چرا آمریکایی ها بیشتر کار ؟ تغذیه صندلی پاول می گوید: سرزنش آموزش و پرورش و مواد مخدر, نه رفاه.

پس چی می گذرد ؟ سناتور ایالات متحده آمریکا خواسته فدرال رزرو صندلی جروم H. پاول در مورد مشارکت نیروی کار در این هفته به ویژه پس از پاول گفت: بیشتر مردم در نیروی کار یک “اولویت ملی.”

در پاسخ پاول گفته سناتور به سرزنش سیستم آموزش و پرورش و سایر بیماری همه گیر و نه رفاه.

“آن را بهتر یا راحت تر به فقیر و منافع عمومی در حال حاضر آن را در واقع بدتر از آن بود که” پاول گفت.

زمانی که سناتور. جان Neely کندی یک جمهوری خواه از لوئیزیانا خواسته پاول اگر “غنای ما برنامه های اجتماعی” باعث می شود مردم کمتر تمایل به دنبال کار به دلیل آنها می توانند یک دولت برای اتمام کار نمی پاول را رد کرد و آن ایده است. اکثریت قریب به اتفاق اقتصاددانان معتقدند با تغذیه صندلی یک جمهوری خواه که کار را برای رئیس جمهور جورج دبلیو بوش قبل از گام گذاشتن در یک حرفه ای در سهام خصوصی و بعد از آن در بانک مرکزی.

“این بسیار سخت است که اتصال و من به شما بگویم چرا” پاول گفت: کندی. “اگر شما نگاه کنید در شرایط واقعی تنظیم شده برای تورم در منافع است که مردم آنها در واقع کاهش یافته است و طی این دوره کاهش مشارکت نیروی کار.”

اقتصاددانان در سراسر طیف سیاسی موافق با پاول. از آنجا که عمده هر دو حزب تلاش برای وصله پینه کردن رفاه در سال 1996 آن را بسیار سخت تر برای دریافت پول از دولت مگر اینکه شما یا کار و یا غیر فعال است.

“روح چه فدرال رزرو صندلی بود و گفت که شما نمی توانید سرزنش عقب مانده و یا کاهش مشارکت نیروی کار در رفاه به نفع سیستم گفت:” مت Weidinger این رو همکار در فقر مطالعات در سمت راست متمایل American Enterprise Institute. “مزایای واقعا نمی شده است در حال رشد است. آنچه ما انجام شده است پرداخت یارانه افرادی که رفتن به محل کار.”

پس از 1990s ایالات متحده با تمرکز بر گسترش اعتبار مالیاتی برای کمک به فقرا کار. گرفتن ؟ مردم باید کار حداقل کمی برای به دست آوردن منافع. کسب درآمد مالیات های اعتباری (EITC) تنها در ضربات را پس از اولین دلار از پرداخت. به طور مشابه, آن را تبدیل به سخت تر در اکثر ایالت به دریافت و پرداخت های دولت و یا مواد غذایی (SNAP) برای بیش از چند هفته مگر اینکه شما یک بیکار بالغ که به طور فعال به دنبال کار.

یک 2018 تجزیه و تحلیل توسط اقتصاددانان هیلاری Hoynes (دانشگاه کالیفرنیا در برکلی) و دایان Whitmore Schanzenbach (دانشگاه نورث وسترن) در بر داشت که “تقریبا تمام سود در هزینه های اجتماعی و شبکه های ایمنی برای کودکان از سال 1990 رفته اند به خانواده های با درآمد و به خانواده های با درآمد بالای خط فقر.”

“دلار دیگر رفتن به بسیار پایین” Hoynes به ما گفت. “آنها در حال رفتن بالاتر توزیع درآمد.”

بهره مند است که اکثر مردم فکر می کنم به عنوان رفاه در حال حاضر شناخته شده به عنوان کمک های موقت به خانواده های نیازمند و یا TANF. معمولی دریافت کننده این برنامه در حال حاضر می شود به مراتب کمتر از آنها در سال 1996 به خصوص پس از تنظیم برای افزایش هزینه های زندگی.

Danilo Trisi یک تحلیلگر ارشد پژوهش با تمرکز بر فقر کودکان در سمت چپ متمایل به مرکز بودجه و اولویت های سیاست اشاره کرد که ایالات متحده مشارکت نیروی کار شده است در حال سقوط از سال 2000 اما بسیاری از کشورهای اروپایی است که بیشتر سخاوتمندانه تورهای ایمنی دیده می شود کار نیروی مشارکت افزایش طول همان دوره زمانی.

“داده های بین المللی نشان می دهد که بیشتر سخاوتمندانه زمانی که مردم هم خشن نیست کاهش مشارکت نیروی کار,” Trisi گفت. “این واقعیت که ایالات متحده ضعیف برای حمایت از مردم در حال سقوط در زمان های سخت را باید جشن گرفت. این یک دلیل کلیدی ایالات متحده بالاتر فقر کودکان از بسیاری از رقبای ما.”

دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه اقتصاددان رابرت Moffitt گفت که او موافق با پاول که شبکه امنیت برنامه های نه دلسرد کردن مردم از پیدا کردن کار با توجه به تحقیقات. او گفت که این یک استثنا ممکن است برنامه ها برای افراد مسن و یا معلول. Moffitt با اشاره به 2015 تجزیه و تحلیل در مجله جمعیت شناسی که نشان می دهد که افراد مسن و معلول دریافت بسیار بیشتر از مزایای. او مطالعه همچنین نشان داد که کم بگیران را دیده اند منافع خود را کاهش است.

“ایالات متحده بدست بسیار خست در دادن حمایت برای کسانی است که کار” Moffitt گفت.

بنابراین چه چیزی است که در واقع نگه داشتن ایالات متحده مشارکت نیروی کار نرخ خیلی پایین است ؟ بسیاری از اقتصاددانان می گویند آنها انتظار مشارکت نيروی کار به سقوط به عنوان متولدین بازنشسته شود اما این مشکل در بسیاری از ملل و ایالات متحده مشارکت نسبتا پایین باقی مانده است حتی در نخست کار سنین (سنین 25 تا 54) هنگام بازنشستگی نباید یک عامل است. دیگران اشاره کرده اند این واقعا یک مشکل متفاوت برای مردان و زنان است. زن مشارکت نیروی کار دارای لبه پایین از سال 2000 (اگر چه آن را دوباره به تازگی) اما نر مشارکت نیروی کار شده است در حال سقوط پس از 1950s.

در اینجا پاول توضیح: “این یک ترکیبی از همه چیز, هیچ شکی نیست. آن است که دست آوردهای آموزشی در ایالات متحده بود که پس از بالاترین تا واقعا کاهش یافته است نسبت به همسالان ما. و به خصوص در میان پایین و با درآمد متوسط مردم, سطح تحصیلی واقعا plateaued. و این نکته کلیدی برای نگهداری در بازار کار این روزها.”

“من می گویند که مواد مخدر بحران کمک می کند نه,” او اضافه شده است.

بالا اقتصاددانان در دولت اوباما قرار دادن یک گزارش با تمرکز به طور خاص در مورد این موضوع در ماه ژوئن سال 2016. آنها به این نتیجه رسیدند که شغل برای مردان بدون مدرک دانشگاهی در حال کاهش و پرداخت شده است در حال سقوط, ساخت کار کمتر جذاب است.

در بسیاری از جهات این مشکل بود و در قلب جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 زمین به کمک “را فراموش کرده است.” آن را به احتمال زیاد به یک موضوع کلیدی و دوباره در سال 2020 ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>