“پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” تبدیل به یک پاره در تظاهرات در سراسر کشور یک خاردار پروژه هنر در پایتخت کشور و یک چماق است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است به خوب بکار بردن در برابر مخالفان خود را. سادگی عبارت belies به طبیعت پیچیده تر از این بحث است. این “پال خواستار قطع بودجه دولت” حرکت در امتداد یک طیف از کسانی که در مینیاپولیس که منحل و بازسازی خود را به اداره پلیس (در تئوری که در زمان وزارت فرهنگ است که بیش از حد پر شده با نژادپرستی و خشونت) به کسانی که در شهر نیویورک و یا لس آنجلس که مدافع تخصیص مجدد هزینه و اصلاح شیوه های پلیس.

1. چه “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ چیست ؟

چیزهای مختلفی را برای افراد مختلف. دولت شهر در مینیاپولیس است که به دنبال انحلال کامل آن به اداره پلیس نه فقط در واکنش به قتل جورج فلوید بلکه به دلیل عملکرد ضعیف مبارزه با جرم و جنایت. در جای دیگر بحث ها متنوع تر و defunding به معنی هزینه کمتر در پلیس اضافه کاری و تجهیزات و بیشتر بر روی روان-بهداشت و درمان, مسکن, آموزش و پرورش و خشونت-پیشگیری از ابتکارات. توجیهی برای انحراف اجرای قانون بودجه نسبت به کسانی که اهداف مبتنی بر این فرض استوار است که قوی نیروی انتظامی است که تنها راه برای جلوگیری از جرم و جنایت. یک جنبش به اتخاذ اصطلاح مردم, بودجه با تاکید بر اجتماعی-خدمات برنامه های صورت گرفته در شهرهای آمریکا از جمله لس آنجلس Nashville و نیویورک.

2. چقدر ایالات متحده صرف policing?

در بسیاری از شهرستانها عمده 30 درصد به 40 درصد از بودجه شهرداری با توجه به یک سال 2017 گزارش توسط یک ائتلاف اجتماعی-برابری گروه از جمله مرکز محبوب دموکراسی است. شهر نیویورک موفقیت در شکستن آن موج جرم و جنایت از 30 سال پیش به طور کلی اعتبار به تزریق گسترده پول به استخدام 6,000 اضافی پلیس 54 درصد افزایش روزانه آن گشت. اما بسیاری از معترضان سوال اگر پول و پلیس بیشتر همیشه جواب. طی چهار دهه گذشته هزینه پلیس در آمریکا تقریبا سه برابر $42.3 میلیارد دلار در سال 1977 به $114.5 میلیارد دلار در سال 2017, با توجه به شهری موسسه تجزیه و تحلیل داده های سرشماری. که هزینه نگهداری افزایش است و حتی به عنوان جرم و جنایت خشونت آمیز و جنایت علیه اموال قابل توجهی کاهش یافت و با توجه به U. s. اداره دادگستری آمار داده.

3. چه جای منحل پلیس بخش?

مینیاپولیس شورای شهر رای به جای اداره پلیس با جامعه منجر عمومی سیستم ایمنی خواهد شد که طراحی شده بیش از سال آینده در مشورت با جامعه. (شهردار یعقوب فری پشتیبانی نمی کند لغو بخش اما می گوید او به دنبال “عظیم اصلاحات ساختاری.”) فعال گروه هایی مانند اصلاح بلوک سیاه سند چشم انداز جمعی و MPD 150 می خواهید این شهرستان برای منحرف کردن حدود 45 میلیون دلار از اداره پلیس به “جامعه-رهبری بهداشت و ایمنی استراتژی.” مینیاپولیس اداره پلیس با استفاده از حدود 189 میلیون از 1.6 میلیارد دلار کل بودجه شهرستان.

4. که در آن چیز دیگری است که در بحث اتفاق می افتد ؟

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti که در ابتدا پیشنهاد 7% افزایش در هزینه های پلیس به نام برای $150 میلیون برش با درآمد حاصل به جای رفتن به حمایت از برنامه های جوانان. در شهر نیویورک, شهردار, بیل د Blasio است که پشتوانه ایده برش 6 میلیارد دلار بودجه از 36,000-افسر اداره و هزینه های بیشتر در برنامه های جوانان. شورای شهر می خواهد پلیس برای کاهش هزینه های $1 میلیارد دلار در سال 2021 بودجه. حتی پلیس شهر نیویورک کمیسر, Dermot شیا می گوید او را خوب با ایده برش: “برای کمک به بچه ها از شهر ما من از 1000% پشت تغییر برخی از کمک های مالی از پلیس,” او گفت:.

5. جایگزین چیست ؟

Camden, New Jersey, جمعیت 74,000 لغو آن اداره پلیس شهر در سال 2013 پس از سال ها از اتهام خشونت پلیس و فساد و قرارداد با Camden County برای ارائه اجرای قانون خدمات. این پلیس شهرستان اقدام به اتخاذ 18-استفاده از صفحه-از-نیروی سیاست های توسعه یافته با دانشگاه نیویورک پلیس پروژه قرار می دهد که یک اولویت در د تشدید. به عنوان تظاهرات در سراسر این کشور به خشونت تبدیل شد در هفته های اخیر, Camden افسران ترک riot gear در خانه.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات