که دومینیک Raab مرد ایستاده در برای بوریس جانسون?

مت Dunham AP

وزیر امور خارجه بریتانیا, دومینیک Raab برگ 10 خیابان داونینگ پس از جلسه سه شنبه به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شد به بخش مراقبت های ویژه.

در لندن با نخست وزیر بوریس جانسون در یک واحد مراقبت های ویژه با covid-19 دولت بریتانیا و پاسخ آن به coronavirus بحران است که توسط رهبری وزیر امور خارجه Dominic Raab, a Johnson وفادار با یک به طور قابل توجهی سبک های مختلف از رئیس خود را.

بر خلاف ایالات متحده آمریکا و بریتانیا را ندارد روشن جانشینی قوانین. هیچ یک وجود دارد با عنوان “معاون نخست وزیر.” اما حتی قبل از جانسون برای اولین بار به بیمارستان منتقل یکشنبه شب او تا به حال نامزد Raab به ایستادگی در برای او در صورت نیاز.

[بوریس جانسون دریافت ‘اکسیژن پشتیبانی’ او به عنوان جنگ covid-19]

در حال حاضر این بدان معناست که Raab, 46, است ریاست امنیت ملی جلسات و روزانه covid-19 teleconferences.

Raab شناخته شده است به شدت وفادار به جانسون که ممکن است توضیح دهد که چرا او شنود گذاشته باشند. حتی به عنوان او فرض رهبری نقش Raab بود مشتاق به استرس است که او را به تمرکز بر روی اجرای جانسون احكام است.

http://www.washingtonpost.com/video/world/dominic-raab-is-confident-boris-johnson-will-recover-from-covid-19/2020/04/07/fd87c436-10c2-4187-ad05-b1edd04d92db_video.html

“وجود دارد یک فوق العاده قوی و روحیه تیم در پشت نخست وزیر” Raab به بی بی سی گفت در اواخر روز دوشنبه. او گفت که تیم “مطمئن شوید که ما همه برنامه های نخست وزیر به ما دستور برای ارائه به آنها را اجرا در اسرع وقت.”

Raab زد در برابر جانسون در تابستان گذشته حزب محافظه کار رهبری, نژاد, سنگ فرشهای خود را به عنوان کسی که تحویل Brexit بدون “بلوف و هیاهو.” اما مبارزات انتخاباتی خود هرگز واقعا در زمان خاموش و پس از او زدم و از نژاد او نقل مکان کرد و به سرعت به عقب جانسون.

در حالی که نخست وزیر یک زرق و برق دار, غیررسمی, اعتماد به نفس — برخی ممکن است می گویند رای — سیاستمداری که برای سال شناخته شده است به انگلیسی ها در اول نام اساس Raab است “خشک ترین Thatcherite در کابینه گفت:” استیون فیلدینگ یک کارشناس سیاسی در دانشگاه ناتینگهام.

فیلدینگ سوال که آیا Raab را در مهارت های ارتباطی شد تا به کار در یک لحظه بریتانیا است که به دنبال رهبری قوی.

“او عرق یک مقدار باور نکردنی و به هر دلیلی آن را خوب نگاه کنید اگر شما به دنبال برای اطمینان” Fielding گفت. Raab بارها و بارها dabbed صورت خود را در طول یک مقدار از-نظر-در سخنرانی در سال 2018 زمانی که او بریتانیا در مبارزه با تروریسم در اروپا ، “عرق Brexit, منشی, Dominic Raab احساس گرما” فرار یک تیتر در ایمیل های روزانه.

او طرفداران خود را بیش از حد. استوارت جکسون سابق محافظه کار مجلس نوشت: در روزنامه دیلی تلگراف روز سه شنبه که Raab ممکن است یک “ضد بوریس” اما او همچنین “هوشمندانه خود مطمئن باشید و حتی خو عین حال نیز محتاط مدیریتی, unsentimental و کم حرف.”

“این تنها در گرما سفید از این بحران بین المللی است که ویژگی های این جدی و صالح سیاستمدار خواهد بود واقعا تست شده و جایی که دومینیک Raab می تواند و خواهد اکسل” جکسون نوشت.

Raab مطرح شد در Buckinghamshire و مطالعه قانون در آکسفورد و سپس کمبریج. او صحبت کرده است movingly در مورد پدر خود چکسلواکی متولد پناهنده یهودی که مستقر در بریتانیا در سال 1938 در سن شش. بسیاری از پدر خود, خانواده, Raab گفته بودند “به طور سیستماتیک به قتل رسیدند بدون هیچ دلیل دیگر از آنها یهودی بودند.”

در سال 2010 انتخاب شد و به مجلس فوق العاده امن محافظه کار صندلی در ساری یک شهرستان نزدیک به لندن جایی که او زندگی می کند و دو پسر. او به سرعت تبدیل شد شناخته شده به عنوان یک ستاره در حال افزایش در حزب محافظه کار جلب توجه خود را برای بهره وری, صلاحیت ها در سیاست خارجی و برای نوشتن یک کتاب همراه با چهار نفر دیگر از قانونگذاران محافظه کار در مورد چشم انداز خود را برای حزب. در سال 2011 او “تازه وارد سال” در مجله تماشاگر برگزار شد و جوایز.

[Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی]

همان سال Raab برخورد با ترزا ممکن است بیش از مشاهدات خود را در فمینیسم — او را متهم فمینیست از “نفرت انگیز تعصب است.” هنوز هم به عنوان نخست وزیر در سال 2018 ممکن است خود را به او داد اولین کابینه موقعیت.

Raab را از روی لئامت دادن به Brexit دبیر یکی کوتاه بود. او به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار pro-اتحادیه اروپا به آمار و ارقام گفت: “تا به حال کاملا درک” چگونه متکی بریتانیا تجارت در دوور-کاله عبور. که متصل بریتانیا به فرانسه. او استعفا داد و پس از چهار ماه گفت که او نمی تواند حمایت از این امتیازات که در حال ساخته شد.

هنگامی که جانسون شد نخست وزیر Raab بود در بالای جدول این بار به عنوان وزیر امور خارجه یکی از چهار “بزرگ دفاتر دولت است.”

فیلدینگ گفت: بسیاری از بریتانیا بزرگ تصمیم گیری در مورد آن coronavirus پاسخ — این مستند محدودیت های تست اهداف سفارش از هواکش — ساخته شده بود که برای کوتاه مدت “این یک سوال از ساخت مطمئن شوید که آن تصمیم گیری می شود.”

“بریتانیا می تواند بدون انجام یک نخست وزیران رقم برای چند روز” او گفت:. “اگر آن را یک سوال از یک ماه پس از آن برخی از تصمیم گیری خواهد شد و باید ساخته شود.”

مایکل گوو ارشد سیاستمدار محافظه کار که برخی از مردم به عنوان Johnson, شماره 2, ITV گفت که تصمیم گیری در مورد بلند کردن اجسام بریتانیا اجتماعی فاصله محدودیت خواهد بود ساخته شده در مجموع به عنوان یک دولت اما در نهایت تصمیم نهایی ساز شد و در حال حاضر وزیر امور خارجه.

ادامه مطلب:

ملکه اطمینان داد انگلیسی ها از نهایی پیروزی بیش از coronavirus; بوریس جانسون بستری در بیمارستان با ‘persistent’ علائم

بوریس جانسون و انگلیس وزیر بهداشت تست مثبت برای coronavirus افسر ارشد پزشکی دارای علائم

پرنس چارلز وارث تاج و تخت دارای آزمایش مثبت برای coronavirus

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de