که مایکل Milken این آشغال پیوند پادشاه ” مغلوب ساختن پیشی جستن فقط عفو?

در سال 1990 Milken التماس کرد گناه را به شش فقره جنایت از جمله اوراق بهادار, تقلب, تقلب در ایمیل و کمک در پر کردن نادرست مالیات بازگشت. او جریمه 600 میلیون دلار و محکوم به 10 سال زندان حداقل-امکانات امنیتی منتشر شد اما پس از گذراندن دو سال و همکاری با دولت محققان.

پس از ظهور از زندان Milken جان سالم به در سرطان پروستات و تعمیرشده خود را به عنوان یک نیکوکار, کمک میلیون ها نفر به سرطان تحقیقات و سازمان های بهداشت عمومی. وی همچنین از تاسیس Milken موسسه غیر انتفاعی فکر می کنم تانک است که با تمرکز بر سیاست های اقتصادی.

قبل از سوار شدن یک نیروی هوایی در پایگاه مشترک اندروز در شنبه تهمت ستایش Milken گفته او “رفته در اطراف و انجام یک کار باور نکردنی جهان, با همه پژوهش های خود را بر سرطان.”

“او انجام می شود و او رنج می برد و تا حد زیادی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “او به پرداخت یک قیمت پرداخت می شود بسیار دشوار قیمت. اما او در حال انجام یک کار باور نکردنی.”

Milken بود در میان کشت و مشخصات بالا مردم را به آنها تهمت اعطا بخشش شنبه در کنار سابق ایلینوی فرماندار راد R. Blagojevich سابق پلیس نیویورک کمیسر برنی Kerik و ادوارد DeBartolo جونیور مالک سابق از سان فرانسیسکو 49ers تیم فوتبال.

73 ساله سرمایه مانند دیگران دریافت کرده اند که عفو قبل از او تا به حال یک cenacolo از مغلوب ساختن پیشی جستن خواص دفاع از این پرونده است. نلسون Peltz, یک میلیاردر که انداخت مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری کمک پنج شنبه شب, حمایت عفو Milken آیا به عنوان میلیاردر سیاسی اهدا کنندگان شلدون و میریام Adelson, New England Patriots, صاحب رابرت کرافت, فردا, میزبان, Maria Bartiromo, خانه, رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) حمل و نقل وزیر ایلین چائو و برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن نیویورک دوستان است.

Milken نیز تا به حال غیر معمول متحد در مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل رودلف W. جولیانی که تصدی ایالات متحده به عنوان وکیل برای منطقه جنوب نیویورک شامل بررسی قرار داده است که Milken پشت میله های زندان. دو مرد را پس از پیوند اشتراک گذاری وعده های غذایی و بحث در مورد نکات رژیم غذایی.

در بیانیه Milken گفت که او و خانواده اش “بسیار سپاسگزار به رئیس جمهور.”

“ما نگاه به جلو به بسیاری از سال به دنبال تلاش های ما در تحقیقات پزشکی آموزش و پرورش و بهداشت عمومی” او گفت:.

در سخنان همراه با عفو مطبوعاتی کاخ سفید وزیر استفانی گریشام جشن Milken را “کار نوآورانه” اجازه داده است که “بازیکنان کوچکتر برای دسترسی به تامین مالی آنها نیاز به رقابت بپردازند.”

“در اوج حرفه ای امور مالی آقای Milken بود به اتهام در کیفرخواست ادعا که برخی از نوآورانه خود را تامین مالی مکانیسم شد در واقع طرح های جنایی,” گریشام گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک بانی خیر از Milken کار توسعه آشغال-بازار اوراق قرضه. در سال 1980 به عنوان برگ برنده درهم را به پایان برساند ساختمان تهمت تاج محل در شهر آتلانتیک او صادر $675 میلیون دلار در اوراق قرضه را با 14 درصد و نرخ بهره برای تکمیل ساخت و ساز و دریافت کازینو باز, نیویورک تایمز گزارش داد.

کاخ سفید گفت CNBC که عفو ریاست جمهوری نمی شود به یک بخش کلیدی از Milken مجازات: یک عمر ممنوعیت از کار در صنعت اوراق بهادار.

جاش Dawsey, Colby Itkowitz و بث راینهارد کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>