که این صدها میلیارد در دولت کمک? در حال حاضر این ممکن است در تاریکی.

رئیس در میان حذفیات است $349 میلیارد رود به doled به شرکت های کوچک در تکه به عنوان بزرگ به عنوان 10 میلیون دلار. نجات قانون نمی وادار کوچک کسب و کار دولت برای افشای دریافت کنندگان. تا کنون این سازمان گفت: آن را دریافت کرده است در مورد 487,000 برنامه های کاربردی به دنبال در مجموع $125 میلیارد دلار است.

یک برنامه به طور بالقوه حتی شکاف بزرگتر شامل تریلیون رفتن به کسب و کار تحت نظارت فدرال رزرو.

مراقبت قانون و قوانین دیگر به طور کلی نیاز به تغذیه برای افشای دریافت کنندگان وام و مقدار دریافت می کنند اما قابل توجهی وجود دارد معافیت: رئیس بانک فدرال جروم H. پاول ممکن است که درخواست اطلاعات محرمانه نگه داشته شود به معنی تنها رهبران کنگره خواهد بود با توجه به دسترسی.

کنگره با عجله به تصویب مراقبت عمل در ماه مارس در حالی که اقتصاد به سرعت رو به وخامت گذاشته اما سیاستگذاران هستند و تنها در حال حاضر شروع به درک برخی از مفاهیم قانون است. و قانونگذاران به نظر نمی رسد به هر گونه تغییرات به عنوان دموکرات ها و جمهوری خواهان در تضاد هستند بیش از اینکه به تصویب 250 میلیارد دلار بودجه اضافی برای یک کسب و کار کوچک برنامه و یا اضافه کردن و حتی بیشتر بودجه برای دولت, شهرستانها و بیمارستان ها.

طرفداران خودداری اطلاعات استدلال می کنند که شناسایی coronavirus کمک گیرندگان می تواند شرکت های مردد به درخواست به دلیل نگرانی های حریم خصوصی به خصوص اگر کسب و کار کوچک هستند. دیگر نیازمند شرکت ها ممکن است که ترس کمک نرم افزار یک بار ساخته شده می تواند به عنوان نشانه ای از مالی سستی. راه اندازی مجدد اقتصاد نیاز به گرفتن پول برای کسب و کار به سرعت این طرفداران می گویند بنابراین برنامه باید به جلوگیری از الزامات است که مانع از برنامه های کاربردی.

از سوی دیگر اگر نام کمک ذینفع هستند نکردن آن دشوار خواهد بود برای ارزیابی چقدر از امداد پول هدر رفته بودن متقلبانه به دست آمده یا نه رسیدن به مکان های در نظر گرفته شده بود برای رفتن کارشناسان و ناظر گروه می گویند.

“شما فقط می توانید واقعا اندازه گیری موفقیت یا شکست برنامه اگر شما می دانید که در آن پول است” گفت: Neil Barofsky سابق بازرس کل نجات در آخرین بحران مالی است. “به عنوان یک ماده اولیه حکومت باید وجود داشته باشد افشای دریافت کنندگان دولت نجات پول است.”

اگر بیشتر از 2 تریلیون دلار هزینه کرده است و در عین حال برای شروع اختلافات در حال حاضر بوجود آمده در مورد چه کسی مسئول خواهد بود مطمئن شوید که آن را انجام شده است اخلاقی.

مراقبت عمل نیاز به چندین لایه از نظارت: آن خواستار ویژه بازرس کل; کنگره بررسی کمیسیون و یک بیماری همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته یک گروه خواهد شد که متشکل از بازرسان عمومی مسلح با افزایش قدرت به حکم اسناد و مدارک و شهادت.

اما تهمت گرفته شده که مراحل تضعیف این داوران. در امضای مراقبت در عمل به قانون تهمت خشم برخی از دموکرات ها که تا به حال اصرار بر نظارت اقدامات با اعلام این که بازرس ویژه نمی تواند گزارش موضوع به کنگره بدون “ریاست جمهوری نظارت” یک محدودیت است که می تواند سازش watchdog استقلال.

سپس هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن حذف رئیس فدرال پنل کنگره ایجاد شده برای نظارت بر دولت را از دست داده و مراقبت عمل می کنند. گلن خوب بود که این اقدام پنتاگون بازرس کل اطلاع داده شد که او در حال جایگزین شدن در وزارت دفاع توسط Sean W. اودانل در حال حاضر بازرس کل در سازمان حفاظت محیط زیست.

صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد به نظارت پانل افشای عمومی که دریافت تریلیون در اورژانس پول می تواند نقش مهمی در بحث های عمومی در طول برنامه.

نشر دریافت کننده اطلاعات را قادر می سازد خارج از گروه — نه فقط دولت منصوب بدن — برای بررسی به خرج گفت: اردن Libowitz از شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن غیر انتفاعی ناظر ،

“ما همیشه می تواند به نفع از حد شفافیت را به عنوان ممکن است در هزینه های دولت,” او گفت:.

اما زیر 2 تریلیون دلار لایحه مورد نیاز برای افشای متفاوت است نوع هزینه.

برای مثال یکی از بهترین و شناخته شده ترین عناصر در این لایحه که اجازه می دهد تا وزارت خزانه داری به صرف $46 میلیارد دلار برای کمک به شرکت های هواپیمایی حمل و نقل هوایی شرکت و “کسب و کار حیاتی برای امنیت ملی” نیاز به این بخش به سرعت انتشار نام این شرکت به گرفتن پول از وام و قرارداد.

مراقبت عمل به طور مشابه از الزامات مورد نیاز برای فدرال رزرو به افشای اطلاعات در مورد وام را ارائه می دهد.

فدرال رزرو در مورد نیاز به نوبه خود به کنگره — و در نهایت قرار دادن در وب سایت خود — اصول اولیه از وام های صادر شده: هویت کسب و کار چقدر پول قرض داده و نرخ بهره. بعد از آن فاش خواهد شد چه مقدار از وام بازپرداخت شده است.

پاول تاکید شده بارها و بارها در ماه های اخیر است که او معتقد است فدرال رزرو باید شفاف و پاسخگو به مردم را در تمام اقدامات خود را. در یک سخنرانی پنج شنبه او همچنین تاکید کرد که فدرال ریزرو ساخت وام که از آن انتظار بازپرداخت خواهد شد و نه آشکار مالی کمک های مالی.

“من می خواهم به استرس است که این وام قدرت نه صرف قدرت” پاول گفت. بانک فدرال انتظار است “وام خواهد بود به طور کامل بازپرداخت.”

به عنوان تغذیه صندلی پاول دارای اختیار برای حفظ نام شرکت و مقدار قرض محرمانه های اطلاعات تنها با برخی از رهبران کنگره که نظارت بر تغذیه و فعالیت. که اطلاعات “باید محرمانه نگه داشته پس از درخواست کتبی رئیس” با توجه به یک بخش فدرال رزرو قانون ذکر شده توسط نجات قانون.

در طول بحران مالی جهانی, فدرال رزرو حاضر به نوبه خود به خبرنگاران سوابق برخی از آن اضطراری وام دهی بانک. بلومبرگ ، شرکت رسانه ای شکایت کرد برای آزادی آنها و در یک مورد که رفت به دیوان برنده سه سال بعد.

سارا بلوم راسکین یک وکیل سابق و تغذیه گفت: نظارت به نظر می رسد “ضعیف” در زمانی که تغذیه داده شده است قابل توجه قدرت های جدید به قرض دادن پول است.

منتقدان همچنین اشاره کرد که در حالی که بانک مرکزی برای به اشتراک گذاشتن برخی از اطلاعات اولیه در مورد وام های دیگر جزئیات مانند این که چگونه بسیاری از کارکنان این شرکت حفظ کرده و یا برای جبران آن اجرایی ممکن است هرگز به صورت عمومی به اشتراک گذاشته.

“ما باید برای درخواست واقعی معامله اسناد. چرا نمی خواهد شما آن را ؟ ” گفت: Marcus استنلی سیاست مدیر در آمریکایی ها برای اصلاحات مالی.

در نهایت دیگر بخش های مهمی از مراقبت در عمل مشخص افشای مورد نیاز در همه در مورد دریافت کنندگان کمک های اولیه.

وجود دارد هیچ اجباری برای مثال برای 100 میلیارد دلار به مقصد برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است; $3.5 میلیارد دلار برای شرکت های در حال توسعه تشخیص داروها و واکسن; یا 10 میلیارد دلار قرار است برای رفتن به فرودگاه.

آن دسته از سازمان ها هنوز هم می تواند انتشار اطلاعات, اما, و برخی در حال برنامه ریزی برای انجام این کار است.

اداره هوانوردی فدرال است که به طور آهسته از 10 میلیارد دلار در coronavirus کمک به فرودگاه گفت که آژانس را فراهم می کند یک لیست از دریافت کنندگان پس از معاملات مرتب شده اند, گفت: سخنگوی مارسیا الکساندر-Adams.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی که قرار است به رول از پول را به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و شرکت های ارائه داروها پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا آن را انتشار اطلاعات در گیرنده از 100 میلیارد دلار آژانس به طور آهسته به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

هویت دریافت کنندگان پول در مراقبت عمل همچنین ممکن است تبدیل شده و اگر اطلاعات درخواست شده تحت قانون آزادی اطلاعات و در حال حاضر برخی از روزنامه ها و ناظر گروه نشان داده اند که آنها را درخواست فایل. نام از وام گیرندگان که درخواست برای وام کسب و کار کوچک برنامه می تواند در زیر منتشر شد, آزادی اطلاعات, قانون “به موضوع خاص و استثنا” با توجه به چاپ خوب در فرم درخواست. اما بزرگ درخواست تحت قانون آزادی اطلاعات اغلب می تواند مانع از ماه یا سال از تاخیر اداری و دادخواهی.

یکی از مهمترین و تفرقه از افشای بحث می تواند بوجود می آیند بیش از $349 میلیارد وعده داده شده به کسب و کارهای کوچک یک شکل است که می تواند به تقریبا 600 میلیارد دلار اگر پیگیری امداد لایحه تصویب شده است. کوچک کسب و کار اجرایی نشده است گفت: چقدر بوده است پرداخت و کریستوفر دریچه SBA سخنگوی روز دوشنبه گفت که آژانس خود را نمی دانند ممکن است تا ماه ژوئن هنگامی که آن را می شنود از هزاران نفر از بانک ها.

طرفداران برای کسب و کارهای کوچک گفت: افشای هویت گیرنده و مقدار آنها دریافت می تواند افزایش نگرانی های حریم خصوصی. اندازه وام آنها می گویند می تواند به عموم سرنخ در مورد چگونه یک کسب و کار کوچک می سازد.

“وجود دارد استنتاج است که می تواند ساخته شده است. … آن را شبیه به گفت: “هی چقدر شما را در هر سال؟'” گفت: مولی روز یک معاون رئیس جمهور از ملی انجمن کسب و کار کوچک که تعداد 65,000 اعضای. “این اطلاعات خصوصی است که شما نمی خواهید برای به اشتراک گذاشتن.”

او گفت: “تبلیغات به جهان است که شما با داشتن یک زمان سخت — حتی اگر هر کس دیگری در تمام جهان است — چیزی است که یک کسب و کار کوچک ممکن است می خواهم به انجام است.”

اما Libowitz و دیگر طرفداران دولت شفافیت اشاره است که جهل از دریافت کنندگان’ هویت ممکن است آن را سخت به درخواست کلید سوالات.

“آیا آنها اتصالات ؟ آنها لابی? دانستن این که گرفتن پول اجازه می دهد تا خارج از احزاب برای انجام نظارت خود را — و این چیزی است که شما نمی تواند انجام دهد بدون این اطلاعات” Libowitz گفت.

هارون گرگ و Renae مرل کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات