خواهد شد که جو بایدن برای انتخاب معاون رئيس جمهور ؟ هر نامزد جوانب مثبت و منفی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تقریبا یک دوجین نام های دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن لیست کوتاه به عنوان او آماده برای انتخاب معاون ریاست جمهوری در حال اجرا mate مدتی در اوایل ماه اوت.

آقای بایدن معاون رئيس جمهور سابق خود عهد کرده است به انتخاب یک زن است.

فشار افزایش یافته است در ماه های اخیر که به توان از رنگ به عنوان کشور همچنان به حلقه از مرگ و میر در بازداشت پلیس غیر مسلح مردم سیاه و سفید — جورج فلوید در مینیاپولیس Breonna تیلور در لوییویل و چندین نفر دیگر — و پس از آن تظاهرات گسترده در تابستان امسال است که در زمان تفویض به اشوبگرانه رفتار.

کاهش فشار از آقای بایدن تصمیم شاید این واقعیت او افزایش قابل توجهی سرب بیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات هر دو در سطح ملی و در نوسان کلید متحده است.

رای داده است نه لزوما پیش بینی از نتیجه در ماه نوامبر به خصوص با شبح از coronavirus همه گیر حلق آویز بیش از هر مسئله سیاسی است.

در اینجا این است که آقای بایدن گزارش لیست کوتاه از معاون نامزد ریاست جمهوری و چه در هر یک از آنها به طور بالقوه به ارمغان می آورد به جدول و یا طول می کشد از آن است.

استیسی آبرامز

سابق مجلس گرجستان رهبر اقلیت پرورشی ملی سیاسی ستارگی در بالا مشخصات کمپین فرماندار در سال 2018 در هلو دولت که در آن او در نهایت از دست داد به جمهوری برایان کمپ کمتر از 1.5 درصد یا تقریبا 55,000 رای از نزدیک به 4 متر بازیگران.

که مسابقه مشخص شده بود که اتهامات آقای کمپ بود که وزیر امور خارجه در این زمان و در نتیجه مسئول نظارت خود را در انتخابات تا به حال به عمد هدف قرار black رای دهندگان در نامتناسب اعداد با پاکسازی آنها از ثبت نام رول یا ضعیف آنها را به عنوان به طور بالقوه واجد شرایط برای رای دادن.

Ms آبرامز است و پس از تبدیل شدن به یک پیشرو عمومی برای حمایت بیشتر از بودجه فدرال برای حفاظت از یکپارچگی از انتخابات این سقوط متحده آماده به رول از بی سابقه رای-توسط-mail تلاش.

جوانب مثبت

Ms آبرامز زد چشمگیر ایالت نژاد در گرجستان در سال 2018 بر اساس تبدیل کردن رای دهندگان که هر دو طرف قبلا به عنوان رد تمایلی به واقع سر به پای صندوق های رای در روز انتخابات.

او خیمه سیاست منطقه — حق رای — طنین انداز به شدت با دموکراتیک پایه و قابل اعتماد ترین رای گیری بلوک بندی ها: سیاه و زنان بسیاری از آنها مواجه اند سرکوب تلاش های خود را در طول عمر.

Ms آبرامز که سیاه است که خودش را بخشی از آن قابل اعتماد آبی جمعیتی که او گفت: مواضع خود را به خوبی به sympathise با سیاست است.

و در حالی که هیچ اطلاعات قطعی ثابت معاون ریاست جمهوری در حال اجرا جفت کمک به افزایش بلیط چشم انداز در معاونت نامزد اصلی دولت بسیاری از دموکرات ها بر این باورند Ms آبرامز می تواند کمک آقای بایدن تلنگر یک بار یاقوت-قرمز گرجستان که در آن برخی از نظر سنجی های اخیر نشان داده اند او پیش از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

منفی

Ms آبرامز هرگز نماینده حوزه در سطح فدرال. این 89 در منطقه او نشان داده در گرجستان خانه ملت را پوشش نمی دهد و حتی 25 کیلومتر مربع است.

آقای بایدن خواهد بود 78 توسط بار او را در سال 2021 و او گفت: مهم ترین مدرک برای خود آینده نگر همسر در حال اجرا است که توانایی خدمت به عنوان رئیس جمهور از یک روز.

Ms آبرامز که 46 جوانترین زن در آقای بایدن لیست هر چند سن او نباید یک موضوع را برای او: باراک اوباما, آقای بایدن قدیمی, رئیس, شد 47 سال و 169 روز هنگامی که او سوگند یاد از دفتر در سال 2009.

کارن باس

برای سال, Ms باس سابق مجلس ایالتی کالیفرنیا بلندگو و در حال حاضر ما یک نماینده کنگره از کالیفرنیا قومی بسیار متنوع 37 منطقه مشغول به کار در پشت صحنه در مورد مسائل است که بشدت تحت تاثیر قرار جوامع اقلیت.

او ارتباطات سیاسی در آمریکا به اجرا عمیق — و به طور مستقیم به آقای بایدن. در ژانویه 2019 او در زمان بیش به عنوان رئیس کنگره سیاه حزبی که قبلا به رهبری, لوئیزیانا, کنگره Cedric ریچموند آقای بایدن اولین انتخاب برای یک کمپین co-رئیس سال گذشته است.

جوانب مثبت

Ms باس که در زمینه پزشکی بوده است که رهبر جامعه از طریق چندین بهداشت آمریکا بحران.

او شاهد فاجعه از کوکائین کرک اپیدمی دست اول به عنوان یک دستیار پزشک درمان بیماران در لس آنجلس در سال 1980 یک دوره تاریک در تاریخ این شهر بود که یک سابقه به زمان مخدر بحران است که جاروب میانه آمریکا است.

Ms باس’ حرفه پزشکی نیز او بینش ارزشمندی به دولت را از دست داده و coronavirus همه گیر و دانه نیازهای نظام سلامت در سراسر کشور به خصوص در جوامع فقیر.

و به عنوان رئیس CBC او به رهبری آمریکا’ پلیس تلاش اصلاحات در اوایل این تابستان اگر چه لایحه خود را متوقف در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا.

Ms باس’ متحدان تبلیغ پس زمینه خود را و قوی رفتار به عنوان ویژگی منحصر به فرد خور جریان سیاسی حاضر است.

منفی

در حالی که Ms باس شده جلو و مرکز آمریکا را محور اصلاحات در پی مرگ آقای فلوید, Ms تیلور و دیگران او تا حد زیادی ناشناخته در سطح ملی است.

دو نفر از هر سه آمریکایی ها نمی دانید که او چه کسی است و با توجه به رای گیری های اخیر.

که همچنین بدان معنی است که او قرار نیست همان موشکافی به عنوان نامزدهای دیگر یا توسط خود حزب رای دهندگان و یا همیشه-گردان جمهوریخواه مخالف محققان.

Ms باس نسبی گمنامی می تواند یک برکت یا لعنت.

Keisha لنس کف

هنگامی که زمینه انتخابات مقدماتی دموکرات بود و به عنوان طولانی به عنوان کوتاه از رقیب برای جو بایدن معاون آتلانتا شهردار Keisha لنس کف – که برای اجرا به شهردار حمایت شد تایید توسط نامزد سابق کامالا هریس و Cory Booker – در حال حاضر تایید معاون رئیس جمهور سابق.

قاضی سابق و عضو شورای شهر بود که در میان آمریکایی شهرداران که ملی نيمرخ بالا در میان coronavirus همه گیر و زندگی ماده تظاهرات که گریبانگیر این کشور است.

پس از پلیس با قتل Rayshard بروکس و رگه هایی از تیراندازی Ms کف خطاب به علل سیستمیک است که منجر به خشونت در حالی که ایستاده ئی برابر گزارش نشان می دهد که این شهر به دست تروریست ها.

“خشونت در نتیجه از یک دسته کامل از چیزهای دیگر که می آید قبل از لحظه ای که در زمان قبل از اینکه کسی باز آتش در خیابان های ما,” او گفت:. “باید آن را مربوط به همه ما که تماس آتلانتا در خانه و ما ادامه خواهد داد به تمرکز بر روی آن.”

50 ساله و مادر چهار که برادرزاده اش به قتل با اسلحه, خشونت, کشیده شده از شهر تاریخچه نژادپرستانه و خشونت پلیس در تل آویو و همچنین تجربه شخصی او در حال رشد در یک خانواده طبقه متوسط با یک پدر بود که زندانی هنگامی که او جوان بود.

او همچنین تحمیل دستورالعمل های دقیق و ماسک دستور برای مقابله با جمهوری خواه فرماندار برایان کمپ را به سهل انگاری در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

جوانب مثبت

به عنوان نامزد هدایت یک تغییر سیاست نسبت قابل توجهی پلیس ملی, اصلاحات, Ms پایین است به دور از یک “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” شهردار که خود شهرستان را الگویی برای اصلاحات – از جمله حذف پول نقد وثیقه برای خشونت پرهیزی مجرم – را فراهم می کند این نوع از تجربه لازم و چشم انداز به چین با بایدن اردوگاه. او همچنین روشن ساخته است که آمریکا نژادپرستی است بزرگتر از بحران بودجه های بیشتر برای پلیس آموزش می تواند به اندازه کافی آدرس.

هر چند او نشده برگزار دفتر فدرال او نشان دهنده اکثریت سیاه شهرستان بیش از 500 ، 000 نفر در یک منطقه شهری از 6 متر یکی از بزرگترین در ایالات متحده است. (برای مقایسه: جمعیت South Bend, ایندیانا – که شهردار سابق پیت Buttigieg کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری پس از کشیدن جلوتر از آقای بایدن در اوایل اولیه متحده – 100000 است.)

منفی

کف را موشکافی شدید از پایه برای یک میزبان از بحث برانگیز محلی گیری از فرمان جرم panhandling به های اخیر مقررات منع رفت و آمد اعمال شده در تظاهرات.

در حالی که او تحت فشار قرار دادند تا برای پلیس اصلاحات او گفت: معترضان به “رفتن به خانه” و بدحجابی آنها را به عنوان تظاهرات پیاپی در شهرستان پس از کشتن جورج Floyd: “این است و نه در روح مارتین لوتر کینگ جونیور این است که هرج و مرج است. اعتراض به هدف.”

وال Demings

فقط در دور دوم او در ما خانه فلوریدا در کنگره در حال حاضر یک مکان امن برای خودش به عنوان یک مورد علاقه بلندگو نانسی پلوسی که توصیه رفتن به یک راه طولانی در واشنگتن است.

خانم پلوسی برداشت Ms Demings به عنوان یکی از هفت عضو مجلس نمایندگان به تعقیب استیضاح مقالات در مقابل آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در آمریکا.

Ms Demings تنها زن در چه هنوز از لحاظ تاریخی متنوع استیضاح تیم.

جوانب مثبت

Ms Demings بود اورلاندو رئیس پلیس چهار سال قبل از در حال اجرا برای کنگره در سال 2012 در فلوریدا منطقه 10. او از دست رفته است که مسابقه به عنوان منطقه در آن زمان اریب جمهوری خواه در ثبت نام رای دهندگان رول.

Ms Demings کاملا شکست خورده جمهوریخواه کنگره دانیل وبستر در یک مسابقه برگشت در سال 2016 با جدید منطقه در مرزهای کشیده شده بیشتر favourably برای دموکرات ها.

او تنها نامزد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن لیست کوتاه از نوسان ایالت فلوریدا است که هر پیروز انتخابات ریاست جمهوری نامزد برنده از سال 1992.

او واجد fides به عنوان یک برگ برنده مقاومت رقم در حال مهر و موم شده.

به عنوان یک عضو از خانه هوش و قوه قضائیه کمیته های او hounded رئیس جمهور برای او به اتهام فساد و سیاست خارجی تصمیم گیری است.

تمایل به صحبت می کنند ذهن خود را به مطبوعات به عنوان یک طرفدار impeaching آقای ترامپ با وجود رهبر حزب اولیه درنگ به او عمدهای در کابل خبر و در راهرو با روزنامه خبرنگاران برای یک عضو از جمله کمی رتبه.

منفی

هنوز Ms Demings چند چیز بر علیه او.

برای یک, او یک سابق پلیس بالا در سیاسی عصر است که در آن بسیاری از دموکرات رای دهندگان تا حد زیادی اعتماد ندارند ادارات محلی پلیس به اداره جوامع آنها ظاهرا محافظت و خدمت می کنند.

تجدید حیات از زندگی ماده حرکت و تمرکز خود را بر روی خشونت پلیس ارائه شده است خود قانون پس زمینه اجرای یک کارت وحشی در انتخابات آب و هوا که در آن آقای بایدن frontrunner است incentivised به آن بازی امن.

او همچنین یکی از بستگان ناشناخته که هرگز برای اجرا در سطح ایالت ، خانه-دولت دست انداز در حال حاضر آماری مشکوک تئوری به نظر می رسد حتی کمتر از یک عامل با Ms Demings در مقایسه با دیگر نامزدها.

Tammy Duckworth

یک کهنه سرباز ارتش ایالات متحده خودش ایلینوی سناتور به حک کردن یک طاقچه سیاسی به عنوان یک دموکرات قهرمان نیروهای مسلح.

او همچنین یک خود اعلام کرد بازیکن تیم حلاجی دور سوال در مورد معاون نامزد انتخابات ریاست جمهوری با این ادعا او می خواهم خدمت آقای بایدن در هر راه او پرسید که او را از جمله “جارو طبقه در VA”.

Ms Duckworth خدمت در دولت اوباما امور جانبازان گروه از سال 2009 تا 2011 پس از نزدیک به چهار سال به عنوان مدیر ایلینوی, VA.

جوانب مثبت

Ms Duckworth به دقت کشت سیاسی تصویر مجزا دوگانگی میشدند.

متولد در بانکوک به یک تایلندی, چینی, مادر پدرش سابق دریایی آمریکا و افسر ارتش می تواند ردیابی اصل و نسب خود را به انقلاب آمریکا.

از یک طرف او یک دلیر هیچ مزخرف قهرمان جنگ است که از دست هر دو در سال 2004 زمانی که عراق شورشیان شلیک هلیکوپتر با rocket-propelled grenade (RPG). از سوی دیگر او را نماد زنانگی و پیشرفت زنان در سیاست تبدیل شدن به اولین سناتور را به هنگام تولد در حالی که در دفتر.

دموکراتیک استراتژیست های او را باور میهن پرستی است غیر قابل بحث چیزی است که می تواند rankle محافظه کار آیکون قصد تخریب آقای بایدن انتخاباتی و سیاست پلت فرم به عنوان ضد آمریکایی است.

در واقع آن را در حال حاضر است.

Ms Duckworth که هدایت راهروهای کنگره ایالات متحده از یک صندلی چرخدار چرخ سمت راست به کابل, اخبار سیاسی, زد و خورد در ماه ژوئن با دعوت از رادیو فردا میزبان Tucker Carlson به “پیاده روی یک مایل” در پروتز پاها بعد از او به نام او را “ترسو” برای امتناع می گویند او در مورد اینکه آیا یا نه او با پشتیبانی از از بین بردن مجسمه بزرگداشت جورج واشنگتن است.

منفی

اختلاف با آقای کارلسون ممکن است اجتناب شده است در مجموع اگر Ms Duckworth تا به حال در ابتدا بهتر است توضیح داد و موقعیت خود را در حذف خاطرات از اولین رئیس جمهور ایالات متحده.

در حالی که او را پشتیبانی نمی کند پالايش آمریکا از واشنگتن میراث خود را بیش از اسارت از آمریکایی های سیاه و سفید او باز است به یک “گفتگوی ملی” او بعد روشن در نیویورک تایمز op-ed.

این قسمت تأکید چقدر ناشناخته Ms Duckworth است که در قلمرو زبان عمومی داشتن هرگز اجرا به صورت ملی ،

دموکراتیک استراتژیست مطمئن نیستید که چگونه او را کرایه در بحث مرحله مقابل معاون رئیس جمهور مایک پنس که در برابر ویرجینیا senator Tim Kaine در سال 2016 به دست آورده ستایش بالا و کمک کرد — حداقل برای چند روز پس از آن — جلب رضایت نگرانی های در مورد تن از مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

میشل Lujan گریشام

جدید مکزیک فرماندار تنها لاتین در سمت چپ آقای بایدن لیست اما او تنها با اجرایی حاکم بر تجربه است.

او همچنین به ارمغان می آورد دانش دست اول به جدول مورد چگونه متحده در برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس که همراه با ضد خشونت پلیس تظاهرات بررسی چشم انداز سیاسی از مارس.

با یک پس زمینه در اداره بهداشت و درمان کمتر چهره های عمومی هستند بهتر آماده شده را در یک نقش رهبری برای مبارزه با Covid-19.

جوانب مثبت

Ms Lujan گریشام شاید بهترین موقعیت معاون ریاست جمهوری چشم انداز را به تخصص در مورد نحوه رسیدگی به این بیماری همه گیر کوروناویروس و آن اثرات مخربی بر روی آمریکایی ها.

قبل از در حال اجرا برای کنگره در سال 2012, جایی که او به صرف شش سال به عنوان یک خانه عضو Ms Lujan گریشام به عنوان خدمت جدید مکزیک وزیر بهداشت و درمان از سال 2004 تا 2007.

قبل از این که او مدیر دولتی آژانس در پیری است.

شاید که تجربه همین دلیل است که او یکی از اولین فرمانداران در این کشور را تعطیل خود را اقتصاد دولتی و اعلام coronavirus بحران عمومی اورژانس در 11 مارس زمانی که مقامات بهداشتی در نیومکزیکو بود را تایید کرد و تنها چهار مورد از Covid-19 در درون مرزهای آن.

او همچنین به طور گسترده ای محبوب رئیس کنگره اسپانیایی انجمن از سال 2017 تا 2019 با علاقه انتخاب دموکراتیک بلیط در میان فعالان حزب که نگرانی آقای بایدن حمایت در میان Latinos عقب که در آن باید.

منفی

در حالی که Ms Lujan گریشام در زمان چند قاطع گام برای کاهش coronavirus بحران قبل از بسیاری دیگر از فرمانداران و نورد یکی از کشور کارآمد ترین آزمایش رژیم های دولت نیست شانس خیلی بهتر از دیگران از نظر آماری صحبت کردن.

جدید مکزیکی ها فوت کرده اند از این ویروس در حدود همان نرخ به عنوان Alabamans و اهالی کارولینای جنوبی.

اگر او بودند به ترک سانتافه برای پیوستن به آقای بایدن بلیط برخی از مفسران محافظه کار قطعا او را متهم رها کردن خود دولت در زمانی که تداوم در رهبری بیشتر مورد نیاز است.

Ms Lujan گریشام نیز ندارد مشخصات ملی از برخی از دیگر frontrunners برای بلیط. مانند Ms باس و Ms Demings حدود دو نفر از هر سه آمریکایی ها حتی نمی دانید که او چه کسی است.

کامالا هریس

زمانی که مشخص شد آقای بایدن اما امن نامزدی حزب دموکرات بیش از ورمونت سناتور برنی ساندرز این بهار خانم هریس’ سیاسی اقبال به سرعت دوباره خود را از او شکست خورده ریاست جمهوری پیشنهاد داد.

کالیفرنیا و سناتور و دولت سابق دادستان کل است که به طور گسترده ای در نظر گرفته آقای بایدن را انتخاب پیشرو به همسر در حال اجرا.

او از معاون رئیس جمهور اواخر پسر بیو بایدن و متحد سرسخت آقای اوباما که یک بار او را به نام “بهترین و به دنبال دادستان کل” در کشور است. (رئیس جمهور که بعدا به نام Ms هریس به عذر خواهی به چندین منتقدان تقبیح نظر برای کاهش حرفه ای خود موفقیت است.)

یک نامزد سابق ریاست جمهوری خودش Ms هریس تا حد زیادی شناخته شده کالا.

جوانب مثبت

خانم هریس است که در بسیاری از تجسم به اصطلاح رویای آمریکایی: مخلوط-مسابقه دختر جامائیکا (پدر) و هند (مادر) مهاجران که کودکان باید حروف در فرصت های ارائه شده به آنها را در خانه جدید خود کشور است.

او می بالد تا کنون بالاترین-رتبه بندی تجربه از هر گونه سیاه نامزدها برای آقای بایدن بلیط خدمت در سطح ایالت در دو جداگانه دفاتر — دادستان عمومی و سناتور آمریکایی — در بزرگترین دولت در کشور است.

دموکراتیک فعالان می دانم که او بازی برای روحیه در مرحله بحث پس از اجرای برنامه های خود در سال 2020 دموکراتیک مقدماتی.

او نیز یکی از دموکرات برجسته ترین حمله سگ در سنا در پس از رفتن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. او تحویل یک محرک سخنرانی در مخالفت با دیوان عدالت برت Kavanaugh را تایید و در سال 2018 است.

اگر آقای بایدن هیچ 1 معیار توانایی به گام به عنوان رئیس جمهور در یک لحظه متوجه او می شود سخت و فشرده برای پیدا کردن یک زن با یک رزومه بهتر از خانم هریس.

منفی

خانم هریس مالیده چندین دموکراتیک قدرت بازیکنان راه اشتباه با حملات تهاجمی علیه آقای بایدن در اول بحث دموکراتیک در تابستان گذشته.

“من می دانم که شما نمی نژادپرستانه” خانم هریس گفت: قبل از بستن آقای بایدن میراث در سنا به segregationists از جنوب مانند سناتور Strom Thurmond از ایالت کارولینای جنوبی و جیمز Eastland از می سی سی پی و بازجویی های گذشته خود در مورد اظهارات فدرال اجرا busing به ادغام سیستم مدرسه.

آقای ترامپ — که مبارزه حمله تبلیغات این چرخه شامل کلیپ های ویدئویی از 2015 از متحدان خود را در سنا از جمله سناتور لیندزی گراهام سوال خود صلاحیت — خواهد بود بیش از حد خوشحال به بهره برداری و ویترین Ms هریس’ نظرات گذشته در مورد آقای بایدن.

ترقی خواهان در درون خود حزب را برداشت جدا Ms هریس’ رکورد به عنوان یک دولت دادستان و دادستان کل کالیفرنیا ادعا او سیاست های بیش از حد سخت در جوامع از رنگ.

احیای چنین بحث می تواند تهدید آقای بایدن حمایت از چپ متمایل بخشی از خود را پایه.

سوزان رایس

در حالی که Ms برنج هرگز برگزار شد انتخاب او توصیه کرده است چندین دموکراتیک ریاست جمهوری در کمپین های موفق و ناموفق است.

در طول دولت اوباما Ms برنج به عنوان سفیر ایران در سازمان ملل متحد از سال 2009 تا 2013 و به عنوان مشاور امنیت ملی از سال 2013 به پایان دوره دوم خود.

او همچنین به ارمغان می آورد برخی از تجربه به جدول به آن توجه coronavirus بحران: به عنوان مشاور امنیت ملی او بخشی از آقاي اوباما پیشگیرانه بیماری همه گیر تیم پاسخ.

جوانب مثبت

Ms برنج چشمگیر ترین سیاست خارجی رزومه از هر گونه سیاه دموکرات در تاریخ دوره است.

او صرف ترین سال مشغول به کار در کاخ سفید از هر زن دیگر در این لیست endowing او صمیمی دانش چگونه به طور موثر عمل در تودرتو ما بوروکراسی.

آقای بایدن می داند که او به خوبی از وقت خود را در, آقای اوباما در کاخ سفید و نه یک صفت به نادیده گرفته می شود برای یک نامزد ریاست جمهوری است که به دنبال کسی است که “simpatico” با چشم انداز خود را برای کشور است.

موجب هرگز در حال اجرا برای انتخاب کار خودش را روزنامه نگاران به ندرت مجبور Ms برنج برای عموم آشکار مواضع او در سیاست داخلی, کمک به او همگام با آقای بایدن پلت فرم رایگان از اتهام نفاق و تلنگر-flopping.

منفی

در حالی که حزبی سایه های رنگ که آیا رای دهندگان معتقدند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع “خشک باتلاق” در واشنگتن یا فقط جایگزین قبلا یک موجود با نسخه خود را, Ms برنج است دقیقا همان نوع DC خزنده رئیس جمهور اغلب bemoans.

به عنوان سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد در طول حمله به کنسولگری آمریکا در بنغازی Ms برنج پس از آن نشست به مدت پنج تلویزیون مصاحبه به بحث در مورد این قسمت و ما پاسخ.

او بعد از مواجه با یک رشته اتهامات که او عمدا گمراه عمومی در مورد ماهیت حمله در بنغازی ترکیب خارج کرد و نام او را از توجه به موفقیت هیلاری کلینتون به عنوان وزیر امور خارجه, حتی اگر او را حفظ می کند به این روز او رله آنچه ما هوش می دانستم که در مورد این حمله را در زمان.

ریاست جمهوری نامزد اغلب را انتخاب کنید در حال اجرا آمپول که مناطق از تجربه و تخصص را تکمیل و خود را برای پوشش کمبودهای خود را. آقای بایدن که نماینده دموکرات در کمیته روابط خارجی سنا از سال 2001 تا سال 2009 خود را در نظر یک کارشناس سیاست خارجی با هم تداخل دارند با Ms برنج را مجموعه ای از مهارت های.

الیزابت وارن

سابق دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد استاد صعود به سنا در پشت او pro-مقررات ضد وال استریت پیام در بحبوحه رکود بزرگ در اواخر و اوایل 2000s 2010s.

برای مدت کوتاهی در سال گذشته که همان سیاست پلت فرم — اغلب به عنوان “پوپولیستی” اما به طور کلی مورد ستایش قرار داد به عنوان “مترقی” — کمک Ms وارن به جبهه دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه بسته در اوایل رای گیری متحده مانند آیووا و نیوهمپشایر قبل از او و بعد از آن شک و تردید عمل.

او کمک کرد آقای اوباما ایجاد مصرف کننده حمایت مالی اداره نظارت بر معاملات و عملیات موسسات مالی که درنده شیوه های به طور گسترده ای با برچسب تسریع فروپاشی مالی در پایان جورج بوش در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2008 است.

خواسته در مورد جنبش اشغال وال استریت در سال 2011 Ms وارن ادعا کرده است عملا اعتباری برای ایجاد جنبش است.

“من بسیار از بنیاد فکری برای آنچه انجام,” او گفت: در آن زمان.

جوانب مثبت

ماساچوست سناتور برنده ستایش به عنوان یک شلاق-هوشمند مناظره در طول سال 2020 اولیه فصل هیچ تعجب به او داده شده پس زمینه به عنوان به عنوان مدرس در دانشگاه هاروارد.

او همراه با آقای ساندرز کشیده است آقای بایدن به سمت چپ بر روی یک میزبان از مسائل از نحوه لغو و تحکیم بدهی وام دانشجویی به طرح او برای دوباره پر کردن صندوق اعتماد امنیت اجتماعی است که بسیار مهم است برای پیری رای دهندگان.

خانم وارن یک سیاست لیبرال wonk با هدیه بیان برای مطابقت با. او بیش از قادر به قرار دادن Mr پنس بر روی پاشنه خود را در یک بحث است.

ترین بی باک مترقی از هر کسی بر آقای بایدن را در لیست کوتاه بسیاری از دموکرات فعالان دیدن وارن معاون ریاست جمهوری به عنوان یک پتانسیل هویج برای اویزان کردن در مقابل رای دهندگان لیبرال که مورد حمایت آقای ساندرز در مقدماتی اما ممکن است تمایل به سر به پای صندوق های رای برای آقای بایدن در ماه نوامبر.

منفی

در حالی که خانم وارن گرفته unflinchingly مواضع مترقی در روابط و پلیس او 71 سال در یک لیست در غیر این صورت نسل و نژادی متنوع معاون نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری.

او همچنین یک پتانسیل دیو زن به صورت مستقل نوسان رای دهندگان که نمی معده او گرایشهای لیبرال.

او جدا از آقای بایدن متوسط در چند مورد مسائل کلیدی از تغییر آب و هوا به موافقت نامه های تجارت آزاد. خود را در سیاست خارجی نیست در قدم اهسته. آقای بایدن در بسیاری از راه مجسم گارد دو حزبی در سیاست خارجی ایجاد چیزی Ms وارن مبارزه کرده است او را به پاره کردن.

و اگر چه او مدعی جدی بیرون تحمل او ایمنی نیست از رئیس جمهور غیر جدی شخصی حفاری.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است lampooned Ms وارن قبلا ادعا بومی آمریکا ریشه. او خواستار او “پوکاهونتاس” پس از مشهور آمریکایی های بومی قهرمان لفظی تاکتیک منتقدان را تقبیح کرده اند به عنوان نژادپرست است. رئیس جمهور را رد کرد و Ms وارن حرفه ای موفقیت در اثبات نشده ادعا که او تنها به جایی که او با بازی در این اقدام مثبت سیستم.

خانم وارن مانند Ms هریس, شناخته شده است, کالا, هر چند که همیشه نیست لزوما چیز خوبی است. چهل و سه درصد از ديد او نامطلوب در مقایسه با 36 درصد است که او را favourably اخیر رای گیری پیدا کرده است.

که نسبت به تغییر اگر او روابط سیاسی خود تصویر به آقای بایدن را با پیوستن به بلیط خود را, اما این امر می تواند چیزی بایدن انتخاباتی باید آدرس.

گرچن Whitmer

نظر سنجی های اخیر را باید گسترده تر جو بایدن رهبری در میشیگان یک میدان نبرد است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جای تعجب برنده در سال 2016. اول ترم فرماندار گرچن Whitmer ظهور به عنوان اوایل مقابل به دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس پس از دادن دموکراتیک پاسخ به 2020 خارجه اتحادیه و برجسته در خوراک توییتر خود پس از او تا به حال خواستار اجرایی گوشت گاو تا منابع دنده محافظ و تست.

هواداران خود را swarmed دولت و کنگره در مخالفت با او ماندن در خانه و اقدامات به عنوان شیوع بیماری مرگبار در سراسر ایالات متحده است.

48 ساله و مادر دو قبلا خدمت در دولت را در مجلس نمایندگان و سنا که در طی آن او در دولت کاپیتول طبقه مورد تجربه خود را با تجاوز جنسی در سال 2013. او به آسانی شکست دولت دادستان کل برای فرماندار در 2018, متعهد به تعمیر جاده ها و رسیدگی به بحران آب که همچنان به طاعون سنگ چخماق است.

اما دولت با مته سوراخ کردن فشار از رئیس جمهور جنگ تجاری و خودرو کارگر اعتصاب و صنعت کاهش در سال اول. در شروع شیوع بیماری او شد رئیس جمهور در اوایل فویل “زن در میشیگان” تضعیف او گلگون ارزیابی از بحران بهداشت عمومی است که در ادامه به مارپیچی.

ماه پس از اخراج ماسک دستورالعمل های او در حال حاضر ترویج پوشیدن آنها. در اخیر نیویورک تایمز op-ed, Whitmer به نام ملی در دستور.

جوانب مثبت

میشیگان تبدیل به یک ارزش در انتخابات مرحله. آقای ساندرز برنده دولت دموکراتیک اولیه در سال 2016 هیلاری کلینتون از دست دادن دولت به مغلوب ساختن پیشی جستن – که متکی به طبقه کارگر پایه حمایت – قابل توجه کالج انتخاباتی افزایش می دهد. بایدن اخیرا به نام دولت خود را “کلید” در ماه نوامبر. Whitmer می تواند به مبارزات انتخاباتی شایسته دولت خانه ،

گرچن Whitmer نیست برنی ساندرز هر چند رای گیری های اخیر در کشور نشان می دهد که حمایت گسترده از فرماندار. شصت درصد از پاسخ دهندگان در ماه ژوئن بررسی از حماسه-عمرا تایید شده از اداره coronavirus و نزدیک به 60 درصد موافقت با تصمیم او برای تحمیل یک مادر اقامت در خانه سفارش دهید. (یکی دیگر از 5 درصد گفت: آن را نمی تواند به اندازه کافی دور است.)

منفی

Whitmer سفید متوسط و مبارزات انتخاباتی به طور فزاینده ای به دنبال رهبری در میان زنان سیاه در پی اعتراضات گسترده علیه نژادپرستانه و خشونت است.

مانند هر دولت محلی و یا در سطح نامزد او را به شدت مورد بررسی قرار توسط افرادی که او را می دانم هست. هر چند لیبرال متمایل به ساکنان و صاحب نظران او را تحسین دست زدن به coronavirus و مداوم انتقادات از دولت کاستی او تلاش کرده است به زندگی می کنند تا به مبارزات انتخاباتی خود را متعهد به “رفع لعنت به جاده ها” است و از دست مقننه جنگ علیه جمهوری خواهان بیش از دولت بودجه و کسری کمبود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin buy instagram followersowtürktelekom mobil ödeme bozdurmacialis fiyat