چه کسی می گوید coronavirus تبدیل شده است و نه کمتر قوی پس از ایتالیایی ادعا می کند

کارشناسان سازمان بهداشت جهانی (WHO) و سایر دانشمندان هشدار داده اند هیچ مدرکی وجود ندارد تا ادعا ساخته شده با مشخصات بالا دکتر که coronavirus شده است از دست دادن قدرت است.

پروفسور آلبرتو Zangrillo سر از مراقبت های ویژه در ایتالیا San Raffaele بیمارستان در لومباردی باعث هشدار زمانی که او گفته تلویزیون دولتی جدید کروناویروس “بالینی دیگر وجود ندارد”.

آقای Zangrillo است که به خوبی شناخته شده در ایتالیا به عنوان پزشک شخصی نخست وزیر سابق سیلویو برلوسکونی ،

ادعای او رد شد توسط چه کسی اپیدمیولوژی ماریا ون Kerkhove و چند تن دیگر از کارشناسان بر ویروس ها و بیماری های عفونی که گفت: نظرات خود را نمی شد پشتیبانی شده توسط شواهد علمی.

Ms ون Kerkhove به خبرنگاران گفت: “از نظر توانايی انتقال که تغییر نکرده از نظر شدت که تغییر نکرده است.”

مارتین Hibberd استاد از ظهور بیماری های عفونی در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری گفت: عمده مطالعات به دنبال تغییرات ژنتیکی در SARS-CoV-2 ویروس که باعث Covid-19 نه حمایت از این ایده که آن را تضعیف و در هر راه.

او گفت: “با داده ها از بیش از 35,000 کل ژنوم ویروس وجود دارد در حال حاضر هیچ شواهدی که وجود دارد این است که هر گونه تفاوت معنی داری مربوط به شدت.”

اما آقای Zangrillo به رویترز گفت: “ما هرگز گفت که این ویروس تغییر کرده است ما گفت که تعامل بین ویروس و میزبان قطعا تغییر کرده است”. او گفت: نظرات او بودند تا حمایت یک مطالعه انجام شده توسط همکار دانشمند ماسیمو Clementi.

آقای Clementi مطالعه که آقای Zangrillo گفته می شود منتشر شده و هفته آینده در مقایسه با نمونه ویروس ها از Covid-19 بيمار در San Raffaele بیمارستان در ماه مارس با نمونه از بیماران مبتلا به این بیماری است.

آقای Zangrillo گفت: نتیجه با اشاره به “بسیار تفاوت معنی داری بین بار ویروسی در بیماران بستری شده در مارس” نسبت به بیماران بستری شده در ماه گذشته.

پروفسور فرانسوا Balloux استاد محاسباتی سیستم های زیست شناسی و مدیر کالج دانشگاه لندن (UCL) ژنتیک موسسه گفت: ترکیب ژنتیکی ویروسی شدن جمعیت “نه تغییر زیادی پس از آن پدید آمده است”.


“بار ویروسی سواب آزمون متفاوت خواهد بود بیش از این دوره از عفونت. در مقایسه با زمانی که در همان روز پس از عفونت ویروسی بار می تواند مرتبط با شدت نشانه” او گفت:.

“اگر ویروسی دوز همچنین ممکن است یک تابع اولیه عفونی دوز (تعداد سند چشم انداز است که یک بیمار آلوده). انتقال خارج از منزل است به احتمال زیاد است که با کاهش دوز عفونی و کمتر علائم شدید از انتقال در داخل خانه.

او افزود: “هیچ مدرکی وجود ندارد که ویروس دهکدهای از دست داد ‘قدرت’ در این مرحله است. ما نمی توانیم که برخی از دودمان را در نهایت تکامل و نسبت به کاهش شدت نشانه اما این را نمی توان پذیرفت.”

Dr اسکار MacLean از MRC-دانشگاه گلاسکو مرکز ویروس تحقیقات گفت: آقای Zangrillo ادعا شد پشتیبانی نمی شود هر چیزی که در ادبیات علمی در مورد Covid-19 و “به نظر می رسد نسبتا محتمل ژنتیکی زمینه”.


“اکثریت قریب به اتفاق SARS-CoV-2 جهش بسیار نادر است و بنابراین در حالی که برخی عفونت ها ممکن است ضعیف شده توسط برخی از جهش های آنها بسیار بعید است که در آینده به اندازه کافی برای تغییر ماهیت ویروس در سطح ملی یا جهانی,” او توضیح داد.

“ساخت این ادعا بر اساس حدیثی مشاهدات از تست های گرد خطرناک است. در حالی که تضعیف ویروس از طریق جهش است که از لحاظ نظری ممکن است آن چیزی است که ما باید انتظار داشته باشید و هر گونه ادعا از این طبیعت نیاز به تایید در یک روش سیستماتیک.

“بدون به طور قابل توجهی قوی تر شواهد هیچ کس نباید بی ارزش بی اهمیت جلوه دادن خطر این بسیار تلخ ویروس و خطر مداوم جامعه گسترده پاسخ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>