات در NBA, او احتمالا می تواند یک مربی بزرگ برای من است. از آن خواهد شد در نظر گرفتن خوب و بد.”

چوب به نام Blakeney حدود یک ساعت قبل از Pitino مهلت از او بخواهید آنچه که او فکر می کردم.

“او به دنبال هدایت” گفت: Blakeney خنده. “من آن را به او داد. من گفتم: ‘شما نیاز به آمده به هوارد” و من به او گفتم چرا دوباره.”

چوب بود واقعا پاره شده. او به نام Pitino به یک سوال بپرسید: “شما استخدام من دلیل این که شما نیاز بدن و یا اینکه شما فکر می کنم من واقعا می تواند بازی را برای شما؟”

Pitino به او آنچه که او بدون شک فکر کردم این جواب درست است. “او گفت:” پسر من شش بچه های دیگر باد کردن گوشی من در حال حاضر که می خواهید به آمده است. من نگه داشتن آنها را تا زمانی که من دریافت پاسخ از شما.’

“چیز خنده دار است که نوع قرار داده شود ، من احساس می کردم که او تا به حال یک لیست و اگر من گفت که او می خواهم فقط من عبور نام کردن و رفتن به بعدی ، من می دانستم که مربی کنی واقعا می خواست من بود.”

هنوز هم او پاره شد. او در نهایت به نام Pitino در مهلت و گفت: “مربی من فقط نمی تواند تصمیم گیری در این مهم به این سرعت. او گفت: “هیچ مشکل. اجازه دهید بحث را دوباره در یک روز زن و شوهر.’

“حدود یک ساعت بعد دیدم در توییتر که یکی دیگر از بچه ها که بازی موقعیت من متعهد شده بود به او. من فکر کردم خوب خوب است. در حرکت است.’ “

و بنابراین مارس 14, او به نام Blakeney به او بگویید که او از آمدن به هوارد. شب بعد نامه ای از قصد وارد شدند.

“او به بازی حق دور برای ما” Blakeney گفت. “من فکر می کنم او این استعداد را به بازی در هر نقطه — منظورم در هر نقطه. همه همراه من واقعا نگران HBCU چیز. خبر خوب این است که او نبود.”

Blakeney اول فصل در هوارد بود 4-29 کابوس. تعدادی از برترین بازیکنان منتقل زمانی که مدرسه اخراج کوین Nickleberry در بهار گذشته. او در بر داشت تشویق در گاومیش کوهان دار امریکایی برنده شدن دو تا از چهار بازی گذشته خود را از جمله در دور اول بازی در نیمه شرقی کنفرانس ورزشی مسابقات است.

“من فکر می کنم که نشان داد که بچه ها هرگز ترک کار و یا تلاش برای به دست آوردن بهتر است,” او گفت:. “اما بدون شک وجود دارد که ما نیاز به یک تزریق از استعداد های جدید.”

قرار است وجود داشته باشد و نه بازیکنان جدید در پردیس هر زمان که کلاس های رزومه. محور این گروه به خوبی ممکن است چوب.

“این کار را نه فقط به خاطر اینکه او یک بازیکن خوب است اما چون او حق مطلق ذهن-مجموعه بود و با هوارد” Blakeney گفت. “من نمی توانم صبر کنید برای کار با او.”

Barksdale گفت که او فکر می کند چوب تصمیم گرفت در مورد بیش از بسکتبال.

“او می خواهد به یک طرفدار روزی,” او گفت:. “او است که رویا و من فکر می کنم Kenny خواهد بود یک مربی فوق العاده برای او. اما او نگاه گذشته زمانی که او به بازی بازی. او را چهار سال تصمیم; او به 40 سال تصمیم گیری است.”

ادامه مطلب جان فایننشتاین:

دانلود رایگان مقالات